Świetlówka - tuba LED T5 18W 115cm ALUMINIUM+PCV - biała zimna + WEWNĘTRZNY STEROWNIK

Świetlówki LED - bogaty wybór, niskie ceny

Świetlówki LED to nowoczesne źródło światła, które coraz częściej wypiera tradycyjne świetlówki gazowe. Za ich rosnącą popularnością stoją takie atuty jak: minimalny pobór energii elektrycznej, oraz zdrowe dla oka światło. Tuba LED to oszczędność energii elektrycznej o 50%. Świetlówki ledowe w przeciwieństwie do świetlówek gazowych nie wysuszają śluzówek, nie migoczą i rozpalają się błyskawicznie. Montaż jest prosty i bezproblemowy. Dzięki użyciu zintegrowanego zasilacza podłączamy je bezpośrednio pod napięcie sieciowe 230V. Koniec ze zbędnymi zapłonnikami, starterami i innymi energochłonnymi balastami, które były niezbędne do działania świetlówek tradycyjnych. Nasz asortyment można podzielić na kilka grup produktowych, w której znajdują się poszczególne modele różniące się długością i barwą światła.


Świetlówka LED 

  • Świetlówki LED T8 STANDARD - najczęściej kupowane przez klientów. Połączenie wysokiej jakości i niskiej ceny. Wydajność świetlna sięgająca 90lm/W. Diody SMD osadzone na aluminiowym radiatorze, który skutecznie odprowadza ciepło. Wymodelowane pod mleczną przesłoną światło o kącie padania 130°.
  • Świetlówki LED T8 SZKŁO TRANSPARENT/MATOWA - najbardziej zbliżona funkcjonalnościami do tradycyjnych świetlówek gazowych. Charakteryzują się niską ceną, szerokim kątem świecenia, szklaną obudową oraz tradycyjną stylistyką. Dostępne w wersji transparentnej (maksymalna moc świetlna) oraz mlecznej (brak efektu olśnienia). 
  • Świetlówki LED T5 zintegrowane z obudową - nowoczesny produkt dedykowany do oświetlenia liniowego. W zestawie akcesoria do montażu oraz złączka umożliwiająca połączenie świetlówek w długi ciąg świetlny. Produkt idealny do oświetlenia sklepów, hoteli, korytarzy.

Sklep SMD-LED.pl to lider na rynku świetlówek LED. Dzięki dużemu wolumenowi sprzedaży oferujemy bardzo atrakcyjne ceny, dużo niższe niż rynkowej konkurencji, z zachowaniem wysokiej jakości sprzedawanych produktów. Planujesz wymianę  oświetlenia w swoim lokalu użytkowym, hali produkcyjnej, magazynie, obiekcie sportowym lub w domu i poszukujesz oferty na świetlówki LED -  napisz sklep@smd-led.pl lub zadzwoń 605 251 303.

Świetlówka - tuba LED T5 18W 115cm ALUMINIUM+PCV - biała zimna + WEWNĘTRZNY STEROWNIK

Świetlówka - tuba LED T5 18W 115cm ALUMINIUM+PCV - biała zimna + WEWNĘTRZNY STEROWNIK

Kod produktu: 4502045
Nasza ocena:
29,27
PLN netto
36,00
PLN brutto
Parametry produktu:
Napięcie (V):230V AC
Typ:T5
Moc (W):18W
Wymiary (mm):1150x18mm
Strumień świetlny (lm):1600lm
Barwa światła:Biała zimna
Temperatura barwowa:6500K
Kąt świecenia (°):120
Żywotność (h):30 000h
Certyfikaty:CE, RoHS
Inne:24 m-ce gwarancji, CRI RA >80

Pliki do pobrania

LEDTUB 4502045.pdf
Świetlówka - tuba LED T5 18W 117cm ALUMINIUM+PCV - biała zimna + WEWNĘTRZNY STEROWNIK
Opis:

Świetlówka - tuba LED T5 18W 120cm ALUMINIUM+PCV - biała zimna + WEWNĘTRZNY  STEROWNIK

 

 

 

Świetlówka LED T5 marki ART LED 18W 1150mm aluminium + PCV z wbudowanym układem zasilającym . Energooszczędny zamiennik dla świetlówek fluorescencyjnych może być montowana w tradycyjnych oprawach liniowych. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych diod SM2835, tuba LED zużywa znacznie mniejsze ilości energii elektrycznej, przynosząc wymierne oszczędności przy codziennym użytkowaniu. Dzięki zamianie starej świetlówki na nową, można zaoszczędzić do 50% wydatków na energię elektryczną. Biała zimna barwa światła 6500K - najczęściej stosowana w oświetleniu przemysłowym. W świetlówce LED został zamontowany wewnętrzny układ sterujący, co eliminuje konieczność podłączania jej do dodatkowych urządzeń w oprawie. Świetlówkę należy podłączyć bezpośrednio pod 230V z pominięciem urządzeń typu balast, dławik, starter.


WSTECZ
Obsługiwane płatności


* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led