INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Świetlówka - tuba LED T8 18W 120cm 1800lm STANDARD - biała zimna

Świetlówka - tuba LED T8 18W 120cm 1800lm STANDARD - biała zimna

Kod produktu: Kod: ŚWI-120-18W-CW
Nasza ocena: Nasza ocena
Opinia eksperta:

"Rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Najchętniej wybierana świetlówka ledowa w naszym sklepie"

25,20
PLN netto
31,00
PLN brutto
Parametry produktu:
Napięcie [V]:
230V AC
Typ:
T8
Moc [W]:
18W
Odpowiednik żarówki [W]:
36W
Wymiary [mm]:
1200mm - długość
Strumień świetlny [lm]:
1800lm
Barwa światła:
Biała zmina
Temperatura barwowa:
6000-6500K
Kąt świecenia [°]:
130
Ilość LED:
96xSMD2835
Żywotność [h]:
50 000h
Certyfikaty:
CE, RoHS
Inne:
24 m-ce gwarancji

Świetlówka - tuba LED T8 18W 120cm 1800lm STANDARD  to połączenie wysokiej jakości wykonania, markowych komponentów i maksymalnej mocy świetlnej. Nowoczesny produkt, który spełnia oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Świetlówki LED STANDARD są przystosowane do pracy w najbardziej ekstremalnych warunkach - halach przemysłowych o dużym zapylaniu, lub obiektach o podwyższonej wilgotności. Mogą świecić w trybie ciągłym - 24h na dobę bez ryzyka przegrzania układu. Idealne wszędzie tam gdzie potrzebujemy bardzo mocnego doświetlenia. Świetlówka LED STANDARD sprawi że stanowisko pracy i powierzchnia robocza zyska przyjazne i mocne źródło światła.  Zapraszamy do zapoznania się  z głównymi cechami świetlówek LED z serii STANDARD:


1. Skuteczność świetlna - wydajność świetlówek LED STANDARD to około 100lm/W co stawia nasz produkt wśród najsilniejszych źródeł światła w tej gamie produktowej dostępnych na rynku.

2. Dioda SMD2835 - dioda SMD2835 to nowość w oświetleniu LED. Ulepszona wersja modelu SMD3528, charakteryzuje się dużo większą skutecznością świetlną przy tych samych wymiarach. Świetlówki LED zbudowane na bazie diod SMD2835 emitują kilkukrotnie większy strumień świetlny niż żródła światła z diodami SMD3528. Ponadto nie grzeją się tak mocno jak świetlówki LED zbudowane na bazie diod SMD5050.

3. Energooszczędność - zważywszy na wysoką moc świetlną świetlówki LED STANDARD możemy zastąpić nimi tradycyjne świetlówki liniowe o dwukrotnie większym poborze prądu. Oszczędność energii elektrycznej ponad 50%.

4. Duży aluminiowy radiator -  dzięki optymalnej konstrukcji świetlówki LED STANDARD, diody SMD oddają ciepło wprost na radiator o dużej powierzchni, wykonany z wysokiej jakości aluminium. To z kolei pozwala na wykorzystanie najwydajniejszych diod, bez obawy o ich awaryjność.

 

 

Budowa świetlówki LED STANDARD

 5. Szerokie spektru zastosowań - świetlówki LED STANDARD dzięki odpowiedniej konstrukcji i ogromnej mocy świetlnej są dedykowane do oświetlenia przemysłowego i komercyjnego. Mogą pracować w trybie ciągłym - 24h na dobę. Nie straszne im ciężkie warunki pracy takie jak wysoka temperatura, podwyższona wilgotność powietrza czy duże zapylenie.  Diody są osłonięte mlecznym kloszem, który redukuje efekt olśnienia.

 

6. Obrotowe końcówki - dzięki użyciu obrotowych końcówek, produkt z oferty SMD-LED może być zastosowany w każdego typu obudowie czy rastrze, a światło może zostać skierowane w dowolnie wybranym przez użytkownika kierunku.

7. Kąt świecenia - światło emitowane jest w kącie 120 stopni co sprawia że jest ukierunkowane tam gdzie tego oczekujemy czyli na powierzchni roboczej.

 

 

 

 

Krzywa rozsyłu światła Świetlówki LED STANDARD


8. Mleczny klosz - diod SMD zostały przykryte matowym szkłem, dzięki czemu strumień świetlny jest idealnie wymodelowany oraz nie powoduje olśnienia.

 

9.  Barwa zimna biała  - 6000K -doskonale odwzorowuje ono naturalne barwy, poprawia koncentrację i zwiększa wydajność. Z tego względu poleca się je do miejsc pracy, hal przemysłowych oraz pomieszczeń biurowych. Zimne światło może powodować uczucie przygnębienia dlatego należy go unikać w miejscach w których często przebywamy i w których chcemy wypocząć i zrelaksować się.

 


10. Prosty montaż - świetlówka LED działa bezpośrednio pod napięciem 230V AC. Nie wymaga użycia starterów, zapłonników, transformatorów oraz zasilaczy. Montaż tub ledowych jest dzięki temu prosty oraz tani.

11. Przyjazna technologia - światło świetlówek LED nie męczy naszego wzroku. Nie wysusza śluzówek, nie ma efektu stroboskopowego, do pełnej efektywności zapala się błyskawicznie - w 0,1 s. Świetlówki LED nie zawierają także szkodliwych i niezabezpieczonych dla zdrowia substancji.

12. Wytrzymałość - w przeciwieństwie do tradycyjnych świetlówek gazowych, nasze produkty są odporne na uderzenia, a ich trwałość sięga 30000h. Wyobraźcie sobie ile tradycyjnych świetlówek musiałoby być kupionych w tym czasie!

13. Długi okres gwarancyjny - pewni wysokie jakość świetlówek LED STANDARD zapewniamy wydłużony okres gwarancyjny - 24 miesięcy - zarówno dla firm, jak i dla klientów indywidualnych.

 

 

Świetlówka LED + oprawa - w naszym sklepie kupisz kompletny zestaw


Do świetlówek LED polecamy dedykowane oprawy świetlówkowe LED. Jest to gwarancją że montaż zakupionych źródeł światła będzie bezproblemowy, a praca oświetlenia niezakłócona i bezawaryjna. W naszej ofercie znajdą Państwo oprawy o stopniu wodoodporności IP20 oraz IP65 - dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Niska cena, wysoka jakość oraz bogaty wybór sprawią że zakup zestawu składającego się opraw i świetlówek LED to najbardziej optymalne rozwiązanie dla osób i firm planujących wymianę/ montaż oświetlenia na swoim obiekcie. Jeśli natomiast planujesz dostosowanie istniejących opraw świetlówkowych do źródeł światła LED przygotowaliśmy poradnik, który ułatwi ten proces. Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji na temat oświetlenia LED bądź poznać specjalna ofertę napisz sklep@smd-led.pl, lub zadzwoń 693 955 526.

 
5. Cena   - zważywszy na wysoką jakość cena naszej świetlówki LED jest bardzo atrakcyjna. Kupują Państwo nowoczesny i energooszczędny produkt o bardzo długiej żywotności, który w swoim cyklu pracy zwróci się kilkunastokrotnie.

 

PORÓWNANIE ŚWIETLÓWKI LED Z TRADYCYJNĄ ŚWIETLÓWKĄ


 

Świetlówka liniowa LED          Tradycyjna świetlówka liniowa
 

-kąt świecenia 160 stopni- cała moc świetlna skierowna

  tam gdzie tego oczekujemy

 

-świeci ciągłym światłem bez drgań

 

-nie wymaga stosowania stateczników, zapłonników ani żadnych elementów zaewnętrznych

 

-rozpala się do pełnej wydajności w ok. 0,1s

 

-nie męczy wzroku, nie zawiera rtęci- jest bezpieczna dla zdrowia

-nie emituje promieniowania UV i IR

 

-nie wpływa negatywnie na samopoczucie

 

-czas pracy świetlówki LED ok. 50000h- nawet 9-10lat użytkowania

-kąt świecenia 360 stopnii- straty energii

 

-posiada efekt mrugania światła-męczy wzrok

 

-nie zawsze płynnie się włącza ( w zależności od temperatury, otoczenia, napięcia sieci)

 

-zależność strumienia światła od napięcia

 

-zawiera rtęć- niebezpieczna dla zdrowia i środowiska

 

-emituje szkodliwe promieniowanie UV

 

-świetlówka gazowa jest o 60% bardziej energochłonna niż świetlówka LED

 

-czas pracy świetlówki ok. 10000h - z reguły po 3 latach świetlówke trzeba wymienićPlanujesz wymianę  oświetlenie w swoim lokalu użytkowym, hali produkcyjnej, magazynie, obiekcie sportowym lub w domu napisz sklep@smd-led.pl lub zadzwoń 531 344 300.

    Wstecz


    * Pola wymagane