INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Oprawy schodowe LED

Oprawy schodowe LED - nowoczesne wzornictwo, które spełni wszystkie Państwa wymagania

 

Oprawki LED do oświetlenia schodowego to rodzaj specjalistycznego oświetlenia LED, dedykowany do naszych klatek schodowych. Zwykle do oświetlenia klatki schodowej służy główne oświetlenie, lecz używając dedykowanych do tego oprawek, uzyskamy niesamowity efekt dekoracyjny, jak i zwiększymy poziom bezpieczeństwa - każdy schodek będzie dokładnie widoczny. Oprawki schodowe LED dostępne w naszej ofercie sprawią, że Państwa klatki schodowe będą przyciągać uwagę i znacznie zwiększą swoją atrakcyjność.

 

Oświetlenie schodowe LED - sposób na efektowne doświetlenie klatki schodowej

 

W asortymencie naszego sklepu znajdą Państwo wykonane w efektownym i eleganckim stylu oprawki schodowe marki ProVero oraz Idea LED. Oprawy te posiadają wbudowane diody LED najwyższej jakości. Charakteryzują się one wysoką mocą świetlną oraz minimalnym zużyciem energii. W naszej ofercie zakupią państwo:

  • Oprawki schodowe Secreto
  • Oprawki schodowe Unico
  • Oprawki schodowe Modesto
  • Oprawki schodowe ProVero

Zasilanie oprawek schodowych

 

Wszystkie oprawki schodowe LED zostały przystosowane do zasilania stałym napięciem 12V DC. Możemy je zasilać wyłącznie zasilaczami przystosowanymi do technologii ze stabilizowanym napięciem. Najwygodniejszym w oświetleniu schodowym są zasilacze puszkowe, które z łatwością ukryjemy w puszce na klatce schodowej. Kolejnym rozwiązaniem zasilania oprawek schodowych 12V jest użycie bezpośredniej przetwornicy do każdej z naszych opraw. Wtedy do każdej użytej oprawy schodowej LED przeciągamy wyłącznie prąd o napięciu 230V.

[Produktów w tej kategorii: 44]   Wyświetl po:* Pola wymagane