INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Profil LED aluminiowy typ D

Profil natynkowy LED typu D czyli płaska listwa aluminiowa

 
Profil LED typu D to natynkowy profil aluminiowy przystosowany do wykorzystania w oświetleniu meblowym. Dzięki niewielkim wymiarom naszej listwy firmy idealnie nadaje się do montażu w miejscach o ograniczonej ilości wolnej przestrzeni. Niewielkie wymiary profilu aluminiowego LED sprawiają również, że światło emitowane przez diody montowane wewnątrz nie jest ograniczane. Umożliwia to równomierne doświetlenie wnęk, półek, czy szafek meblowych.
 

Płaskie listwy LED typu D jako radiator

 
Natynkowy profil LED typu D spełnia wiele funkcji, jednak podstawową z nich jest funkcja radiatora. Płaskie profile Lumines typu D wykonane z aluminium doskonale odprowadzają ciepło. Dzięki takiemu rozwiązaniu aluminiowe listwy znacznie wydłużają żywotność montowanych w nich taśm LED. Profil aluminiowy LED typu D jest obowiązkowym elementem każdej instalacji oświetleniowej opartej o taśmy LED. Dzięki odpowiedniemu montażu, nasze oświetlenie będzie działać przez wiele długich lat.
 

Profil natynkowe LED typu D – rodzaje i akcesoria

 
Profile aluminiowe D oprócz funkcji odprowadzania ciepła, pełnią również funkcję dekoracyjną. Wykonywane są w kilku wariantach. Oprócz klasycznego surowego aluminium spotkamy anodowane wersje srebrne, czarne oraz inox. Dostępna jest także lakierowana wersja w kolorze białym. Dowolność w doborze koloru pozwala na optymalne dobranie naszej listwy na podstawie wykończenie wnętrza lub mebla, na którym montowany jest profil LED typu D. Duży wybór akcesoriów, takich jak kilka rodzajów kloszy czy zaślepek końcowych pozwala na stworzenie dokładnie takiego efektu świetlnego, jaki sobie wymarzymy.
[Produktów w tej kategorii: 44]   Wyświetl po:* Pola wymagane