INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Oprawy sufitowe - podwójne

Podwójne oprawki sufitowe na dwie żarówki LED


Oprawki sufitowe podwójne zostały przystosowane do montażu aż dwóch żarówek halogenowych w jednej oprawie. Jest to niezwykle efektowny element dekoracyjny, który swoim wyglądem i efektem świetlny, oczaruje każdego z Państwa gości. Nasz sklep online posiada bogatą ofertę i wiele możliwych aranżacji oświetleniowych, przez co każdy z naszych klientów dobierze produkt według swoich własnych preferencji. Halogeny sufitowe podwójne pasują do większości żarówek LED 50mm zasilanych napięciem 230V, jak i 12V.

Oprawka halogenowa podwójna i dobór jej odpowiedniego koloru

Moment wykończenia wnętrza w naszych mieszkaniu jest jednym z najważniejszych podczas budowy nowego domu czy odświeżania wyglądu pomieszczeń. Oprawki podwójne sufitowe w naszej ofercie, dostępne są w różnych wykończeniach, które dopasujesz do swoich indywidualnych aranżacji. W naszej ofercie znajdziesz:
  • Podwójne oprawki sufitowe srebrne
  • Podwójne oprawki sufitowe białe
  • Podwójne oprawki sufitowe szczotkowane
  • Oprawki sufitowe podwójne czarne

W związku z bardzo dużą popularnością tego rodzaju oświetlenia przygotowaliśmy dla Państwa bardzo atrakcyjny gratis. Kupując w naszym sklepie halogeny podwójne wraz z żarówką LED, gniazdo otrzymają Państwo gratis.
[Produktów w tej kategorii: 9]   Wyświetl po:* Pola wymagane