Poradnik LED

Profile do taśm LED - poradnik poprawnego i szybkiego montażu 04.05.2015

Profile LED to nic innego jak listwy wykonane z anodowanego aluminium, które służą do wykończenia oświetlenia z wykorzystaniem taśm LED. Zapewniają ich estetyczny montaż, chronią diody przed kurzem i wilgocią oraz skutecznie odprowadzają powstałe ciepła. Profile LED są powszechnie wykorzystywane w oświetleniu meblowym, dekoracyjnym i reklamowym. W ofercie naszego sklepu SMD-LED.pl znajdą Państwo szeroką gamę profili LED marki LUMINES.

CZYTAJ WIĘCEJ
Jaką barwę światła wybrać - biała ciepła, dzienna czy zimna? 18.04.2015

Kupując źródła światła LED, jednym z ważniejszych kryteriów jest wybór barwy światła. Sprowadza się on najczyściejszej do zdecydowania czy najlepsza będzie  barwa światła biała ciepła, dzienna czy zimna. Każda ma swoje zalety i unikalne cechy, które sprawiają że w określonych warunkach sprawdza się najlepiej. W naszym poradniku postaramy się Państwu przedstawić najważniejsze informacje o rodzajach barwy białej światła.

CZYTAJ WIĘCEJ
Wymiana świetlówek tradycyjnych na świetlówki z diodami LED 17.04.2015

Świetlówki liniowe T8 to powszechnie stosowane oświetlenie komercyjne. Mimo swojej popularności, posiadają również wiele istotnych wad , które utrudniają zapewnienienie optymalnych warunków pracy. Przedstawiamy krótki poradnik który pokaże jak świetlówki gazowe zastąpić przyjaznymi i energooszczędnymi świetlówkami na bazie diod LED.

CZYTAJ WIĘCEJ
Podświetlenie półek taśmami LED 18.10.2013

Taśmy LED to idealny sposób na podświetlenie półek, regałów czy meblościanek. Ich użycie jest bardzo funkcjonalne i estetyczne. Dzięki niedużym rozmiarom i łatwemu montażowi, z łatwością znajdą zastosowanie w miejscach w których wykluczone jest użycie opraw, kinkietów czy plafonów.

CZYTAJ WIĘCEJ
Obsługiwane płatności


* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led