INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

RGB

Co to jest oświetlenie LED RGB

Oświetlenie LED to technologia rewolucyjna nie tylko pod względem oszczędności energii elektrycznej. Ledy to także a może przed wszystkim ogromne spektrum zastosowań jeśli chodzi o wykorzystanie oświetlenia do dekoracji i aranżacji otoczenia. Dzięki wykorzystaniu technologii RGB  źródła światła LED mogą świecic pełną paletą kolorów i odmienić w ten sposób otaczająca nas szarą rzeczywistość w kolorową , mieniącą się wszystkimi kolorami przestrzeń  ograniczoną jedynie naszą wyobraźnią. Jak to wszystko działa? Otóż wyjątkowa dioda LED RGB wyposażona w trzy chipy które świecą w trzech podstawowych barwach R – red czerwony, G-green – zielony oraz B- blue –niebieski w połączeniu z zewnętrznym sterownikiem da nam wymarzony świetlny efekt. Polega to na tym że  zmniejszając lub zwiększając proporcje poszczególnych barw światła jesteśmy w stanie uzyskać dowolny kolor z palety barw RGB a łącząc wszystkie trzy razem dostać idealnie białą barwę. Diody LED RGB znajduja szerokie zastosowanie w telewizorach projektorach aparatach cyfrowych a teraz także w oświetleniu. Codziennie dookoła możemy spotkać takie źródła światła jak żarówki LED RGB, taśmy LED RGB czy halogeny LED RGB, wall washer LED RGB czy lampa LED RGB.

 

Aranżacje z wykorzystaniem oświetlenia LED RGB

 
festiwal Światła w Łodzii

 

Rosnąca popularność oświetlenia LED RGB sprawia że na rynku pojawiły się źródła światła LED RGB w  niewygórowanej cenie które sprawią ze w zaciszu swojego domu jesteśmy stworzyć iluminacje które będą zachwyca pięknem i blaskiem a ich koszta eksploatacji nie zrujnują naszego portfela.  Ogromna popularnością cieszą się zwłaszcza taśmy LED RGB zwane również paskami LED RGB, które można ciąć i łączyć w dowolnych konfiguracjach tworząc ledowe aranżacje. Do płynnej zmiany kolorów i efektów podświetlenia wymagany jest sterownik oświetlane RGB. Kompletny zestaw znajda Państwo na naszej stronie . Taśmy LED RGB to prosty montaż, wysoka jakość elektroniki i wykonania oraz atrakcyjna cena. Można je wykorzystać jako dekoracyjne oświetlenie:

 

  • Oświetlenie mebli
  • Oświetlenie sufitowe
  • oświetlenie blatów kuchennych
  • oświetlenie reklam
  • oświetlenie reklam sklepowych
  • oświetlenie kościołów
  • oświetlenie billboardów
  • oświetlenie luster

 

Technologia LED RGB to również ogromne możliwości jeśli chodzi o efektowne oświetlenie elewacji budynków i tworzenie imponujacych iluminacji świetlnych, które będą zachwycać oko przechodniów nocnym blaskiem. Idealne do tego są takie źródła światła jak halogeny zewnętrzne LED RGB i Wall washery LED RGB z wodoodpornością  i pełna ochrona przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi – o czym świadczy klasa szczelności IP65 bądź IP 68. Koszt eksploatacji lamp LED RGB jest niewysoki a zważywszy na piękno i wysoka jakość produkty z tej kategorii należą do najbardziej godnych polecenia źródeł światła LED z  oferty naszego sklepu.* Pola wymagane