Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Panel LED okrągły

Panel sufitowy LED okrągły to lampa stworzona na podstawie bardzo popularnych obecnie paneli przystosowanych do sufitów typu Armstrong. Panel LED okrągły wyróżnia jednak jego kształt, który doskonale wpasuje się do nowoczesnych wnętrz mieszkalnych i biurowych. Panel sufitowy LED okrągły podobnie jak inne panele LED świeci jednolicie na całej swojej powierzchni i okalany jest srebrną lub białą ramką. W zależności od wybranego modelu będziemy mogli go zamontować podtynkowo, natynkowo lub zwiesić na dedykowanych linkach.

  1. Panel LED podtynkowy okrągły
  2. Panel LED natynkowy okrągły
  3. Panel sufitowy LED okrągły
Barwa Światła:
Producent:
Klasa szczelności:
Kolor:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Szerokość [mm]:
od: do
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 19    Wyświetl po:

Panel LED podtynkowy okrągły

Panel LED okrągły wpuszczany to lampa przystosowana do montażu w sufitach podwieszanych. Wyposażony w specjalne klipsy montażowe jest bardzo prosty w instalacji, a doskonale sprawdzi się jako główne źródło światła w miejscach o ograniczonej powierzchni montażowej. Panel LED podtynkowy okrągły dzięki swojej specjalnej konstrukcji nigdy nie wpadnie nam we wcześniej przygotowany otwór montażowy, a doskonale wpasuje się do współczesnych aranżacji oświetleniowych. Panel LED okrągły podobnie jak większość lamp wykonanych w tej technologii posiada zewnętrzny zasilacz, który umożliwi nam podłączenie naszej oprawy bezpośrednio do instalacji 230V. Podczas montażu driver LED po podłączeniu będziemy mogli położyć na samej lampie, dzięki czemu będzie on całkowicie niewidoczny.

 

Panel LED natynkowy okrągły

Panel LED okrągły natynkowy jest już oprawą przystosowaną do montażu na suficie lub zwieszeniu na dedykowanych stalowych linkach. Kiedy nie chcemy instalować naszej oprawy w otworze montażowym, to właśnie panel LED natynkowy okrągły będzie doskonałym rozwiązaniem. Został on wyposażony w zintegrowaną ramkę natynkową (nie potrzebujemy żadnych dodatkowych akcesoriów), dzięki czemu w szybki i prosty sposób przymocujemy go do sufitu. Okrągły natynkowy panel jest bardzo chętnie wybierany zarówno do oświetlenia komercyjnego, jak i domowego. Jego uniwersalny kształt oraz wygląd sprawiły, że imponuje on nie tylko swoimi walorami świetlnymi, ale również designem. Panel LED okrągły natynkowy został wyposażony również w mleczny klosz i równomiernie rozłożone źródło światła. Taka konstrukcja sprawiła, że świeci on jednolicie na całej swojej powierzchni, a także równomiernie rozświetla całe wnętrze.

 

Panel sufitowy LED okrągły

Obecnie panel LED 60x60 nie musi być wyłącznie kwadratowy i przystosowany do montażu w sufitach kasetonowych. Panel LED okrągły stanowi doskonałe rozwiązanie oświetleniowe, które doskonale sprawdzi się nie tylko w biurach i pomieszczeniach technicznych, ale także w oświetleniu domowych. Panel sufitowy LED okrągły może świecić (w zależności od wybranego modelu) w barwie ciepłej, neutralne lub zimnej, dlatego zawsze dobierzemy odpowiedni rodzaj oświetlenia do naszego wnętrza. Panel LED okrągły podobnie jak inne lampy wykonane w tej technologii emituje przyjemne światło, które dba o nasz wzrok i wszystkich osób z naszego otoczenia. Ponadto wyposażony w wysokiej jakości diody LED jest nie tylko trwały, ale także emituje podczas pracy niewielką ilość ciepła, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla naszych sufitów.* Pola wymagane