Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil LED ZATI

Profil aluminiowy LED Zati to listwa przystosowana do podtynkowego montażu. Wyposażony w specjalne skrzydełka pozwala na idealnie zlicowanie się z powierzchnią montażową. Wpuszczając go pomiędzy płyty karton-gips, a następnie zagipsowując ranty profilu, uzyskamy elegancką linię świetlną, która świetnie wpasuje się do wyglądu naszego nowoczesnego pomieszczenia. Profil LED Zati dostępny jest w odcinkach 1000mm, 2020mm oraz 3000mm (na zamówienie). Wykonany z aluminium, jest na tyle plastyczny, że możemy go odpowiednio dociąć na dowolny wymiar.

profil Zati wymiary

Wersja Klosza:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 25    Wyświetl po:

Profil wpuszczany Zati i przesłonki typu Double

Profil Zati

Profil ZATI LUMINES to niski profil wpuszczany, montowany bezpośrednio na ścianie pomiędzy dwie płyty Karton-Gips. Do stosowania w nowoczesnej architekturze mieszkalnej w budynkach użyteczności publicznej. Szerokość taśmy LED: 2 x 12 mm

Profil wpuszczany Zati jest nowością w naszej ofercie i został przystosowany do użycia nowych kloszy typu Double. Wszystkie te osłonki zostały wykonane w technologii PMMA, przez co nie tylko idealnie modelują światło, ale także są trwałym i niezawodnym produktem. Klosze montowane są na wcisk od góry profilu.W naszej ofercie znajdą Państwo:

 • Klosz Double PMMA Mleczny
 • Klosz Double PMMA Mrożony
 • Klosz Double PMMA Przezroczysty
 • Klosz Double PMMA Frosted Mleczny
 • Klosz Double PMMA Frosted Mrożony

 

Profil LED Zati i jego zastosowanie we współczesnym oświetleniu

 

Profil Lumines Zati jest bardzo często wybieranym produktem przez projektantów ze względu na swój nowoczesny wygląd i przystępne wymiary. Nie zajmuje on dużej przestrzeni montażowej, a ponadto pozwala na stworzenie jednolitych linii świetlnych i skutecznie ukrywa widoczność świecących diod LED. Profil LED Zati to świetnie rozwiązanie do stworzenia eleganckiej i współczesnej aranżacji świetlnej naszego domu.

 

Profil aluminiowy Zati - wersje kolorystyczne:

 

 • profil srebrny anodowany,
 • profil biały lakierowany (RAL9016)

 

Profil Lumines Zati - sposób montażu:

 

 • wpuszczony pomiędzy płyty karton-gips, następnie zagipsowane ranty profilu

Profil Zati montaż

Profil aluminiowy Lumines ZATI - akcesoria

 

ZAŚLEPKI:

 • aluminiowe, z otworem w  2 wersjach kolorystycznych (biały, srebrny)

DODATKOWE AKCESORIA:

 • łącznik prosty
 • łącznik kątowy 90 stopni
 • łącznik poprzeczny kątowy
 • łącznik kątowy 120 stopni

Profil dostępny jest w standardowych odcinkach: 1000 mm, 2020 mm, 3000 mm. Istnieje możliwość docięcia profili na dowolny wymiar.

 

Profil LED typ ZATI srebrny

Profil LED Zati srebrny to nowoczesny profil podtynkowy, w którym zamontujemy nawet dwie taśmy ledowe o szerokości 12 mm. Profil ten wyposażony jest w "skrzydełka" dające możliwość idealnego zlicowania z powierzchnią montażową. Profile LED Zati srebrne montuje się z reguły między dwiema płytami kartonowo gipsowymi, a następnie zagipsuje się ranty profilu. Profil LED Zati srebrny to profil sprawdzający się zarówno we wnętrzach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Jest to doskonały profil do domu, biura, sklepu i każdej firmy. Dobry także do hoteli i lokali gastronomicznych. Konstrukcja profilu LED Zati sprawia, że jest to profil dyskretny, wyglądający zawsze estetycznie i elegancko, a srebrny kolor sprawdza się w każdym sposobie i stylu aranżacji. Profile LED Zati dostępne są w odcinkach 1 m oraz 2 m. Do profili LED Zati srebrnych dostępne są wszystkie niezbędne akcesoria montażowe. Profil LED Zati sprawdza się wszędzie tam, gdzie poszukujemy ciekawego i estetycznego rozwiązania oświetleniowego. Jednocześnie profile LED Zati srebrne są elementem zabezpieczającym taśmy LED. Chronią one taśmę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Działając jak radiator, odprowadzają także nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Każdy profil aluminiowy LED wydłuża zdecydowanie żywotność taśmy i zwiększa jej bezawaryjność.

 

Profil LED typ ZATI biały

Nowoczesne wnętrza są miejscem montażu nowoczesnych rozwiązań oświetleniowych. Jednym z takich rozwiązań jest profil LED Zati biały. Jest to profil podtynkowy, w którym zamontujemy dwie taśmy ledowe. Profil ten przeznaczony jest do montażu między dwiema płytami kartonowo gipsowymi. Po montażu i zagipsowania "skrzydełek" profilu uzyskujemy niemalże niewidoczny element systemu oświetleniowego. Biały kolor profilu pozostanie dyskretnie ukryty na tle białej ściany lub sufitu. Profile LED Zati białe dostępne są w odcinkach 1m oraz 2 m. Do nich dostępne mamy wszystkie niezbędne akcesoria montażowe oraz różnego rodzaju klosze, dające możliwość rozproszenia światła, które spełni wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Profil LED Zati biały, jak każdy inny profil aluminiowy LED działa także ochronnie dla taśm LED. Zabezpiecza on taśmy przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem kurzu, pyłu oraz wilgoci. Odprowadza także nadmiar ciepła z pracującej taśmy, chroniąc ją przed przegrzaniem. Wykorzystanie profilu LED Zati białego daje szansę uzyskania niebanalnej i efektownej instalacji oświetlenia opartego o taśmy LED, które będzie działać wydajnie i bezawaryjnie przez wiele lat od dnia jego montażu.* Pola wymagane