INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Oprawy świetlówkowe LED

Praktyczne oprawy świetlówkowe LED

 

W ofercie naszego sklepu znajdują się oprawy do świetlówek LED, które są przeznaczone do oświetlania różnego typu pomieszczeń, zaczynając od przestrzeni biurowych, po warsztaty, magazyny, korytarze i tym podobne. Wysoka jakość wykonania, odporne i trwałe materiały, a także znaczna estetyka produktów sprawia, że będą one stanowić znakomitą oprawę do świetlówek LED i służyć nam przez bardzo długi czas. Dużą zaletą opraw do świetlówek LED jest możliwość ich zawieszania, a także montowania bezpośrednio na ścianach czy suficie.

 

Czym się kierować wybierając oprawę do świetlówki LED

 

Kiedy dokonujemy wyboru oprawy świetlówkowej musimy zwrócić uwagę nie tylko na jej długość, ale także typ zasilania. W Polsce występują świetlówki zasilane jednostronnie i dwustronnie, dlatego dobór odpowiedniej belki do świetlówki będzie miał duży wpływ na jej bezproblemową, długą pracę.

 

Belka IP20, czyli prosta i atrakcyjna cenowo oprawa do świetlówki LED

 

Belka do świetlówki LED jest bardzo praktycznym i ekonomicznym rozwiązaniem do oświetlenia wewnętrznego. Wykonane z metalu i lakierowane na biało belki do świetlówek LED są dedykowane do montażu sufitowego lub ściennego. Jest to produkt bardzo często wykorzystywany do oświetlenia hal, magazynów, sklepów czy garaży, w których nie panują trudne warunki atmosferyczne

 

Oprawy hermetyczne do świetlówek - sposób na stworzenie lampy o podwyższonej szczelności

 

Hermetyczne oprawy do świetlówek LED są produktami przeznaczony do zadań specjalnych. Świetnie sprawdzą się do oświetlenia pomieszczeń przemysłowych czy gospodarczych, w których klasa szczelności IP65 poradzi sobie nawet w najtrudniejszych warunkach. Oprawy do świetlówek LED IP65 możemy zamocować bezpośrednio do sufitu, ściany czy zwiesić.

[Produktów w tej kategorii: 34]   Wyświetl po:* Pola wymagane