Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Szynoprzewody magnetyczne

Szynoprzewody to nowoczesne rozwiązanie, służące do funkcjonalnego oświetlenia wnętrz. Lampy na szynie umożliwiają dowolną konfigurację oświetlenia w szybki i ławy sposób. To solidna i trwała konstrukcja, dzięki której uzyskujemy nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza i jego oświetlenia. Lampy na szynie najczęściej wykorzystywane są we wnętrzach komercyjnych, głównie wnętrzach handlowych. Znajdziemy je w mniejszych i większych sklepach, centrach handlowych, ale także na stoiskach handlowych w salach wystawienniczych na targach. Szynoprzewody możemy także wykorzystać w biurach, w salach konferencyjnych oraz w nowoczesnym domu. Tam również sprawdzą się one doskonale. Jedną z odmian szynoprzewodów są szynoprzewody magnetyczne. To szynoprzewody, w których poszczególne elementy oświetleniowe montowane są za pomocą adapterów magnetycznych.

Producent:
Barwa Światła:
Temperatura barwowa:
od: do k
Strumień świetlny [lm]:
od: do lm
Moc [W]:
od: do
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 32    Wyświetl po:

Lampy magnetyczne

Lampy szynowe magnetyczne, mają tę przewagę nad tradycyjnymi lampami szynowymi, że zdecydowanie łatwiej je montować. Montaż lampy odbywa się wyłącznie za pomocą adapterów magnetycznych. Ich montaż, demontaż czy zmiana pozycji nie wymagają żadnego ich dokręcania, czy odkręcania. Chcąc zmienić pozycję lampy, wystarczy ją mocniej pociągnąć i oddzielić od szyny. Podobnie instalując lampy magnetyczne szynowe, wystarczy je przyłożyć do miejsca, w którym chcemy, aby się znalazły. Magnesy zrobią całą resztę i ustabilizują pozycję lampy w szynoprzewodzie. Taki sposób instalacji lamp magnetycznych jest niezwykle wygodny, łatwy i szybki. Dzięki szynoprzewodom magnetycznym, nowoczesne oświetlenie LED weszło na kolejny jeszcze wyższy poziom.

 

Oświetlenie szynowe magnetyczne

Nowoczesne oświetlenie szynowe magnetyczne, jak już powiedzieliśmy, najlepiej sprawdza się w obiektach handlowych. Jednak nowoczesne wnętrza mieszkalne także są doskonałym miejscem na instalację szynoprzewodu magnetycznego. Co ciekawe szynoprzewody magnetyczne mogą być montowane zarówno na suficie, jak i ścianach. Dzięki temu zyskujemy zupełnie nowe możliwości realizacji oświetlenia każdego wnętrza. Modernistyczny dom wyposażony w designerskie lampy szynowe magnetyczne będzie swoistą wizytówką właścicieli. Będzie świadczyć o otwarciu na nowoczesne rozwiązania, praktyczne podejście do rozwiązań stosowanych w domu oraz zapewni atrakcyjne i funkcjonalne oświetlenie wnętrza. Lampy szynowe magnetyczne to wszakże lampy o doskonałych parametrach emitowanego światła.

 

Szynoprzewód magnetyczny

Szynoprzewody magnetyczne oferowane są w różnych długościach. Dostępne są szynoprzewody o długościach 50 cm, 100 cm, 150 cm oraz 200 cm. Do szynoprzewodów można zakupić różnego rodzaju akcesoria w postaci łączników. Łączniki proste, kątowe, krzyżowe i inne umożliwią stworzenie dowolnie zaprojektowanego systemu oświetlenia szynowego. Instalację oświetleniową z szynoprzewodu dopasujemy do każdego wnętrza, jego wymiarów, kształtu i przeznaczenia. Szynoprzewód magnetyczny możemy także zawiesić na linkach. Dedykowane zestawy do montażu zwieszanego zapewnią możliwość dopasowania wysokości instalacji źródeł światła do potrzeb i oczekiwań. Wysokość pomieszczenia nie będzie przeszkodą do zaistnienia w nim takiego nowoczesnego rozwiązania. Uniwersalna czarna kolorystyka szynoprzewodów oraz lamp doskonale pasuje do każdego rodzaju wykończenia wnętrza. Oświetlenie magnetyczne sprawdzi się w pomieszczeniach o charakterze nowoczesnym, loftowym, minimalistycznym i każdym innym.

 

Oświetlenie magnetyczne

System magnetyczny to oświetlenie, dzięki któremu każda zmiana koncepcji oświetlenia wnętrza, zmiana jego funkcji, potrzeba dołożenia opraw lub zmiany ich lokalizacji nie przysporzy żadnych problemów. Nie będzie konieczne rozprowadzanie instalacji elektrycznej, kucie, wiercenie itp. Wystarczy jednym ruchem ręki odczepić lampę i przyczepić w innym miejscu lub dołożyć nową lampę do posiadanej we wnętrzu szyny. Jeszcze nigdy zmiana oświetlenia nie była tak prosta! Każdy, kto raz zetknie się z systemem szynowym magnetycznym, nie będzie brał pod uwagę innych rozwiązań. Sklep smd-led.pl oferuje rozwiązania szynowe magnetyczne wysokiej jakości o doskonałych parametrach. 3-letnia gwarancja na produkty systemu szynowego magnetycznego marki V-Tac gwarantuje trwałość, żywotność i jest potwierdzeniem jakości produktów. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą szynoprzewodów magnetycznych i kontaktu drogą mailową lub telefoniczną w przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości. Dołożymy wszelkich starań, aby system szynowy magnetyczny zakupiony w naszym sklepie jak najlepiej spełnił Państwa oczekiwania i wymagania. Szyny magnetyczne - oświetlenie dopasowane do indywidualnych potrzeb.* Pola wymagane