Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Szynoprzewód biały

Szynoprzewód biały wraz z lampami, które na nich są zainstalowane, sprawiają, że wszystkie wnętrze nabierają nowoczesnego wyglądu, a emitowane światło wywiązuje się ze wszystkich stawianych przed nim oczekiwań. Aby cała instalacja była spójna, warto wykorzystać także akcesoria do szynoprzewodu w kolorze takim samym jak reszta instalacji.

  • Białe szynoprzewody to zapewnienie eleganckiego i dyskretnego wyglądu systemu.
  • Szynoprzewody w kolorze białym są nierzucającym się w oczy wyposażeniem każdego pomieszczenia, w jakim zostaną zainstalowane.
  • Biały szynoprzewód dostępny jest w długościach 1m, 1,5m, 2m oraz 3 metry. W połączeniu z kompatybilnymi akcesoriami stworzy wyjątkowe i niepowtarzalne oświetlenie naszych wnętrz.
  • Szynoprzewód biały 1 fazowy nie wymaga przerabiania istniejącej instalacji elektrycznej
  • Szynoprzewody białe 3 fazowe to możliwość niezależnego sterowania 3 "grupami" lamp.

Spis treści

  1. Szynoprzewód 3 fazowy biały
  2. Szynoprzewód 1 fazowy biały
Producent:
Materiał wykonania:
Kolor:
System szynowy:
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Długość:
od: do mm
Wysokość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 40    Wyświetl po:

Szynoprzewód 3 fazowy biały

Szynoprzewód 3 fazowy biały to bardziej rozbudowany i zaawansowany szynoprzewód od jednofazowego. Umożliwia on niezależne sterowanie aż 3 grupami lamp. Białe szynoprzewody 3 fazowe oferowane są w długościach 1 m, 1,5 m, 2 m oraz 3 m. Stosując odpowiedni łącznik do szynoprzewodu, możemy te odcinki ze sobą dowolnie łączyć, co umożliwi nam utworzenie każdej zaprojektowanej instalacji szynowej. Wykorzystując z kolei dedykowane do systemów szynowych zawiesia do szynoprzewodu, mamy możliwość utworzenia atrakcyjnej instalacji wiszącej szynowej białej. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oświetlenia szynowego w sklepie smd-led.pl, w celu dobrania odpowiedniego dla siebie szynoprzewodu białego. Z chęcią pomożemy w skonfigurowaniu całego systemu oświetlenia szynowego i doradzimy, jak je zainstalować w każdym przypadku. Zachęcamy więc również do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami. Razem stworzymy odpowiednie rozwiązanie dopasowane do każdej indywidualnej sytuacji.

szynoprzewód 3 fazowy biały

Szynoprzewód 1 fazowy biały

Szynoprzewód 1 fazowy biały to podstawowy model szynoprzewodu. Umożliwia on jednoczesne zapalanie oraz gaszenie wszystkich lamp wchodzących w skład naszego systemu oświetlenia szynowego. Biały szynoprzewód 1 fazowy jest doskonałym wyjściem, gdy nie chcemy lub nie możemy przerobić istniejącej instalacji elektrycznej w celu zamontowania bardziej rozbudowanego systemu 3 fazowego. Szynoprzewód biały 1 fazowy to nieograniczone możliwości zmian aranżacji oświetlenia w pomieszczeniu. Jednym ruchem ręki możemy jednak zmieniać położenie każdej lampy wchodzącej w skład tego systemu lub dołożyć kolejne reflektory szynowe, dopasowując światło do zmieniających się potrzeb. Szynoprzewody białe 1 fazowe najczęściej wykorzystywane są w różnego rodzaju sklepach, butikach i salonach sprzedaży. Perfekcyjnie oświetlają one ekspozycje sklepowe. Szynoprzewody białe jednofazowe to także dobry wybór do lokali gastronomicznych, hoteli i wielu innych wnętrz komercyjnych. Z powodzeniem znajdą one także zastosowanie w nowoczesnych domach i mieszkaniach.

Szynoprzewód 1 fazowy biały


* Pola wymagane