Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Oświetlenie wewnętrzne
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Plafon czarny okrągły

W celu stworzenia atrakcyjnego wnętrza i zapewnienia w nim doskonałego światła często doskonałym wyborem okazuje się plafon czarny okrągły. Jest to lampa natynkowa, która potrafi odmienić każde wnętrze i nadać mu indywidualnego charakteru. Okrągłe czarne plafony to lampy uniwersalne i ponadczasowe. Sprawdzają się w każdym rodzaju wnętrza. Są doskonałe zarówno do przestrzeni mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Idealnie wyglądają na suficie nowoczesnego salonu, przytulnej sypialni, kuchni, łazienki czy przedpokoju. Są dobrymi oprawami sufitowymi do sklepów, biur, hoteli i wielu innych przestrzeni komercyjnych. Plafon czarny nowoczesny okrągły to lampa, która potrafi zaskoczyć, zachwycić i zapadnie w pamięć każdemu obserwatorowi. Czarne plafony okrągłe zdobywają coraz większe uznanie w oczach projektantów wnętrz, a także inwestorów indywidualnych. Plafony czarne okrągłe są idealnym źródłem światła w niższych wnętrzach, w których nie sprawdza się lampa wisząca.

 

Nowoczesne wnętrza to nowoczesne rozwiązania, także oświetleniowe. Wśród wielu modeli lamp i opraw służących do uatrakcyjniania nowoczesnego domu znaleźć możemy ciekawy, niedoceniany plafon czarny okrągły. Czarne plafony okrągłe są zupełnie innymi lampami niż plafony, które możemy kojarzyć przeszłości. Obecnie czarny plafon okrągły to nowoczesna, funkcjonalna, często designerska lampa, która potrafi odmienić każde wnętrze i nadać mu nowego charakteru. Czarne plafony okrągłe znajdują zastosowanie w każdym wnętrzu mieszkaniowym oraz komercyjnym. Mozę to być niezwykle efektowny czarny plafon do salonu, ciekawy plafon czarny okrągły do kuchni czy przytulny plafon do romantycznej sypialni. Czarne okrągłe plafony spełniają doskonale swoje zadania także w hotelach, restauracjach, a także sklepach czy biurach. Czarny kolor jest na tyle uniwersalny i ponadczasowy, że plafony czarne okrągłe nigdy nie wyjdą z mody. Będą one doskonale prezentować się na suficie bez względu na zmiany aranżacyjne w naszym pomieszczeniu i zmieniającą się modę.

Producent:
Kolor:
Barwa Światła:
Klasa szczelności:
Źródło światła:
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Kąt świecenia [°]:
od: do °
Szerokość [mm]:
od: do
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 47    Wyświetl po:

Plafon sufitowy czarny okrągły

W sklepie internetowym smd-led.pl mamy możliwość zakupu nowoczesnych plafonów w wielu wersjach. Także plafon okrągły czarny dostępny jest w wielu wersjach, o różnym przeznaczeniu i parametrach świecenia. Niezależnie czy interesuje nas plafon łazienkowy czarny okrągły, czy okrągły plafon czarny do salonu, możemy mieć pewność, że uda się nam znaleźć model odpowiedni dla naszej indywidualnej sytuacji. Wybrany przez nas czarny plafon okrągły spełni wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania, zagwarantuje perfekcyjne oświetlenie pomieszczenia i będzie dyskretną oraz elegancką dekoracją wnętrza. Każdy plafon czarny okrągły z naszej oferty to lampa wysokiej jakości, wyprodukowana przez liderów w branży oświetleniowej. Wykonany został z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Plafony okrągłe czarne z naszej oferty to lampy bezawaryjne, trwałe i żywotne. Bezpieczne i funkcjonalne światło przez nie emitowane sprawia, że wszędzie, gdzie zostaną użyte, będziemy mieli doskonałe warunki oświetleniowe. Czarne plafony okrągłe to rozwiązanie oświetleniowe, które nie wyjdzie z mody mimo upływu czasu i będzie nas nieustannie cieszyć i satysfakcjonować.

 

Szeroki wybór oświetlenia w sklepie internetowym smd-led.pl sprawia, że każdy odnajdzie w nim model lampy dla siebie. Także czarne plafony okrągłe z naszej oferty dostępne są w wielu wersjach o różnych parametrach emitowanego światła. Znajdziemy w niej, chociażby niezwykle efektowny czarny plafon dekoracyjny okrągły czy posiadający ogromne możliwości plafon do salonu z pilotem. Bez względu na potrzeby i oczekiwania możemy odnaleźć model idealnie dopasowany do każdej indywidualnej sytuacji. Plafony czarne okrągłe o podwyższonej klasie szczelności nawet IP65 doskonale oświetla każdą łazienkę, pozostając niewrażliwymi na niekorzystne działanie pary wodnej. Pragniemy zwrócić uwagę, że nasz sklep jest sklepem z wieloletnim doświadczeniem na rynku. Nasze doświadczenie to produkty jedynie wysokiej jakości, produkowane przez najlepszych producentów na rynku. Kupując plafon czarny okrągły mogą Państwo liczyć na pełna obsługę przedsprzedażową oraz posprzedażową. Plafon czarny okrągły zakupiony w naszym sklepie to gwarancja satysfakcji i zadowolenia z wieloletniego użytkowania nowoczesnego, efektownego, funkcjonalnego i energooszczędnego oświetlenia w Państwa wnętrzach* Pola wymagane