Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Taśma LED na wymiar

Nieustanny rozwój technologii oświetleniowej sprawia, że pojawiają się nowe rozwiązania, a już wykorzystywane stają się coraz nowocześniejsze i doskonalsze. Od wielu lat w naszych wnętrzach na stałe zagościły taśmy ledowe. Taśmy LED sprzedawane są z reguły w rolkach o długości 5 metrów. Nie zawsze jednak jest nam potrzebna taka długość taśmy. W takich sytuacjach sprawdza się taśma LED na wymiar. Jest to taśma, która przygotowana jest o długościach innych niż 5 m. Nie musimy już kupować całej rolki, jeśli potrzebujemy paska LED o długości na przykład 2 metrów. Taśmy LED na wymiar to doskonałe wyjście dla wszystkich osób ceniących rozwiązania dopasowane do każdej indywidualnej sytuacji. Teraz już nie musimy się zastanawiać co zrobić z pozostałością taśmy LED po wykorzystaniu jedynie niewielkiego jej odcinka. Dzięki temu oszczędzamy pieniądze, nie wydając ich na zbyt długie taśmy, miejsce, nie musząc przechowywać nadmiaru taśmy po jej instalacji oraz czasu, który musielibyśmy poświęcać na przygotowanie odcinka idealnego dla własnej sytuacji.

Klasa szczelności:
Barwa światła:
Ilość diod/m:
Napięcie:
Współczynnik CRI:
Gwarancja:
Temperatura barwowa:
od: do k
Długość:
od: do mm
Szerokość taśmy:
od: do mm
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 207    Wyświetl po:

Taśmy ledowe na wymiar

Taśmy ledowe na wymiar doskonale sprawdzają się w roli oświetlenia dekoracyjnego, ale także możemy je zastosować z powodzeniem jako oświetlenie główne. Wybór odpowiedniej taśmy sprawdza się w każdym indywidualnym przypadku. Wybierając właściwą dla nas moc, barwę światłą czy rodzaj diod, kore w takiej taśmie świecą, możemy zawsze zbudować system oświetlenia, który spełni wszystkie nasze potrzeby i oczekiwania. Niezależnie od tego, czy poszukujemy taśmy LED na wymiar do oświetlenia dużego, nowoczesnego, salonu, dyskretnego i romantycznego oświetlenia przytulnej sypialni czy funkcjonalnego i efektownego podświetlenia wnętrza hotelowego lub restauracyjnego, zawsze mamy pewność, że znajdziemy odpowiadającą nam taśmę LED o właściwej dla nas długości.

 

Taśma ledowa na wymiar

Taśma LED na wymiar może być montowana bezpośrednio do podłoża za pomocą taśmy montażowej, w którą jest ona wyposażona. Najkorzystniej jednak przedstawia się sytuacja, w której do montażu taśmy LED na wymiar używany jest profil aluminiowy LED. Jest to profil alu specjalnie skonstruowany do przygotowania profesjonalnej, bezpiecznej i trwałej instalacji oświetleniowej. Taśma ledowa na wymiar w profilu przede wszystkim jest odpowiednio zabezpieczona przed niekorzystnym działaniem warunków zewnętrznych. Profil LED chroni ja przed kurzem, pyłem oraz wilgocią. Jednocześnie wysokiej jakości aluminium doskonale odprowadza nadmiar ciepła ze świecącej taśmy. Nie przegrzewa się ona dzięki temu, a jej żywotność zostaje znacząco wydłużona. Taśma LED na wymiar zabezpieczona profilem aluminiowym jest bezawaryjnym i trwałym źródłem światła w każdym rodzaju wnętrza. Należy także pamiętać, że stosując odpowiedni profil, jesteśmy w stanie osiągnąć efekty, jakie niemożliwe byłyby przy zastosowaniu samej taśmy.

 

Taśmy LED wymiary

Taśma LED na wymiar dostępna jest w bardzo wielu wersjach, o różnych długościach, a także parametrach świecenia. Począwszy od najkrótszego odcinka taśmy LED 1 metr, na bardzo długich paskach LED o długości 50m skończywszy, zawsze znajdziemy długość taśmy LED na wymiar, która będzie dla nas idealna. Taśma LED 2 metry, taśma ledowa 6 m, długa taśma LED 15 metrów czy 25 m sprawdzają się w wielu indywidualnych sytuacjach. Oprócz wyboru długości taśmy LED na wymiar możemy decydować, czy interesuje nas taśma emitująca światło białe ciepłe, zimne czy neutralne. Zastosujemy więc taką taśmę, zarówno w intymnej przestrzeni romantycznej sypialni, przestrzeni biura, w której odbywa się praca wzrokowa, jak i nowoczesnej łazience, w której zimne białe światło będzie efektownie kontrastowało z bielą glazury. Również wybór właściwej dla nas mocy taśmy LED na wymiar sprawiają, że taka taśma LED może być źródłem lekkiej poświaty dekoracyjnej, jak i jasnego oświetlenia głównego.

 

Taśmy LED na wymiar

Sklep internetowy smd-led.pl przygotował dla Państwa szeroki wybór taśm LED w różnej postaci. Także taśmy LED na wymiar dostępne w naszym sklepie, oferowane są w różnych wersjach, o różnych parametrach i długościach. Wszystkie taśmy LED na wymiar z naszego asortymentu to taśmy ledowe o bardzo wysokiej jakości, doskonałych parametrach świecenia i dużej trwałości. Każda taśma LED na wymiar pochodzi od renomowanych producentów oświetlenia. Wykonana została z wysokogatunkowych komponentów przy zachowaniu szczególnej dbałości o detale. Decydując się na zakup taśmy LED na wymiar za naszym pośrednictwem, możemy być pewni dokonania dobrego wyboru. Do wybranej taśmy LED na wymiar, dokupić możemy w naszym sklepie także różnego rodzaju profile aluminiowe LED o różnym przeznaczeniu, a także właściwie dobrane do każdej sytuacji zasilacze ledowe, które zapewnią poprawne funkcjonowanie naszego systemu oświetlenia. Sklep smd-led.pl to sklep z ugruntowaną pozycją na rynku i dużym doświadczeniem. Dlatego każda pozycja z naszej oferty to produkt bezawaryjny, żywotny, bezpieczny i trwały. Korzystając z naszej oferty, zbudują Państwo perfekcyjną instalację oświetlenia w każdym wnętrzu mieszkaniowych oraz komercyjnym.* Pola wymagane