INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Profil LED narożnikowy typ H

Profil aluminiowy LED typu H, czyli światło o kącie 30 lub 60 stopni

 

Profil narożnikowy typu H to nowość od naszego producenta, renomowanej firmy Lumines. Profil LED typu H jest jednym z dwóch profili narożnikowych, który jest na tyle uniwersalny, że możemy zamontować go na dwa różne sposoby. Jest to listwa aluminiowa, która nie jest symetryczna, a każdy z jej boków posiada inny kształt. W zależności, w której pozycji go zamocujemy, otrzymamy inny efekt świetlny. Profil kątowy typu H montujemy za pomocą tych samych uchwytów co profil C lub możemy go również przykleić za pomocą kleju montażowego lub trwale zamocować przy pomocy wkrętów montażowych.

 

Czym jest Profil kątowy typu H?

 

Profil narożnikowy typu H jest aluminiową listwą kątową, która jest atrakcyjną alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia. Możemy w nim zamontować taśmy LED o średnicy 8 lub 10mm ale także te pokryte powłoką silikonową. Przystępna cena samych profili, jak i ich źródeł światła sprawia, że stanowią bardzo ciekawy typ oświetlenia stosowany przez współczesnych projektantów.

 

Profile narożnikowe typu H i ich współczesne zastosowanie

 

Profile kątowe typu H mogą służyć zarówno jako oświetlenie dekoracyjne albo element doświetlający aranżację. Zastosowanie nowoczesnych listw aluminiowych daje nam możliwość stworzenia ciekawych i efektownych wizualizacji, które wzbudzą podziw Państwa gości.

Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Wersja Klosza:
Kolor uchwytu:
Producent:
Długość:
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 46]   Wyświetl po:* Pola wymagane