INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Sterownik RGBW radiowy 2,4GHz DC 12V-24V 4x6A + pilot dotykowy

Sterownik RGBW radiowy 2,4GHz DC 12V-24V 4x6A + pilot dotykowy

Kod produktu: S111/FUT027
Nasza ocena: Nasza ocena
64,23
PLN netto
79,00
PLN brutto
Parametry produktu:

Steronik RGBW 2,4GHz DC 12V-24V 4x6A  - dedykowany do taśm RGBW/RGB+WSterownik RGBW wyposażony w pilot dotykowy umożliwia wybór dowolnego koloru za pomocą tęczowego koła wyboru. Urządzenie umożliwia ściemnianie i rozjaśnianie dowolnego koloru, również wybranego z koła wyboru koloru, przyspieszanie i zwalnianie jednego z 9 wgranych programów. Sterownik dedykowany do współpracy z taśmami LED RGBW/RGB+W - posiada możliwość zmiany nasycenia dowolnego kolorów w zakresie W/R/G/B. Co ważne kolor biały może być wyświetlany wspólnie z dowolnym kolorem. Sterownik posiada możliwość automatycznej synchronizacji z innymi sterownikami (możliwość dokupienia osobno samego sterownika), jeśli znajdują się w zasięgu 30 metrów od siebie.


Sterownik LED RGBW komunikuje się pilotem za pomocą fal radiowych o częstotliwości 2400-2485 MHz. Jest to wyższe pasmo fal radiowych niż te stosowane u standardowych kontrolerów-ściemniaczy komunikujących się z pilotami radiowo. Starszy typ komunikacji radiowej stosowany w kontrolerach-ściemniaczach był na paśmie ok 430 MHz, nowy kontroler-ściemniacz pracuje na taśmie 2,4GHZ co jest dużą zaletą. Pasmo 2,4GHZ posiada wiele zalet, takich jak:

  •  znacznie większy zasięg, ok 30m w pomieszczeniu i 50m na wolnej przestrzeni
  • dużo mniejsze tłumienie sygnału przez ściany, drzwi itd.
  • większa szybkość komunikacji, polecenia z pilota docierają szybciej, są wyraźniejsze przeze co są lepiej odczytywane przez ściemniacz, zjawisko braku reakcji czy konieczność powtarzania polecenia jest znacznie zmniejszone.
Sterownik RGBW  radiowy 2,4GHz DC 12V-24V 4x6A + pilot dotykowy
Produkty powiązane
Wstecz


* Pola wymagane