Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Profil SMART-IN10 AC2/Z wpuszczany

Profil do taśmy LED Smart-IN10 AC2/Z to wpuszczana listwa firmy TOPMET. Profile Smart-IN10 przeznaczone są do montażu w płytach karton gips, blatach, płytach OSB, czy w kamieniu. Ten model profilu występuje w aż 4 kolorach:

  • surowy
  • srebrny
  • biały
  • czarny

Profil LED Smart-IN10 występuje w dwóch długościach. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo listwę w długości 1 metra lub 2 metrów. Bez najmniejszego problemy będziemy w stanie zamontować w nim taśmy LED o szerokości PCB do 10mm. Profil aluminiowy Smart-IN10 idealne sprawdza się do budowy oświetlenia dekoracyjnego, a podczas jego montażu niezbędne mogą okazać się dedykowane akcesoria właśnie pod ten model profilu. Do Smart-IN10 dostępne są zaślepki na końce profili w kolorach listw, a także uchwyty montażowe, dzięki którym bezproblemowo zamontujemy nasz profil nawierzchniowo.

Prócz samych akcesoriów instalacyjnych, taśmę LED w profilu Smart-IN10 możemy ukryć pod jednym z trzech kloszy (wszystkie wklikiwane). Do dyspozycji naszych klientów są osłonki: transparentne, szroniony, mleczne. Wszystkie z nich różnią się głównie przepuszczalnością światła. Wersja przezroczysta całkowicie przepuszcza światło, klosz szroniony stanowi kompromis między mlecznym a przezroczystym, natomiast mleczna osłonka najlepiej rozprasza światło i całkowicie chowa pod sobą taśmę LED, jak i same jej diody.

Profil LED SMART-IN10 srebrny

Profil do LED Smart-IN10 srebrny wykonany z wysokiej jakości aluminium. Wersja srebrna to obrobione, anodowane aluminium, które stosuje się w profilach w celach zabezpieczenia ich przed korozją i uszkodzeniami mechanicznymi. Profil Smart-IN10 srebrny o wymiarach 1,2x1,88 cm pozwoli nam na montaż taśmy LED do 10 mm. Montaż paska LED w profilu zdecydowanie wydłuży jego żywotność, zwiększy spektrum zastosowań, a także będzie pełnić funkcję ochronną przed przypadkowym uszkodzeniem.

Kolor:
Kolor profilu:
Wersja Klosza:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 12    Wyświetl po:* Pola wymagane