Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Panel LED atest PZH

Panele LED 60x60 są doskonałym zamiennikiem tradycyjnych opraw rastrowych umieszczonych w sufitach podwieszanych typu Armstrong. Panele 60x60 z atestem PZH (Państwowy Zakład Higieny) są to nowoczesne, doskonałej jakości bezpieczne panele o szerokim spektrum możliwości. Atest PZH zaświadcza, że panel 60x60 z atestem PZH może być bezpiecznie użytkowany dla środowiska i ludzkiego zdrowia. Atest ten jest wymagany w wielu miejscach o specyficznych uwarunkowaniach przestrzeni publicznej. Panele 60x60 z atestem PZH montowane są na przykład w szpitalach, gabinetach lekarskich czy aptekach. Panele LED 60x60 z testem PZH to panele przeznaczone właśnie do tego typu przestrzeni i sprawdzają się w nich doskonale. 

 

Panele LED atest PZH 

Panele LED 60x60 z atestem zastępując oprawy rastrowe, mogą być montowane bezpośrednio w suficie podwieszanym typu Armstrong. Możliwy jest również ich montaż natynkowo, a także w sufitach kartonowo gipsowych. Za pomocą specjalnych zestawów, możemy je również łatwo i szybko zamontować w sposób zwieszany. Wiele paneli LED z atestem to panel LED CRI>90Ra. Oznacza to, że światło emitowane przez taki panel, odwzorowuje kolory w sposób najbardziej zbliżony do kolorów rzeczywistych. Mamy również panel LED UGR<19. Ten panel z kolei nie powoduje efektu olśnienia i dyskomfortu podczas długiego przebywania w pomieszczeniu oświetlonym za pomocą takiego panelu. Takie cechy paneli z atestem predestynują je do pracy w obiektach opieki zdrowotnej. Najlepiej sprawdzają się w wymienionych wcześniej szpitalach, przychodniach czy aptekach 

Producent:
Gwarancja:
Barwa światła:
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 14    Wyświetl po:

Panel LED z atestem PZH 

W ofercie sklepu internetowego smd-led.pl znajdziemy wiele modeli paneli z atestem PZH. Przeglądając nasz asortyment, możemy odnaleźć na przykład panel LED 60x60 ściemniany. To nadzwyczaj funkcjonalne narzędzie oświetleniowe. Dziki niemu zawsze dostosujemy jasność w pomieszczeniu do aktualnych potrzeb i oczekiwań. Większość paneli z atestem to panele o dziennym białym świetle. Znajdziemy jednak również panele 60x60 z atestem PZH emitujące światło ciepłe lub zimne. Każdy panel LED 60x60 z atestem PZH z naszej oferty to panel wysokiej jakości cechujący się dużą żywotnością i trwałością. Producentem naszych paneli są przodujące w branży oświetleniowej firmy. Każdy panel wykonany jest z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej uwagi na wszelkie detale. Doskonałą jakość, bezawaryjność i trwałość paneli potwierdzone są nawet 5-letnią gwarancją udzielaną przez producentów paneli na swoje produkty. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą paneli z atestem oraz kontaktu z nami drogą telefoniczną lub mailową w przypadku pojawiających się pytań, lub wątpliwości. Wspólnie zapewnimy doskonałe, bezpieczne i trwale oświetlenie każdej przestrzeni. 



* Pola wymagane