Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Słupek ogrodowy

Oświetlenie ogrodowe w znaczącym stopniu może poprawić wygląd każdego ogrodu lub podwórka. Lampy ogrodowe LED umożliwią także korzystanie z przestrzeni zewnętrznych po zapadnięciu zmroku. Atrakcyjnym, funkcjonalnym i często stosowanym rozwiązaniem jest nowoczesna lampa ogrodowa stojąca. Słupek ogrodowy zapewni atrakcyjny wygląd naszego ogrodu oraz uprzyjemni czas w nim spędzany po zmierzchu. Słupki oświetleniowe ogrodowe dopasujemy do stylu naszego ogrodu i charakteru całej nieruchomości. Wybór oświetlania stojącego odpowiadający stylowi pozostałych lamp, jakie zainstalowaliśmy na posesji, oświetlenia elewacyjnego i stylu architektury naszego domu, sprawi, że jego otoczenie stanowić będzie spójną całość i zyska atrakcyjny wygląd całości. 

  1. Słupek oświetleniowy ogrodowy
  2. Lampa zewnętrzna słupek
  3. Słupki ogrodowe LED
Produktów w tej kategorii: 65    Wyświetl po:

Słupek oświetleniowy ogrodowy

Lampa zewnętrzna słupek znajduje zastosowanie zarówno w indywidualnym budownictwie mieszkaniowym, jak i na terenach osiedli domków jednorodzinnych oraz na zewnętrznych przestrzeniach komercyjnych. Słupek oświetleniowy ogrodowy doskonale sprawdzi się w przydomowym ogrodzie, na podjeździe przed domem oraz doskonale wyznaczą drogę od bramy wjazdowej do garażu. Na osiedlach z kolei słupki ogrodowe LED w atrakcyjny sposób rozświetlą chodniki przy alejkach dojazdowych do domów i przydomowe ogródki. Lampa ogrodowa stojąca słupek będzie także atrakcyjną lampą na terenach ogrodów hotelowych i bezpośredniego otoczenia ogródków restauracyjnych obiektów gastronomicznych oraz tarasów w pensjonatach, ośrodkach wypoczynkowych i hotelach.

 

Lampa zewnętrzna słupek

Słupki ogrodowe z oferty sklepu smd-led.pl to produkty wysokiej jakości, o atrakcyjnym designie, które z łatwością można dopasować do posiadanego już pozostałego oświetlenia oraz stylu wykończenia budynku, który będzie sąsiadował z terenem, na którym te słupki zainstalujemy. Słupki ogrodowe LED z naszej oferty są przeznaczone do montażu zewnętrznego. Ich wysoki stopień szczelności co najmniej IP44, wysokogatunkowe materiały użyte do ich produkcji i dbałość o jakość wykonania gwarantują bezawaryjne działanie nawet w najtrudniejszych warunkach i odporność na niekorzystne warunki pogodowe, na jakie mogą być narażone. Promienie słoneczne w dzień, deszcz czy śnieg podczas opadów, a także kurze i pyły niesione z wiatrem nie są w stanie wyrządzić krzywdy takim słupkom ogrodowym.

 

Słupki ogrodowe LED

Jako sklep specjalizujący się w oświetleniu LED, także i oferowane przez nas słupki są wykonane tej technologii. Mamy do wyboru słupki ze zintegrowanym źródłem światła LED lub przystosowane do wykorzystania żarówek LED. W większości przypadków są to słupki, w których źródłem światła jest żarówka E27. Znajdziemy jednak i takie słupki ogrodowe LED, do których właściwa będzie żarówka GU10. Słupki oświetleniowe zewnętrzne do wykorzystania żarówek LED umożliwiają ich dobór, tak aby oświetlenie emitowane przez słupek ogrodowy miało barwę emitowanego światła odpowiadającą potrzebom i oczekiwaniom jej użytkownika w każdym indywidualnym przypadku. Szeroki wybór słupków ogrodowych, ich stylistyki, kolorów, emitowanego światła, a także wysoka jakość wykonania i doskonałe parametry umożliwiają wybór odpowiedniego słupka każdemu poszukującemu atrakcyjnego i nowoczesnego oświetlenia na zewnątrz. Jeśli chcesz uatrakcyjnić swój ogród, podjazd, taras lub zewnętrzne tereny lokalu gastronomicznego czy hotelowego, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oświetlenia w postaci słupków ogrodowych.  * Pola wymagane