Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED narożnikowy typ H

Profil narożnikowy typu H to nowość od naszego producenta, renomowanej firmy Lumines. Jest to sposób na gustowne wykończanie i dyskretne ukrycie taśmy LED, a także ochrona diod przed przegrzaniem.  Profil LED typu H jest jednym z dwóch profili narożnikowych, który jest na tyle uniwersalny, że możemy zamontować go na dwa różne sposoby. Jest to listwa aluminiowa, która nie jest symetryczna, a każdy z jej boków posiada inny kształt. W zależności, w której pozycji go zamocujemy, otrzymamy inny efekt świetlny. Profil kątowy typu H montujemy za pomocą tych samych uchwytów co profil C lub możemy go również przykleić za pomocą kleju montażowego lub trwale zamocować przy pomocy wkrętów montażowych.

profil H wymiary

 

 

Producent:
Kolor zaślepki:
Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Kolor uchwytu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 52    Wyświetl po:

Profil H kątowy - czym jest?

Profil narożnikowy typu H jest aluminiową listwą kątową, która jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia. Możemy w nim zamontować taśmy LED o średnicy 8 lub 10mm ale także te pokryte powłoką silikonową. Przystępna cena samych profili, jak i ich źródeł światła sprawia, że stanowią bardzo ciekawy typ oświetlenia stosowany przez współczesnych projektantów.

 

Profile narożnikowe typu H i ich współczesne zastosowanie

Profile kątowe typu H mogą służyć zarówno jako oświetlenie dekoracyjne albo element doświetlający aranżację. Zastosowanie nowoczesnych listw aluminiowych daje nam możliwość stworzenia ciekawych i efektownych wizualizacji, które wzbudzą podziw Państwa gości.

 

Profil Aluminiowy H Lumines - wersje kolorystyczne:

 • profil surowy,
 • profil srebrny anodowany,
 • profil czarny anodowany,
 • profil inox anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)

Profil kątowy aluminiowy LED typu H - sposób montażu:

 • taśma dwustronna,
 • klej montażowy,
 • uchwyt montażowy z tworzywa (1)
 • uchwyt montażowy z metalu (2)
 • zawiesia (jako oświetlenie wiszące)

 

Listwa H do taśm LED - akcesoria

KLOSZE (przesłonki):

BASIC

 • transparentny (PVC/PMMA/PC),
 • mrożony (PVC/PMMA/PC),
 • mleczny (PVC/PMMA/PC),
 • frosted (PMMA),
 • frosted mleczny (PMMA),
 • lens 15 (PMMA),
 • lens 30 (PMMA)
 • black (PMMA)

ZAŚLEPKI:

 • aluminiowe z otworem lub bez otworu w 2 wersjach kolorystycznych (czarny, srebrny),
 • z tworzywa sztucznego, z otworem trasowanym w 4 wersjach kolorystycznych (biały, czarny, inox, szary)

DODATKOWE AKCESORIA:

 • uchwyt CH,
 • uchwyt CH metalowy,
 • uchwyt CH kątowy,
 • zawias,
 • zawiesia,
 • włącznik bezprzewodowy

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm.Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ H surowy

Taśmy ledowe na stałe weszły do naszego życia codziennego. Odpowiednio dobrany profil aluminiowy LED umożliwia różnego rodzaju ich montaż, który zbuduje ciekawe sceny świetlne w każdym wnętrzu. Profil LED typu H surowy to profil narożnikowy, w którym zamontujemy taśmy LED o szerokości 8 mm lub 10 mm. Profile LED typ H surowe są profilami nielakierowanymi. Wygląd surowego aluminium sprawdza się w każdym nowoczesnym wnętrzu i jest eleganckim i estetycznym elementem wyposażenia pomieszczenia. Profile do taśmy LED typ H surowe to ciekawe profile, które nie są symetryczne. Mamy możliwość ich montażu na dwa sposoby, a w zależności od wybranego sposobu uzyskamy inny efekt oświetlania. Profile LED typ H surowe znajdują zastosowanie jako profile do oświetlenia schodowego, mogą być ciekawym oświetleniem przysufitowym lub przypodłogowym. Doskonale sprawdzają się także, oświetlając przestrzeń między szafkami wiszącymi a blatem roboczym w nowoczesnej kuchni. Profile LED typ H surowe znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie poszukujemy ciekawego i efektownego oświetlenia każdej przestrzeni.

 

Profil LED typ H srebrny

W nowoczesnych wnętrzach coraz częściej instalowane są taśmy ledowe. Obecnie mamy dostępne różnego rodzaju profile aluminiowe LED do łatwego, szybkiego i estetycznego montażu taśm. Jednym z profili jest profil LED typ H srebrny. To profil narożnikowy w kolorze srebrnym, który jest niezwykle uniwersalny i znajdzie zastosowanie w każdym rodzaju wnętrza, stylu jego aranżacji i sposobie wykończenia. Profile LED typ H srebrne są o tyle interesujące, że są profilami niesymetrycznymi, dającymi możliwość ich montażu na dwa różne sposoby. W każdym rozwiązaniu montażu profili LED typu H uzyskamy odmienne efekty rozproszenia światła i oświetlenia przestrzeni. Profile do taśmy LED typ H srebrne możemy montować za pomocą kleju montażowego, wkrętów lub przy użyciu uchwytów montażowych. Wyposażając profil LED typ H srebrny w odpowiedni klosz, dostosujemy sposób świecenia taśmy do naszych indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Profil LED typ H srebrny to ciekawy i efektowny sposób na uzyskanie oświetlenia, które zrobi wrażenie, zaskoczy i zapadnie w pamięć każdemu obserwatorowi.

 

Profil LED typ H biały

Stały rozwój technologii LED powoduje, że pojawiają się nowe rozwiązania służące nam atrakcyjnym i designerskim sposobem oświetlania naszych wnętrz. Owocem postępu w branży oświetleniowej są między innymi taśmy ledowe. Dają one niezwykle ciekawe i funkcjonalne światło, a profil aluminiowy LED, w którym je zainstalujemy, będzie eleganckim i atrakcyjnym elementem wyposażenia. Profil LED typ H biały to ciekawy profil narożnikowy w modnym kolorze białym. Profile LED typ H białe to niesymetryczne profile, które możemy montować na dwa różne sposoby. W zależności od tego, który sposób wybierzemy, światło emitowane przez taśmę LED w profilu typ H będzie rozpraszane w inny sposób. Białe profile narożnikowe typ H są profilami służącymi do oświetlania schodów, a także przestrzeni podszafkowych. Białe profile LED typ H sprawdzają się również jako oświetlenie przysufitowe oraz przypodłogowe. Biały kolor sprawia, że sam profil pozostaje dyskretnym, niemalże niewidocznym elementem wystroju wnętrza, a światło z taśmy LED w ciekawy i designerski sposób oświetla naszą przestrzeń.

 

Profil LED typ H czarny

Oświetlenie naszych wnętrz przechodzi stale przemiany. Od kilku lat popularnymi źródłami światła w domach, biurach, sklepach i firmach są taśmy ledowe. Do ich montażu, zwiększenia możliwości świecenia oraz zabezpieczenia służy profil aluminiowy LED. Profile LED typ H czarne to niezwykle eleganckie profile narożnikowe. Czarne profile LED typ H są doskonałym wyborem do każdego wnętrza, w którym zależy nam na uzyskaniu ciekawego, nowoczesnego i designerskiego wyglądu instalacji oświetleniowej. Czarny profil LED typ H z kloszem również w kolorze czarnym jest niezwykle efektownym rozwiązaniem, które robi wrażenie i zapada w pamięć każdemu obserwatorowi. Profile LED typ H czarne służą także funkcja ochronną. Zabezpieczają one taśmę LED przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych takich jak kurz, pył czy wilgoć. Jednocześnie czarne profile LED typ H są swoistym radiatorem, który doskonale odprowadza nadmiar ciepła z taśmy emitującej światło. W ten sposób zdecydowani zwiększamy trwałość i żywotność taśmy, a ryzyko jej awarii minimalizujemy do zera. Czarne profile LED typ H to profile, które znajdują zastosowanie wszędzie tam, gdzie szukamy niepowtarzalnego systemu oświetlenia nowoczesnego wnętrza.

 

Profil LED typ H inox

Szukając interesującego sposobu oświetlenia naszego wnętrza, możemy zdecydować się na taśmy ledowe. To niezwykle popularne rozwiązanie w nowoczesnych domach, biurach i firmach. Do ochrony taśmy i uatrakcyjnienia całej instalacji oświetleniowej służy profil aluminiowy LED. Jednym z rodzajów profili jest profil LED typ H inox. To ciekawy profil kątowy w eleganckim kolorze inox. Profile LED typ H inox znajdują zastosowanie we wnętrzach mieszkaniowych oraz komercyjnych. Sprawdzają się jako oświetlenie schodów, przestrzeni pod szafkami wiszącymi czy oświetlenie przysufitowe lub przypodłogowe. Profile LED typ H można montować na dwa sposoby i w każdym z nich uzyskamy innego rodzaju efekty wizualne. Profile LED typ H inox zabezpieczają także taśmę LED przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu i wilgoci. Są jednocześnie radiatorem, który odprowadza nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Dzięki temu taśma świeci zdecydowani dłużej, a ryzyko awarii jest zminimalizowane niemalże do zera.

 

Profil LED typ H zestawy

Taśmy ledowe to stały element wyposażenia nowoczesnych wnętrz. Są one montowane za pomocą odpowiednio dobranego profilu LED. Profile aluminiowe typ H są profilami narożnikowymi, które umożliwiają uzyskanie niesamowitych efektów wizualnych dostosowanych do naszych potrzeb i oczekiwań. Profile LED typ H zestawy to gotowe komplety profili wraz ze wszystkimi elementami instalacyjnymi. Zestawy profili LED typ H dostępne są w różnych kolorach. Mamy więc zestawy profili czarnych, białych, srebrnych, inox oraz surowego aluminium. Do profili dołączane są wszystkie elementy akcesoryjne takie jak zaślepki czy uchwyty montażowe. Ostatnim elementem zestawu są klosze, które w odpowiedni sposób rozpraszają światło, dając nam szansę dopasowania oświetlenia do każdej indywidualnej sytuacji. Należy pamiętać, że profil aluminiowy LED ma za zadanie także chronić świecącą taśmę. Zabezpieczają on taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem wilgoci, kurzu i pyłu. Profil LED typ H jest także radiatorem odprowadzającym nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Zestawy profili LED typ H dostępne są w długościach 1 m oraz 2 m. Zestawy profili typ H przeznaczone są dla osób ceniących wygodę i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Nie musimy kompletować samemu wszystkich elementów potrzebnych do zbudowania ciekawego systemu oświetleniowego. Możemy skorzystać z gotowych rozwiązań, które mamy dla Państwa przygotowane.

Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości
22.03.2021 Profile LED sufitowe – rodzaje i ich możliwości

Za pomocą profili aluminiowych, taśma LED jest doskonałym oświetleniem głównym, ale i dodatkowym. Jakie profile wykorzystać do montażu na suficie? Do czego służą i jakie dają możliwości? Poradnik wyboru i zastosowania profili aluminiowych do taśm LED.

Więcej


* Pola wymagane