INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

RGB z pilotem radiowym

Sterowanie oświetleniem LED RGB jeszcze nigdy nie było takie proste i wygodne

 

Sterowniki do taśm LED radiowe pozwolą Państwu w pełni wykorzystać zalety nowoczesnej technologii. Proste w obsłudze oraz wygodne w montażu. Każdy sterownik posiada załączony pilot, który umożliwi swobodne przełączanie koloru oraz wybór efektu podświetlenia. Kontrolery LED RGB z pilotem radiowym to produkt dla ludzi ceniących sobie wygodę i nowoczesny styl. Od tej pory nie wstając z fotela, nasi klienci będą w stanie, stworzyć niesamowity nastrój świetlny w swoim pomieszczeniu.

 

Sterownik LED RGB radiowy i jego bezprzewodowa komunikacja

 

Sprzedawane u nas kontrolery LED RGB radiowe oparte są na radiowej komunikacji z pilotem, stąd sterownik można zabudować np. płytą KG bez wpływu na jakość sygnału. Używając sterowników radiowych RGB, nie musimy nakierowywać pilota w kierunku odbiornika, a ich kontakt opiera się na bezprzewodowej komunikacji radiowej. Bezproblemowo poradzi sobie z różnego rodzaju przeszkodami na swojej drodze typu ściany, sufity czy meblościanki. Nasze sterowniki świetnie sprawdzą się przy produktach zasilanych stałym napięciem 12V.

 

Wybieramy kontroler LED RGB radiowy

 

Kiedy staniemy przed wyborem sterownika LED RGB z pilotem radiowym, musimy zwrócić uwagę na jego maksymalne obciążenie, funkcje i możliwości sterowania oświetleniem oraz zasięg komunikacji pilota z odbiornikiem. Jeśli masz problem z wyborem, skontaktuj się z naszym działem handlowym 531 344 300 lub napisz sklep@smd-led.pl. Aby jak najbardziej ułatwić montaż sterownika oraz pozostałych komponentów instalacji w opisach naszych produktów został zamieszczony schemat ich podłączenia.

[Produktów w tej kategorii: 4]   Wyświetl po:* Pola wymagane