INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Ściemniacze do taśm LED

Ściemniacze LED - dedykowane do jednokolorowego oświetlenia LED

 

Ściemniacze do LED są uzupełnieniem naszej ofert taśm i modułów ledowych. Umożliwiają ich włączenie, wyłączanie oraz dają możliwość płynnego ściemniania i rozjaśniania światła. Bez ściemniaczy LED nie obejdzie się żadna profesjonalna aranżacja z wykorzystaniem taśm i pasków ledowych. Ściemniacz do ledów jest powszechnie wykorzystywany w domowym oświetleniu dekoracyjnym oraz do kontroli głównego oświetlenia, zasilanego bezpiecznym, niskim napięciem.

 

Ogromny wybór ściemniaczy do Ledów

 

Mając na uwadze ogromną popularność oświetlenia z wykorzystaniem technologii LED przygotowaliśmy dla Państwa bogaty wybór ściemniaczy ledowych. Bogatą ofertę naszego sklepu możemy podzielić na kilka rodzai ściemniaczy do taśm LED:

 

  • Ściemniacze LED MINI - wyróżniają je małe gabaryty, dzięki czemu dyskretnie je zamontujemy. Nie wymagają one dużej przestrzeni, stąd świetnie sprawdzają się w oświetleniu meblowym. Powszechnie wykorzystuje się je do oświetlenia szafkowego z wykorzystaniem taśm LED.
  • Ściemniacze LED z pilotem radiowym RF - to bardzo funkcjonalne rozwiązanie z możliwością sterowania taśmą LED na odległość . Pilot wykorzystujący sterownie za pomocą fal radiowych jest dużo bardziej zaawansowany technologicznie niż te wykorzystujący sterowanie na podczerwień (nie trzeba celować w punkt świetlny). Ściemniacz LED na pilota jest bardzo funkcjonalnym rozwiązaniem.
  • Ściemniacze LED manualne - płynne ściemnianie i rozjaśnianie taśmy LED przy pomocy pokrętła. Stosowane również jako zamiennik włącznika do oświetlenia LED.
  • Ściemniacz LED naścienne - połączenie funkcjonalności i bardzo pięknej stylistyki. Płynne ściemnianie i rozjaśnianie taśmy LED za pomocą panelu dotykowego - przejeżdżając palcem po skali. Prosty montaż do puszki.
  • Ściemniacze LED wielokanałowe - do obsługi kilku sekcji zbudowanych z jednokolorowego oświetlenia LED

Kiedy wybierzemy już ściemniacz LED, który najbardziej nam odpowiada

 

Wybierając sterownik do jednokolorowego oświetlenia LED, musimy zwrócić uwagę na definiowane dla niego napięcie zasilające. Ściemniacze do Ledów dzielimy również na te sterujące oświetleniem niskonapięciowym, jak i wysokonapięciowym. Jeśli potrzebujesz porady w wyborze sterownika, skontaktuj się z naszym działem technicznym 531 344 300 lub napisz sklep@smd-led.pl[Produktów w tej kategorii: 11]   Wyświetl po:* Pola wymagane