INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Profil LUMINES - typ X

Wąski profil LED typ X 

 

Profile aluminiowe LED typu X to renomowany produkt marki LUMINES. Są to produkty najchętniej wybierane na polskim rynku. Wykonane w 100& z aluminium charakteryzują się estetyka, trwałością oraz bardzo dużą funkcjonalnością. Profile wąskie do taśm LED X nie tylko ułatwią montaż taśmy LED , ale także zapewnią bardzo piękną oprawę oświetlenia. Profil aluminiowy X to również trwała ochrona dla taśmy ledowej oraz radiator, który skutecznie odprowadza powstałe ciepło z diod. 

 

Profil aluminiowy do taśm LED X - inwestycja, która się zwróci

 

Taśmy ledowe, które zamontujemy w profilu aluminiowym świecą zdecydowanie dłużej oraz nie zmieniają swoich parametrów. Profil LED typu X charakteryzuje się bardzo małymi wymiarami i dyskretnym wyglądem. Jego wysokość to jedynie 8mm, a szerokość zewnętrzna  12mm Wewnętrzna szerokość wynosząca 8,3mm sprawia, że wąski profil aluminiowy posłuży nam do montażu taśm LED o maksymalnej szerokości 8mm. Profil aluminiowy X jest minimalistyczną listwą, która świetnie sprawdzi się w celu stworzenia wąskiej linii światła.

 

Montaż Profilu natynkowego typu X

 

Profil do taśm LED typu X jest idealnym wyborem wszędzie tam, gdzie przestrzeń do montażu jest ograniczona do minimum. W naszym sklepie sprzedawany jest w odcinkach 1-metrowym oraz 2-metrowym. Na specjalne zamówienie dostępne są również odcinki o długości 290cm. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo również klosze i zaślepki. Są to akcesoria służące do optymalnego zakończenia montażu gotowej listwy LED.

 

Sposoby montażu:

  • Na wkrętach montażowych
  • Na dedykowanych uchwytach montażowych
[Produktów w tej kategorii: 27]   Wyświetl po:* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led