Kategorie

Filtry

Kategorie

Cena

0,00 zł - 1 675,00 zł

Moc [W]

Napięcie [V]

Temperatura barwowa [k]

Barwa światła

Długość [mm]

Klasa energetyczna

Ilość diod/m

Szerokość taśmy [mm]

×

Taśmy LED i akcesoria

Taśmy LED to elastyczne paski wyposażone w diody LED, które emitują światło w różnych kolorach i intensywnościach. Taśmy te są często stosowane jako element dekoracyjny, do podświetlania mebli, tworzenia nastrojowego oświetlenia czy też do oświetlenia zewnętrznego. Taśmy LED charakteryzują się niskim poborem mocy, wysoką żywotnością i niską emisją ciepła.  Akcesoria do taśm LED to dodatkowe elementy, które pozwalają na montaż, łączenie, regulowanie i zasilanie taśm LED. Wśród akcesoriów do taśm LED można wymienić:

Zasilacze: służą do zasilania taśmy LED. Dostępne są w różnych mocach i napięciach 12 i 24V, w zależności od wymagań taśmy LED.

Sterowniki: pozwalają na sterowanie intensywnością światła, zmianą kolorów, a także włączanie i wyłączanie za pomocą pilota lub smartfona.

Kable: służą do łączenia poszczególnych segmentów taśmy LED lub do podłączenia taśmy LED do zasilacza lub sterownika.

Wtyczki i złączki: służą do łączenia taśm LED w celu uzyskania dłuższych segmentów lub do podłączenia taśmy LED do zasilacza lub sterownika.

Profile aluminiowe: służą do montażu taśm LED na ścianach, sufitach, meblach. Mają również zastosowanie zewnętrzne. Wybierając odpowiedni profil do taśm Led możemy zastosować je jako oświetlenie podbitki domu, oświetlenie chodnika, najazdu, oświetlenie ogrodzenia, dzięki czemu można uzyskać estetyczne i ciekawe rozwiązania oświetleniowe.

Akcesoria do taśm LED pozwalają na uzyskanie różnorodnych efektów oświetleniowych i łatwiejszy montaż taśm LED w różnych miejscach. Dzięki nim można dopasować oświetlenie do własnych potrzeb i preferencji, co czyni taśmy LED coraz bardziej popularnym wyborem wśród konsumentów i projektantów wnętrz.

Pokazano 1-20 z 3613 pozycji

Aktywne filtry