INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Oprawy halogenowe LED LINE

Oprawy sufitowe Led Line jako idealne oświetlenie sufitowe

 

Oprawy halogenowe LED Line to idealny produkt do punktowego oświetlania sufitowego. Jest to bardzo popularny produkt, który z powodzeniem sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. W szczególności polecamy je do oświetlenia mieszkań, sklepów, biur czy restauracji. Oprawki sufitowe Led Line to bardzo eleganckie rozwiązanie, a zarazem dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowoczesne wzornictwo oraz innowacyjny sposób montażu żarówki sprawiają, że ich montaż jest szybki i bezproblemowy.

 

Oczko sufitowe LED Line - okrągłe czy kwadratowe?

 

Oczka halogenowe LED Line dostępne są w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej oraz w różnych kształtach. Wszystkie zostały one wykonane z wysokiej jakości materiałów, które z upływającym czasem nie będą zmieniać swojego wyglądu. W naszej ofercie znajdą państwo:

  • Oprawki sufitowe do żarówek LED GU10
  • Oprawki sufitowe do żarówek LED MR16
  • Oprawki sufitowe do żarówek LED MR11
  • Oprawki sufitowe do żarówek LED GU11

 

Oprawka sufitowa z żarówką - gniazdo przyłączeniowe gratis

 

Dbając o jak największe zadowolenie naszych klientów, przygotowaliśmy dla nich bardzo atrakcyjny gratis. Kupując w sklepie SMD-LED.pl oczko halogenowe LED Line wraz z żarówką, otrzymują Państwo gniazdo przyłączeniowe w gratisie. Tą promocją dbamy o to, aby nasze produkty spełniały swoją funkcję oświetleniową przez długi okres i były praktycznie bezawaryjne.

[Produktów w tej kategorii: 54]   Wyświetl po:* Pola wymagane