Profil LED aluminiowy typ D

Profil LED natynkowy typu D

Profil LED typu D to natynkowy profil aluminiowy LED przystosowany do wykorzystania w oświetleniu meblowym. Dzięki niewielkim wymiarom profilu do taśm LED typu D firmy LUMINES, listwy LED tego typu idealnie nadają się do montażu w miejscach o ograniczonej ilości wolnej przestrzeni. Niewielkie wymiary profilu aluminiowego LED sprawiają również, że światło emitowane przez diody montowane wewnątrz nie jest ograniczane, co umożliwia równomierne doświetlenie wnęk, półek, czy szafek meblowych.

Listwy LED LUMINES typ D jako radiator

Napowierzchniowy profil LED typu D spełnia wiele funkcji, jednak podstawową z nich jest funkcja radiatora. Profile aluminiowe LED wykonane są właśnie z tego materiału ze względu na fakt, że aluminium doskonale odprowadza ciepło. Dzięki temu listwy ledowe przedłużają żywotność montowanych w nich taśm LED. Jako takie, są obowiązkowym elementem każdej instalacji oświetleniowej opartej o taśmy LED. Dzięki profilom aluminiowym LED, będą one działać przez wiele długich lat.

Profil aluminiowy LED typu D – rodzaje i akcesoria

Profile aluminiowe typu D oprócz funkcji odprowadzania ciepła, pełnią również funkcję dekoracyjną. Wykonywane są w kilku wariantach. Oprócz klasycznego surowego aluminium, znaleźć można anodowane wersje w wersji srebrnej, czarnej oraz kolorze inox. Dostępna jest również lakierowana wersja w kolorze białym. Dowolność w doborze koloru pozwala na optymalne dobranie profilu w oparciu o wykończenie wnętrza lub mebla na którym montowany jest profil. Duży wybór akcesoriów, takich jak kilka rodzajów klosza maskującego taśmy, czy zaślepek maskujących końce profilu LED typu D pozwala na stworzenie dokładnie takiego efektu świetlnego, jaki sobie wymarzymy.


[Produktów w tej kategorii: 44]   Wyświetl po:

Obsługiwane płatności


* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led