Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Szynoprzewód 3 fazowy

Szynoprzewód 3 fazowy umożliwia włączanie oraz wyłączenie pojedynczych lamp szynowych zamontowanych na jednym szynoprzewodzie. Lampy szynowe 3 fazowe możemy grupować i sterować zapalaniem w 3 osobno ustawionych "grupach" lamp. Do tego rodzaju instalacji wymagany jest szynoprzewód 3 fazowy. Szynoprzewody to ogólnie zaawansowane technologicznie owoce doświadczenia i wiedzy firm branży oświetleniowej.

  • Szynoprzewód 3 fazowy to możliwość sterowania trzema niezależnymi strefami lamp naszego systemu oświetlenia szynowego.
  • Szynoprzewód 3 fazowy wymaga przerobienia tradycyjnej instalacji zasilającej oświetlenie.
  • Wykorzystując szynoprzewód 3 fazowy, możemy decydować, które lampy naszej instalacji będą świeciły, a które pozostaną niezapalone.
  • Szybko sposób możemy zmieniać na każdej lampie z osobna, do której grupy lamp będzie ona należeć.

Spis treści

  1. Szynoprzewody 3 fazowe
  2. Szynoprzewód 3 fazowy podłączenie
  3. Szynoprzewód 3 fazowy o długości 1m, 2m lub 3m
Kolor:
Producent:
Długość:
od: do mm
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 10    Wyświetl po:

Szynoprzewody 3 fazowe

Szynoprzewody 3 fazowe dostępne są jako szynoprzewody białe oraz jako szynoprzewody czarne. Odpowiednie do nich są lampy szynowe białe i oczywiście lampy szynowe czarne. Uzupełnieniem całej instalacji są akcesoria do szynoprzewodu w odpowiednim kolorze. Szynoprzewody 3 fazy dają nam takie same możliwości zmiany lokalizacji poszczególnych lamp jak system 1 fazowy. Jednak wykorzystując szynoprzewód 3 fazowy, możemy dodatkowo decydować, które lampy będą świeciły, a które pozostaną niezapalone. W szybki i łatwy sposób możemy zmieniać na każdej lampie z osobna, do której grupy lamp będzie ona należeć.

Szynoprzewody 3 fazowe

Szynoprzewód 3 fazowy podłączenie

Szynoprzewód 3 fazowy i jego podłączenie w przeciwieństwie do szynoprzewodów 1 fazowych wymagają przerobienia tradycyjnej instalacji zasilającej oświetlenie. W celu wykorzystania możliwości oferowanych przez szynoprzewód 3 fazowy musimy bowiem podłączyć do niego trzy przewody zasilające oraz oczywiście przewód zerowy i uziemienie. Tak więc do właściwego podłączenia szynoprzewodu 3 fazowego niezbędny nam jest przewód 5-żyłowy (3 przewody prądowe, zerowy oraz uziemienie) Każdy z przewodów prądowych będzie zasilał lampy podłączone do jednej zdefiniowanej przez nas grupy lamp. W ten sposób możemy zapalać i gasić jedną z trzech stref lamp.

Szynoprzewód 3 fazowy podłączenie

Szynoprzewód trzyfazowy o długości 1m, 2m lub 3m

Szynoprzewód trzyfazowy o długości 1m, 2m lub 3m dostępny jest w różnych kolorach. W zależności od potrzeb zakupimy odpowiadający nam szynoprzewód 3 fazowy o różnych długościach. Wykorzystując łącznik do szynoprzewodu, możemy poszczególne odcinki łączyć dowolnie, w celu uzyskania interesującego nas kształtu i rozmiaru całej instalacji oświetlenia szynowego. W ofercie naszego sklepu znajdziemy szynoprzewód biały oraz modny szynoprzewód czarny. Wszystkie szynoprzewody, jakie sprzedajemy to produkty wysokiej jakości, pochodzące od renomowanych producentów oświetlenia. Każdy szynoprzewód 3 fazy to szyna wysokiej jakości z najlepszych materiałów, wykonana ze starannością i szczególną dbałością o detale. Korzystając z pomocy naszych wykwalifikowanych pracowników, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie, znajdą Państwo rozwiązanie ściśle dopasowane do Państwa potrzeb, możliwości i oczekiwań. Razem oświetlimy doskonale każde wnętrze.

Szynoprzewód trzyfazowy o długości 1m, 2m lub 3m

 * Pola wymagane