INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Profil LED ZATI

Profil LED Zati - niski profil wpuszczany do LED

 

Profil aluminiowy LED Zati to listwa przystosowana do podtynkowego montażu. Wyposażony w specjalne skrzydełka pozwala na idealnie zlicowanie się z powierzchnią montażową. Wpuszczając go pomiędzy płyty karton-gips, a następnie zagipsowując ranty profilu, uzyskamy elegancką linię świetlną, która świetnie wpasuje się do wyglądu naszego nowoczesnego pomieszczenia. Profil LED Zati dostępny jest w odcinkach 1000mm, 2020mm oraz 3000mm (na zamówienie). Wykonany z aluminium, jest na tyle plastyczny, że możemy go odpowiednio dociąć na dowolny wymiar.

 

Listwa wpuszczana Zati i przesłonki typu Double

 

Profil wpuszczany Zati jest nowością w naszej ofercie i został przystosowany do użycia nowych kloszy typu Double. Wszystkie te osłonki zostały wykonane w technologii PMMA, przez co nie tylko idealnie modelują światło, ale także są trwałym i niezawodnym produktem. W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Klosz Double PMMA Mleczny
  • Klosz Double PMMA Mrożony
  • Klosz Double PMMA Przezroczysty
  • Klosz Double PMMA Frosted Mleczny
  • Klosz Double PMMA Frosted Mrożony

 

Profil wpuszczany Zati i jego zastosowanie we współczesnym oświetleniu

 

Profil Lumines Zati jest bardzo często wybieranym produktem przez projektantów ze względu na swój nowoczesny wygląd i przystępne wymiary. Nie zajmuje on dużej przestrzeni montażowej, a ponadto pozwala na stworzenie jednolitych linii świetlnych i skutecznie ukrywa widoczność świecących diod LED. Profil LED Zati to świetnie rozwiązanie do stworzenia eleganckiej i współczesnej aranżacji świetlnej naszego domu.

Wersja Klosza:
Długość:
Kolor profilu:
Kolor zaślepki:
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 23]   Wyświetl po:* Pola wymagane