INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Poradnik LED

Jaki halogen Led do gładzi? 17.08.2018

Bardzo często zadajecie nam pytanie, jaki halogen Led najlepiej sprawdzi się nam przy pracach remontowych, a najbardziej zastanawia Was jaki halogen Led do gładzi.

CZYTAJ WIĘCEJ
Montaż halogenu Led 17.08.2018

Dziś w prosty sposób postaramy się przedstawić jak samodzielnie zamontować Halogen Led. Prosty poradnik, który przedstawi ci, jak krok po kroku wygląda montaż tego halogenu. Przed przystąpieniem do pracy zachowaj wszelkie środki ostrożności, a przede wszystkim odłącz zasilanie, aby uniknąć ewentualnego porażenia prądem.

CZYTAJ WIĘCEJ
Jaki halogen Led na zewnątrz? 16.08.2018

Jaki halogen Led na zewnątrz? to jedno z cześciej zadawanych pytań przez naszych klientów. W poniższym artykule spróbujemy podpowiedzieć czym się kierować w wyborze i co najlepiej się sprawdzi w twoim przypadku. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Profile do taśm LED - poradnik poprawnego i szybkiego montażu 04.05.2015

Profile LED to nic innego jak listwy wykonane z anodowanego aluminium, które służą do wykończenia oświetlenia z wykorzystaniem taśm LED. Zapewniają ich estetyczny montaż, chronią diody przed kurzem i wilgocią oraz skutecznie odprowadzają powstałe ciepła. Profile LED są powszechnie wykorzystywane w oświetleniu meblowym, dekoracyjnym i reklamowym. W ofercie naszego sklepu SMD-LED.pl znajdą Państwo szeroką gamę profili LED marki LUMINES.

CZYTAJ WIĘCEJ
Jaką barwę światła wybrać - biała ciepła, dzienna czy zimna? 18.04.2015

Kupując źródła światła LED, jednym z ważniejszych kryteriów jest wybór barwy światła. Sprowadza się on najczyściejszej do zdecydowania czy najlepsza będzie  barwa światła biała ciepła, dzienna czy zimna. Każda ma swoje zalety i unikalne cechy, które sprawiają że w określonych warunkach sprawdza się najlepiej. W naszym poradniku postaramy się Państwu przedstawić najważniejsze informacje o rodzajach barwy białej światła.

CZYTAJ WIĘCEJ
Wymiana świetlówek tradycyjnych na świetlówki z diodami LED 17.04.2015

Świetlówki liniowe T8 to powszechnie stosowane oświetlenie komercyjne. Mimo swojej popularności, posiadają również wiele istotnych wad , które utrudniają zapewnienienie optymalnych warunków pracy. Przedstawiamy krótki poradnik który pokaże jak świetlówki gazowe zastąpić przyjaznymi i energooszczędnymi świetlówkami na bazie diod LED.

CZYTAJ WIĘCEJ
Podświetlenie półek taśmami LED 18.10.2013

Taśmy LED to idealny sposób na podświetlenie półek, regałów czy meblościanek. Ich użycie jest bardzo funkcjonalne i estetyczne. Dzięki niedużym rozmiarom i łatwemu montażowi, z łatwością znajdą zastosowanie w miejscach w których wykluczone jest użycie opraw, kinkietów czy plafonów.

CZYTAJ WIĘCEJ


* Pola wymagane