Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED typ IPA16

Profil Lumines IPA16 jest aluminiową listwą sufitową, którą zamontujemy na płycie gipsowej o grubości 15,8mm. Profil natynkowy IPA16 posiada na tyle uniwersalną obudowę, że bez problemu zamontujemy w nim większość taśm i pasków LED dostępnych w naszej ofercie. Montażu źródła światła dokonujemy w specjalnie przygotowanym slocie, który idealnie zmieści pojedynczy pasek ledowy. Profil aluminiowy IPA16 emituje światło w górę, które idealnie rozpływa się po suficie naszego pomieszczenia.

  1. Listwy sufitowe IPA16 - kolory i dlugosci
  2. Profil aluminiowy IPA16 - zalety
  3. Profil LED typ IPA16 srebrny
  4. Profil LED typ IPA16 bialy
Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 19    Wyświetl po:

Listwy sufitowe IPA16 - kolory i długości

Profil sufitowy IPA16 podobnie jak inne profile dostępny jest w standardowych długościach: 1000mm, 2020mm i 2900mm. Wykonany z aluminium doskonale odprowadza ciepło z diod LED, ale również zapewnia jej trwały i bezawaryjny montaż. Ponadto aluminium jest odporne na korozję, przez co jest bardzo praktycznym i bezobsługowym produktem. Profile LED IPA16 możemy wybierać pośród dwóch dostępnych kolorów. W naszym sklepie internetowym kupią Państwo:

  • Profil LED IPA16 srebrny anodowany
  • Profil LED IPA16 biały lakierowany

 

Profil aluminiowy IPA16 - zalety

Profile sufitowe IPA16 to nie tylko bardzo elegancki sposób oświetlenia, który stworzy znakomitą iluminację światlną, ale także produkt zapewniający bezpieczeństwo i trwałość naszej instalacji. Poniżej przedstawiamy Państwu najważniejsze zalety listwy LED IPA16.

  • Ochrona Taśmy LED przed uszkodzeniem, oderwaniem i zabrudzeniem
  • Radiator pasków LED - doskonale odprowadza ciepło z diod
  • Trwały i wygodny montaż za pomocą wkrętów montażowych
  • Estetyczne wykonanie - profile zostały wykonane z wysokiej jakości aluminium, z dbałością o najmniejsze szczegóły

 

Profil LED typ IPA16 srebrny

Profil aluminiowy LED jest w stanie zwiększyć możliwości dekoracyjnego oświetlenia naszych wnętrz, jakie oferują taśmy ledowe. Profil LED IPA16 srebrny to jeden z profili o niesamowitych możliwościach. To nowatorski profil LED do montażu na sufitach wnętrz mieszkaniowych oraz komercyjnych. Profile LED IPA16 srebrne montowane są na płytach meblowych o grubości 15,8 mm za pomocą wkrętów montażowych. Do ich montażu nie są potrzebne żadne akcesoria montażowe. Łatwo i bezproblemowo możemy stworzyć w naszym domu, biurze, sklepie hotelu itp. efektowne, rzucające się w oczy i zapadające głęboko w pamięć oświetlenie dekoracyjne sufitu. Profile LED IPA16 ochronią także taśmy ledowe przed uszkodzeniami, działaniem kurzu czy wilgoci. Odprowadzą także nadmiar ciepła z pracującej taśmy. Takie działania ochronne wpłyną zdecydowanie na bezawaryjną pracę oświetlenia i wydłużenie trwałości taśmy LED.

 

Profil LED typ IPA16 biały

Profil LED IPA16 biały to interesujący, nowatorski profil aluminiowy LED do montażu sufitowego. Montowany jest na płycie sufitowej o grubości 15,8 mm. Montaż profili LED IPA 16 jest łatwy i bezproblemowy. Montuje się je jedynie za pomocą wkrętów montażowych, bez konieczności używania jakichkolwiek akcesoriów montażowych. Profile LED IPA16, zamontowane na suficie są źródłem niezwykle designerskiego oświetlenia dekoracyjnego, które zawsze zwróci na siebie uwagę, zachwyci i zapadnie na długo w pamięć każdemu obserwatorowi. Profile LED IPA16 białe dostępne są w długościach 1 m oraz 2 m. Możemy je wyposażyć w różnego rodzaju klosze, które rozproszą światło w sposób spełniający nasze potrzeby i oczekiwania. Profile LED IPA16 białe to także zabezpieczenie taśmy LED. Taśmy ledowe chronione są przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu i wilgoci. Jednocześnie profil LED IPA16 biały odprowadza nadmiar ciepła ze świecącej taśmy, wydłużając zdecydowanie czas jej życia.* Pola wymagane