Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Podświetlany numer domu

Każdy właściciel nieruchomości dba o bezpośrednie otoczenie swojego domu. Nasadzenia, podjazd, oświetlenie elewacji i wiele innych leżą w kręgu jego zainteresowania. Często zapominana jednak jest sprawa instalacji i odpowiedniego wyeksponowania numeru posesji. Wystarczy przejść się alejką na osiedlu domków jednorodzinnych na dowolnym osiedlu w mieście lub przez jakieś osiedle podmiejskie, aby zobaczyć, jak wiele nieruchomości pozbawionych jest oznaczenia. Czyniąc taki spacer po zmroku, dostrzeżemy ich jeszcze mniej. Dlatego każdy właściciel nie powinien zapominać o umiejscowieniu numeru domu, a także prawidłowym jego oświetleniu. Oświetlenie numeru domu powinno znaleźć się na fasadzie każdego domu jednorodzinnego oraz innego rodzaju budynku. Z pomocą właścicielom nieruchomości przychodzą producenci oświetlenia, projektując specjalne oprawy przeznaczone do montażu na budynkach i ogrodzeniach. To podświetlane lampy, na których umieszcza się numer posesji. Dzięki nim numer domu jest widoczny o każdej porze dnia i nocy. Specjalną wersją oświetlania numeru domu jest numer domu solarny. To oprawa wyposażona w panele słoneczne, całkowicie niezależna od zasilania sieciowego. Jest to rozwiązanie ekonomiczne i ekologiczne jednocześnie.

Kolor:
Kąt świecenia:
od: do °
Strumień świetlny:
od: do lm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 9    Wyświetl po:

Oświetlenie numeru domu z czujnikiem zmierzchu

Nowoczesne oświetlenie wykonane w technologii LED to oświetlenie bardzo energooszczędne. Czy można jednak coś zrobić, aby oprawa LED była jeszcze tańsza w eksploatacji? Oczywiście sposobów na to jest kilka. Jednym z nich, stosowanym w oprawach zewnętrznych jest wykorzystanie czujnika zmierzchowego. Oświetlenie numeru domu to z reguły właśnie oprawa wyposażona w czujnik zmierzchu. Czemu ma on służyć? Oświetlenie numeru domu z czujnikiem zmierzchu gwarantuje nam, że numer będzie podświetlony zawsze, gdy widoczność będzie ograniczoną porą dnia lub warunkami pogodowymi. Jednocześnie unikniemy niepotrzebnego funkcjonowania lampy w ciągu dnia. Numer na dom podświetlany z czujnikiem zmierzchu sprawia, że lampa włącza się po zmroku i samoczynnie wyłącza nad ranem. Oświetlenie numeru domu z czujnikiem zmierzchu ma możliwość regulacji czułości tego czujnika. Sami więc możemy zdecydować jak jasno/ciemno musi być na dworze, aby oprawa świeciła.

 

Oświetlenie numeru domu led

Oświetlony numer domu to kwestia niezwykle ważna dla osób poszukujących danego numeru ulicy bądź miejscowości. O ile na osiedlach i przy ulicach w gęstej zabudowie szeregowej, w miarę łatwo znaleźć dany numer, odczytując numery sąsiednie, o tyle w przypadku często pogmatwanych uliczek, luźnej zabudowy, odnalezienie właściwego numeru potrafi być bardzo męczące. Oświetlony numer domu ułatwi to zadanie każdemu, kto będzie chciał odnaleźć nasz dom. Bez względu czy będą to zaproszeni goście, czy kurier mający doręczyć paczki, wszyscy oni unikną zdenerwowania poszukiwaniem naszego domu, jeśli zamontujemy na nim podświetlany numer domu. Wyobraźmy sobie teraz, że nasz dom nie posiada numeru, a okazuje się, że potrzebujemy pilnej pomocy medycznej. W tej sytuacji, w której często liczą się sekundy, oświetlony numer domu może uratować życie domownikowi. Koszt instalacji oświetlenia numeru domu, który i tak jest niewysoki, okazuje się wówczas nic nieznaczącym wydatkiem.

 

Oświetlenie numeru posesji

Oświetlenie numeru domu to nie tylko wygoda każdego poszukującego danej posesji. To także prawny wymóg stawiany przed każdym właścicielem nieruchomości. Właściciele są bowiem zobowiązani do montażu na elewacji budynku w widocznym miejscu czytelnego oznaczenia numeru domu. Samo umiejscowienie numeru to nie wszystko. Numer musi być dobrze oświetlony i widoczny w każdych warunkach. Jeśli budynek posadowiony jest w głębi nieruchomości, taki numer jesteśmy zobowiązani zainstalować na ogrodzeniu. Za niespełnienie tych wymagań grożą kary finansowe. Ponieważ do tej pory nie był to przepis egzekwowany przez odpowiednie służby, niewiele osób o nim wie. Wystarczy jednak powstanie nowych wytycznych dotyczących poszukiwania finansów do budżetu, aby wszyscy o nim się dowiedzieli i nerwowo zaczęli próbować zapobiec ewentualnemu mandatowi. Może warto więc zająć się tą kwestią i zainstalować oświetlenie numeru na swoim domu wcześniej?

 

Numer na dom podświetlany z czujnikiem zmierzchu

Oświetlenie numeru domu z naszej oferty to produkty o wysokiej jakości, wytworzone przez renomowanych producentów oświetlenia. Podświetlane numery na dom posiadają zwiększony stopień szczelności IP. Gwarantuje to ich odporność na niekorzystne działanie warunków pogodowych, na które są narażone, pracując na zewnątrz budynku. Wiatr, kurz, deszcz, śnieg i słońce nie są w stanie spowodować uszkodzenie takiej oprawy ani zmniejszyć jej żywotności. Żywotność deklarowana przez producentów zapewnia kilkuletnie bezproblemowe funkcjonowania oświetlenia. W komplecie z każdą lampą są numery do naklejenia na nią. Mamy więc możliwość naklejenia numeracji odpowiedniej dla naszej posesji. Oświetlenie nr domu z naszej oferty to oprawy z nawet 5-letnią gwarancją. Możemy więc spać spokojnie przez wiele lat po zakupie takiego oświetlenia numeru naszego domu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami w przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości.

 * Pola wymagane