INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Strefa projektanta

Profile aluminiowe LED to nie tylko listwy służące do montażu taśm LED. Dzięki swojej minimalistycznej i nowoczesnej konstrukcji,  mogą służyć jako elementy świetlne, ale także jako wyjątkowa dekoracja wnętrz. 

 

 

Do wszystkich profili aluminiowych udostępniami pliki projektowe. Dzięki nim projekt Twojego wnętrza, będzie prosty jak nigdy dotąd. W każdej paczce udostępniamy dane do każdego modelu profilu dostępnego w ofercie naszego sklepu.

 

              

Pliki DWG zawierają wszystkie informacje, jakie użytkownik wprowadza do rysunku CAD. Dane te obejmują:
  • projekty
  • dane geometryczne
Format plików .dwg to jeden z najszerzej używanych formatów danych projektowych, spotykany praktycznie w każdym środowisku projektowania.
 
             

Pliki 3DS to modele i animacje 3D wszystkich profili aluminiowych dostępnych w ofercie naszego sklepu internetowego. Jest to binarny format plików, mały i szybki w ładowaniu.

            

OBJ jest formatem, w którym zapisane są dane o modelu przestrzennym wszystkich profili aluminiowych do taśm LED. Znajdują się tam informację o ich geometrii powierzchni, kolorze i fakturze obiektu. W przypadku formatu OBJ, geometria profili LED zapisywana jest przy pomocy wielokątów.

              
 
Pliki z rozszerzeniem SKP to trójwymiarowe modele profili aluminiowych stworzone przez oprogramowanie SketchUp. Jest to bardzo popularne rozwiązanie w przypadku modelowania 3D. Program umożliwia generowanie i modyfikowanie realistycznych obrazów 3D, a także szkicowanie w niektórych usługach Google.
 

Zapoznaj się również z katalogiem Profili LED 2019

 

Katalog Profili Led na rok 2018 * Pola wymagane