Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Strefa projektanta

Profile aluminiowe LED to nie tylko listwy służące do montażu taśm LED. Dzięki swojej minimalistycznej i nowoczesnej konstrukcji,  mogą służyć jako elementy świetlne, ale także jako wyjątkowa dekoracja wnętrz. 

 

 

Do wszystkich profili aluminiowych udostępniami pliki projektowe. Dzięki nim projekt Twojego wnętrza, będzie prosty jak nigdy dotąd. W każdej paczce udostępniamy dane do każdego modelu profilu dostępnego w ofercie naszego sklepu.

 

              

Pliki DWG zawierają wszystkie informacje, jakie użytkownik wprowadza do rysunku CAD. Dane te obejmują:
  • projekty
  • dane geometryczne
Format plików .dwg to jeden z najszerzej używanych formatów danych projektowych, spotykany praktycznie w każdym środowisku projektowania.
 
             

Pliki 3DS to modele i animacje 3D wszystkich profili aluminiowych dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. Jest to binarny format plików, mały i szybki w ładowaniu.

            

OBJ jest formatem, w którym zapisane są dane o modelu przestrzennym wszystkich profili aluminiowych do taśm LED. Znajdują się tam informację o ich geometrii powierzchni, kolorze i fakturze obiektu. W przypadku formatu OBJ, geometria profili LED zapisywana jest przy pomocy wielokątów.

              
 
Pliki z rozszerzeniem SKP to trójwymiarowe modele profili aluminiowych stworzone przez oprogramowanie SketchUp. Jest to bardzo popularne rozwiązanie w przypadku modelowania 3D. Program umożliwia generowanie i modyfikowanie realistycznych obrazów 3D, a także szkicowanie w niektórych usługach Google.
 

Zapoznaj się również z katalogiem Profili LED 2021

 

Katalog Profili Led na rok 2018 * Pola wymagane