Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil aluminiowy czarny

Stały rozwój technologii LED powoduje powstawanie nowych rozwiązań, służących nam ciekawym, funkcjonalnym i efektownym oświetleniem. Jednym z takich rozwiązań są taśmy ledowe. Zdobyły one szturmem nasze domy, biura i firmy, a ich popularność nadal systematycznie rośnie. W celu odpowiedniej ich ekspozycji i podniesienia estetyki systemu oświetlenia opartego o taśmy LED stosuje się profil aluminiowy LED. W ostatnim czasie w aranżacjach wystroju wnętrze ogromną popularnością cieszą się elementy wyposażenia w kolorze czarnym. Także i profile LED, których używamy do instalacji taśm LED we wnętrzach, coraz częściej są koloru czarnego. Czarny profil aluminiowy jest coraz częściej stosowany w celu zbudowania systemu oświetlenia we wnętrzu. Czarne profile aluminiowe są chętnie wybierane przez projektantów wnętrz i architektów. Potrafią one odmienić każde wnętrze, w jakim zostaną wykorzystane, nadają mu wyjątkowego charakteru, robią wrażenie i głęboko zapadają w pamięć każdemu obserwatorowi.

Długość:
Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 80    Wyświetl po:

Profile aluminiowe czarne

Profile aluminiowe czarne dostępne są w wielu wersjach, przeznaczonych do różnego rodzaju montażu. Także wśród czarnych profili aluminiowych znajdziemy profile, które sprawdzają się w różnego rodzaju sytuacjach. Niezależnie od tego, czy poszukujemy profilu natynkowego, kątowego, schodowego czy podtynkowego, jesteśmy w stanie dobrać taki czarny profil aluminiowy, który spełni nasze potrzeby i oczekiwania. Przy pomocy czarnych profili LED jesteśmy w stanie zbudować indywidualną instalację oświetleniową, sprawdzającą się w każdym rodzaju wnętrza. Czarne profile aluminiowe są doskonałym wyborem do nowoczesnych domów, biur, sklepów, hoteli, restauracji i wielu innych wnętrz. Wszędzie, gdzie zostaną użyte, mamy niepowtarzalną szansę stworzenia ciekawego, efektownego i designerskiego rozwiązania oświetleniowego. Profile aluminiowe czarne są na tyle uniwersalne, że sprawdzają się także w każdym sposobie wykończenia i stylu aranżacji wnętrza. Niezależnie więc czy mamy oświetlić wnętrze klasyczne, nowoczesne, czy nawet utrzymane w stylu galmour, a nawet rustykalnym, możemy być pewni, że przemyślany sposób wykorzystania profilu LED w kolorze czarnym zbuduje nam ciekawą oprawę świetlną wnętrza.

 

Czarny profil aluminiowy

Profil aluminiowy czarny dostępny jest także w wielu sposobach wykończenia profilu. Mozę to być błyszczący profil aluminiowy anodowany czarny, ale może być to także profil aluminiowy czarny mat. W zależności od naszego wyobrażenia o instalacji możemy wykorzystać odpowiadający nam model profilu. Niezależnie od tego, czy będzie to profil matowy, czy błyszczący, możemy być pewni, że instalacja taka będzie elegancka i nowoczesna. Czarny kolor jest kolorem ponadczasowym. Wykorzystując czarne profile aluminiowe, zyskujemy pewność, że taka instalacja, nie wyjdzie z mody i będzie mogła być obecna w naszym pomieszczeniu w miarę zmieniających się trendów i mody. Czarne profile aluminiowe to rozwiązanie na wiele lat. Zawsze będą tworzyły niezwykle atrakcyjną oraz nietuzinkową podstawę naszego efektownego i niepowtarzalnego systemu oświetlenia.

 

Czarne profile aluminiowe

Jak już wcześniej napisaliśmy, profil aluminiowy LED czarny dostępny jest w wielu wersjach. Możemy więc znaleźć czarne profile podłogowe, które ciekawie podkreślą naszą nowoczesną podłogę czy wyznaczą ciągi komunikacyjne. Profile schodowe aluminiowe czarne z kolei będą stanowiły bazę atrakcyjnego oświetlenia schodowego. Każda klatka schodowa oraz schody wewnątrz domu zyskają na atrakcyjności, ale również powiększone zostanie bezpieczeństwo korzystania z tak oświetlonych schodów. Zabudowa kuchenna, szafy wnękowe czy półki są miejscem na wykorzystanie czarnych profili meblowych różnego rodzaju. Może to być profil wpuszczany, montowany w wyfrezowane wcześniej otwory, mogą to być profile nawierzchniowe, montowane do każdej płaszczyzny, możę być to również profil LED narożny czarny montowany na łączeniach szafek ze ścianami lub półek z korpusem szafy. Czarne profile aluminiowe mogą być profilami szerokimi, w których zamontujemy więcej niż jedną taśmę LED. Dzięki temu stworzymy wydajne i jasne oświetlenie dekoracyjne, które może pełnić także funkcję oświetlenia głównego. Za pomocą czarnych profili aluminiowych jesteśmy również w stanie zbudować własną lamę. Może to być lampa natynkowa, montowana do ściany lub sufitu, ale może być nią również lampa wisząca. Za pomocą zestawów zawiesi oraz łączników mamy możliwość stworzenie niezwykle interesującego systemu oświetlenia wiszącego, który sprawdzi się w biurach, restauracjach, hotelach i nowoczesnych salonach.

 

Profil aluminiowy LED czarny

Stworzenie ciekawego, indywidualnego systemu oświetlenia to nie jedyne możliwości czarnych profili aluminiowych. Należy pamiętać, że czarne profile LED, działają tak jak każdy inny profil aluminiowy, czyli właściwie zabezpieczają taśmy ledowe, świecące wewnątrz. Zbudowanie bazy oświetlenia przy wykorzystaniu czarnego profilu LED, wszystkich zaślepek, niezbędnych do wykończenia instalacji oraz kloszy, które wieńczą nasz system oświetlenia to podstaw uzyskania trwałej i bezawaryjnej instalacji oświetlenia LED. Profil aluminiowy LED czarny chroni taśmy ledowe przede wszystkim przed uszkodzeniami mechanicznymi. Zabezpiecza także taśmy przed niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych. Taśmie świecącej w profilu LED czarnym nie będzie groził kurz, pył, czy nawet wilgoć. Kolejną niezmiernie ważną cechą czarnych profili aluminiowych jest odprowadzenie ciepłą z pracującej taśmy. Profil LED czarny działa również, jak radiator i chroni taśmy LED przed przegrzaniem. Dzięki wszystkim swoim zaletom spowoduje zdecydowane wydłużenie trwałości i żywotności taśm LED. Będą one świecić bezawaryjnie przez wiele lat od momentu ich instalacji w naszym wnętrzu za pomocą czarnych profili aluminiowych do taśm LED. Czarne profile aluminiowe to nowoczesne rozwiązanie do współczesnych wnętrz, które podniesie prestiż lokalu, zaskoczy i zachwyci, a jednocześnie wpłynie na bezawaryjność systemu oświetlenia opartego o taśmy LED.* Pola wymagane