Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Pilot do taśmy LED

Oświetlenie LED jest obecnie stałym elementem wyposażenia większości wnętrz. Zarówno w obiektach mieszkaniowych, jak i komercyjnych LEDy zastąpiły tradycyjne źródła światła. Energooszczędne i funkcjonalne światło emitowane z LEDowych źródeł światła przy okazji jest oświetleniem umożliwiającym szeroki zakres regulacji i ustawień. Taśmy LEDowe przy instalacji, których wykorzystano ściemniacz do taśm LED z pilotem, stają się nowoczesnym, praktycznym i bardzo energooszczędnym oświetleniem każdego rodzaju wnętrza, w jakim się znajdą. W zależności od tego, czy zastosujemy taśmę jednokolorową, czy wielokolorową RGB sterownik LED wyposażony w pilot do LED umożliwi sterowanie uruchamianiem i wyłączaniem światła, zmianą jasności świecenia, a także zmianami kolorów świecenia.

  1. Pilot do taśmy LED RGB
  2. Ściemniacz do taśm LED z pilotem
  3. Pilot do sterowania taśmą LED
Produktów w tej kategorii: 34    Wyświetl po:

Pilot do taśmy LED RGB

Pilot do taśmy LED RGB daje możliwość ustawiania sekwencji zmian kolorów emitowanego światła i zapewnia atrakcyjne, robiące wrażenie zmienne sceny świetlne. Sterownik RGB może przybierać różne formy, jednak najczęściej wybieranym rozwiązaniem jest sterownik obsługiwany za pomocą pilota bezprzewodowego. Pilot do sterowania taśmą LED RGB daje naprawdę szerokie możliwości regulacyjne. Każdy sterownik z pilotem ma określone możliwości ustawiania trybów świecenia. Najpopularniejszym jest automatyczna zmiana kolorów świecenia, która może być także zmianą płynną. Zmiana kolorów może dotyczyć całej palety barw lub określonej liczby kolorów, np. siedmiu lub trzech. Oprócz zmian kolorów mamy możliwość ustawienia migotania określonej barwy emitowanego światła. Zaawansowane sterowniki dają możliwość zapętlania programów, ustawienie krótkich błysków określonego koloru światła i wiele innych ustawień. Najbardziej zaawansowanym obecnie, a przy okazji niedrogim systemem sterowania oświetleniem LED jest system sterowania Mi Light.

 

Ściemniacz do taśm LED z pilotem

Rodzajów sterowników jest kilka. Mamy możliwość wyboru sterownika dotykowego ściennego lub biurkowego. Możemy sterować oświetleniem za pomocą smartfona, co jest bardzo nowoczesnym rozwiązaniem. Z reguły jednak wybieranym rozwiązaniem jest ściemniacz do taśm LED z pilotem. Dlatego największy wybór sterowników w sklepie smd-led.pl jest właśnie tego rodzaju. Posiadając lub planując oświetlenie w postaci taśmy LED już za niecałe 20 zł zarówno w przypadku taśmy jednokolorowej, jak i taśmy RGB, mamy możliwość unowocześnienia i zwiększenia funkcjonalności całej naszej instalacji oświetleniowej. Oferujemy również bardzo wysokiej jakości sterowniki z pilotem sterującym Sunricher. To sterowniki o wysokiej stabilności, trwałości i bezpieczeństwie. Cena całego kompletu do sterowania taśmą LED wynosi ok. 500 zł. Wydaje się to wysoką kwotą. Jednak w połączeniu z jakością produktu i możliwościami, okazuje się atrakcyjną ceną, za która można nabyć zaawansowany sterownik z pilotem do rozbudowanej instalacji LED.

 

Pilot do sterowania taśmą LED

Pilot do taśmy LED może mieć postać kontrolera sterującego światłem, którego droga komunikacji może odbywać się za pomocą podczerwieni lub droga radiową. Atrakcyjniejszym i bardziej funkcjonalnym rozwiązaniem jest pilot do sterowania taśmą LED radiowy. Sterowanie takie nie wymaga bowiem nakierowania pilota bezpośrednio na odbiornik jak w przypadku pilotów IR. Piloty sterujące mogą być białe lub czarne w zależności od preferencji. Wyposażone są w różną liczbę przycisków sterujących. Znajdziemy piloty posiadające aż 44 przyciski. Są piloty wyposażone w pierścienie sterujące, umożliwiające zmianę barwy emitowanego światła. W naszej ofercie znajduje się także pilot do sterowania taśmą LED z wyświetlaczem LCD, zapewniający łatwy dostęp do sterowania daną strefą oświetleniową. Jest to pilot systemu sterowania Mi-LIight. Szeroki asortyment sklepu, atrakcyjne ceny i duże możliwości oferowanych produktów zapewniają, że każdy poszukujący wysokiej jakości pilota do taśmy LED wraz ze sterownikiem odnajdzie model odpowiedni do własnych potrzeb i oczekiwań. * Pola wymagane