Ściemniacze do taśm LED

Ściemniacze LED - dedykowane do taśm LED i modułów LED jednokolorowych

Ściemniacze LED to uzupełnienie naszej ofert taśm i modułów ledowych. Umożliwiają ich włączenie, wyłączanie oraz dają możliwość płynnego ściemniania i  rozjaśniania. Bez ściemniaczy LED nie obejdzie się żadna profesjonalna realizacja z wykorzystaniem taśm ledowych.  Produkt ten jest również powszechnie wykorzystywany do domowych dekoracji. Mając na uwadze ogromnej popularności oświetlenia z wykorzystaniem taśm ledowych przygotowaliśmy bogaty wybór ściemniaczy LED. Bogatą ofertę naszego sklepu możemy na kilka rodzai ściemniaczy do taśm LED:

  • Ściemniacze LED MINI - wyróżniają je małe gabaryty, dzięki czemu możliwy jest ich dyskretny montaż. Nie wymagają  również dużej przestrzeni stąd świetnie sprawdzają się w oświetleniu meblowym. Powszechnie wykorzystywane do oświetlenia podszafkowego z wykorzystaniem taśm LED.
  • Ściemniacze LED z pilotem radiowym RF - bardzo funkcjonalne - umożliwiają sterowanie taśmą LED na odległość . Pilot wykorzystujący sterownie za pomocą fal radiowych jest dużo bardziej zaawansowany technologicznie niż te wykorzystujący sterowanie na podczerwień ( nie trzeba celować w punkt świetlny). 
  • Ściemniacz LED manualne - płynne ściemnianie i rozjaśnianie taśmy LED przy pomocy pokrętła. Stosowane również jako zamiennik włącznika do oświetlenia LED. 
  • Ściemniacz LED naścienne  - połączenie funkcjonalności i bardzo pięknej stylistyki. Płynne ściemnianie i rozjaśnianie taśmy LED za pomocą panelu dotykowego - przejeżdżając palcem po skali. Prosty montaż dopuszkowy.
  • Ściemniacze LED wielokanałowe - do obsługi kilku sekcji zbudowanych z jednokolorowych taśm i modułów LED.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą . Najbogatszy wybór ściemniacz do taśm LED na rynku.[Produktów w tej kategorii: 11]   Wyświetl po:

Obsługiwane płatności


* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led