INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Profil LED wpuszczany typ G

Profil Lumines G jako swoisty radiator taśm LED

 

Profil wpuszczany do taśm LED typu G jest często używanym przez projektantów produktem, do stworzenia eleganckiego oświetlenia z użyciem taśm LED. Takie rozwiązanie daje naszym klientom swobodę w projektowaniu swojego własnego systemu oświetlenia. Głęboki profil wpuszczany typu G został wyprodukowany z aluminium, czyli z najczęściej spotykanego materiału do odprowadzania ciepła z diod LED. Jest to twardy i odporny na korozję materiał, a jednocześnie na tyle plastyczny, aby być prostym w montażu i w aranżacji. Nasze profile LED typu G możemy dowolnie przycinać i dopasowywać do własnych wnętrz.

 

Głęboki profil wpuszczany typu G i jego zalety

 

Aluminiowa Listwa LED typu G jest jedną z najgłębszych listw meblowych, dostępnych w naszej ofercie. Jej grubość 18mm nie jest bez znaczenia. Jest to optymalna wysokość, jeżeli chodzi o montaż w sufitach podwieszanych, ale także opcja, dzięki której przy użyciu mlecznego klosza otrzymamy jednolitą linię światła. Profil Lumines typu G to również możliwość dobrania odpowiedniego koloru pod naszą aranżację. Możemy wybierać pośród 5 kolorów: surowego, srebrnego, białego, czarnego i inox.

 

W jaki sposób zakończymy montaż Profilu podtynkowego LED typu G

 

Profil Lumines typu G zamontujemy za pomocą dwustronnej taśmy lub kleju montażowego. Możemy go również wcisnąć we wcześniej wyfrezowany otwór. W naszej ofercie posiadamy również szeroki wachlarz akcesoriów do profili LED typu G. Wśród nich znajdą państwo:

  • Zaślepki do profilu LED typu G
  • Klosze do profilu LED typu G
[Produktów w tej kategorii: 24]   Wyświetl po:* Pola wymagane