Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe
Specjalistyczne

Kontakt

Profil LED wpuszczany typ G

Profil LED wpuszczany typ G jako swoisty radiator taśm ledowych

 

Profil LED wpuszczany typu G jest często używanym przez projektantów produktem, do stworzenia eleganckiego oświetlenia z użyciem taśm LED. Takie rozwiązanie daje naszym klientom swobodę w projektowaniu swojego własnego systemu oświetlenia. Głęboki profil LED typ G wpuszczany został wyprodukowany z aluminium, czyli z najczęściej spotykanego materiału do odprowadzania ciepła z diod LED. Jest to twardy i odporny na korozję materiał, a jednocześnie na tyle plastyczny, aby być prostym w montażu i w aranżacji. Nasze profile LED typu G możemy dowolnie przycinać i dopasowywać do własnych wnętrz.

 

Głęboki profil LED typu G wpuszczany i jego zalety

 

Aluminiowy profil LED wpuszczany typ G jest jedną z najgłębszych listw meblowych, dostępnych w naszej ofercie. Jej grubość 18mm nie jest bez znaczenia. Jest to optymalna wysokość, jeżeli chodzi o montaż w sufitach podwieszanych, ale także opcja, dzięki której przy użyciu mlecznego klosza otrzymamy jednolitą linię światła. Profil LED wpuszczany typ G to również możliwość dobrania odpowiedniego koloru pod naszą aranżację. Możemy wybierać pośród 5 kolorów: surowego, srebrnego, białego, czarnego i inox.

 

W jaki sposób zakończymy montaż Profilu podtynkowego LED typu G

 

Profil Lumines typu G zamontujemy za pomocą dwustronnej taśmy lub kleju montażowego. Możemy go również wcisnąć we wcześniej wyfrezowany otwór. W naszej ofercie posiadamy również szeroki wachlarz akcesoriów do profili LED typu G. Wśród nich znajdą państwo:

  • Zaślepki do profilu LED typu G
  • Klosze do profilu LED typu G
Kolor profilu:
Producent:
Wersja Klosza:
Kolor zaślepki:
Długość:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 34    Wyświetl po:* Pola wymagane