Profil LED narożnikowy typ C

Profil LED narożnikowy typ C

Profile narożnikowe LED typu C to kolejny model profilu meblowego, tym razem przystosowanego do emisji światła pod kątem. Dzęki specjalnej konstrukcji, montowane w nom taśmy świecą pod kątem 45 stopni w odniesieniu do płaszczyzny montażu. Pozwala to na stworzenie bardzo ciekawych efektów przy montażu np. zespolenia ściany i szafek kuchennych, gdyż światło pada wtedy pod kątem na blaty, doskonale je doświetlając i zapewniając ciekawe rozwiązanie aranżacyjne.

Dlaczego stosować profile aluminiowe LED typu C

Profil aluminiowy typ narożnikowy to ochrona taśmy LED przed kurzem, pyłem, uszkodzeniami mechanicznymi czy przegrzaniem. Wykonany z aluminium działa jak swoisty radiator który odprowadza ciepło i sprawia że diody LED na taśmie nie przegrzewają się. Prosty  montażu i estetyczny. Sprawi że oświetlenie z taśm LED będziemy mogli stworzyć w takich miejscach jak blaty w kuchni, stopnie schodów, czy  półki w garderobie. 

Rodzaje profili narożnikowych typu C

Profile aluminiowe narożnikowe dostępne sa w  kolorach surowym, srebrnym, białym czarnym i inox. Idealnie nadają się do taśm LED 3528, 5050 oraz innych taśm w wymiarach 8 i 10 mm z naszej oferty.  Do profili aluminiowych posiadamy również zaślepki oraz klosze w wersji matowej, półmatowej i przezroczystej. Dostępne są równieąż specjalne uchwyty, które ułatwiają montaż profili narożnikowych do taśm LED.


[Produktów w tej kategorii: 31]   Wyświetl po:

Obsługiwane płatności


* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led