Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Taśmy LED IP65

Taśmy LED IP65 to wodoodporne paski LED, w których diody LED zostały pokryte zabezpieczeniem silikonowym. Specjalna konstrukcja sprawia, że taśma LED IP65 może być z powodzeniem stosowana w zewnętrznych instalacjach oświetleniowych. Bardzo często taśmy LED IP65 możemy spotkać w oświetleniu elewacji. Tąma IP65 w profilu to także bardzo dobra lampa do łazienki. Jest to doskonały wybór, kiedy oświetlenie narażone jest na podwyższoną wilgotność i trudne warunki pracy. Oczywiście wszystkie taśmy LED IP65 powinny być montowane na powierzchni dobrze odprowadzającej ciepło. My do tego celu polecamy profile aluminiowe do taśm LED.

  1. Taśma LED IP65
  2. Taśmy LED IP65 - rodzaje
  3. Kolorowa taśma LED IP65 RGB i RGBW
Ilość diod/m:
Producent:
Gwarancja:
Barwa światła:
Klasa energetyczna:
Napięcie:
Klasa szczelności:
Wydajność:
od: do lm/W
Długość:
od: do mm
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Kąt świecenia:
od: do °
Szerokość taśmy:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 92    Wyświetl po:

Taśma LED IP65

Diody LED, w przypadku taśmy IP65 zostały pokryte powłoką przezroczystego silikonu. Nie jest on tak gruby jak w przypadku taśmy wodosczlnej i pozwala na odpowiednie odprowadzanie przez ich konstrukcję nadmiaru ciepła. Taśma LED IP65 i jej silikonowa powłoka nie wpływa na jej żywotność oraz jakość. Jest w pełni przezroczysta, dzięki czemu nie odczujemy również zmian w samej barwie światła. Taśmy LED IP65, czyli w wersji wodoodpornej poleca się do podświetlenia miejsc o podwyższonej wilgotności. Bardzo często stosuje się je w łazienkach, czy w instalacjach zewnętrznych. W naszym sklepie internetowym dobiorą Państwo również odpowiedni zasilacz LED, do każdej sprzedawanej przez nas taśmy.

 

Taśmy LED IP65 - rodzaje

Taśma LED IP65 podobnie jak inne wersje paska LED może być wyposażona w kilka modeli diod LED. Najpopularniejsze z nich to:

  • Taśma LED 5050 IP65 - jedna z mocniejszych taśm LED o mocy 14,4W/m. Dobry wybór do mocniejszego podświetlenia i jasnej dekoracji
  • Taśma LED 3528 IP65 - typowo dekoracyjna taśma ledowa, która doskonale sprawdzi się jako dodatkowe podświetlenie
  • Taśma LED 5630 IP65 - najmocniejszy, wodoodporny pasek LED, którego moc sięga do 19,2W/m. Polecany do jasnego podświetlenia i często stosowany jako element głównego oświetlenia.

Są to najpopularniejsze modele obecnie dostępne w sprzedaży. W naszym sklepie znajdą Państwo również inne modele diod, skierowane dla bardziej wymagających klientów.

 

Kolorowa taśma LED IP65 RGB i RGBW

Taśma LED IP65 występuje również w wersji z możliwością sterowania kolorem świecenia. Taśma LED RGB IP65 to pasek LED, który przy wykorzystaniu sterownika RGB, pozwoli nam na wybór dowolnego koloru właśnie z tej palety barw. Następna opcja to taśma LED IP65 RGBW. Jest to ulepszona wersja RGB, gdzie do podstawowej palety kolorów światła dochodzi nam biały. W zależności od wybranej wersji może być to barwa biała ciepła, zimna, bądź neutralna. Obecnie bardzo popularnym rozwiązaniem jest także taśma LED 24V IP65. Dzięki zastosowaniu wyższego napięcia zasilającego mamy w niej mniejsze spadki napięcia po pasku i jesteśmy w stanie podłączyć do 10 metrów, zasilając ją tylko z jednej strony. W przypadku 12V możemy w taki sposób podłączyć jedynie 5 metrów, czyli pełną rolkę.

Podświetlenie telewizora, czyli nowy trend
11.02.2021 Podświetlenie telewizora, czyli nowy trend

Podświetlenie telewizora za pomocą taśmy LED to nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie. Jaką taśmę wybrać i jak prawidłowo podświetlić telewizor? Cenne porady i wskazówki.

Więcej
Jakie rodzaje taśm LED wybrać?
11.02.2021 Jakie rodzaje taśm LED wybrać?

Krótki przewodnik po rodzajach taśm LED pomocny w wyborze odpowiedniej taśmy LED do własnego użytku.

Więcej
Taśma LED do kuchni – czy to dobre rozwiązanie?
11.02.2021 Taśma LED do kuchni – czy to dobre rozwiązanie?

Czy warto wykorzystać taśmę LED jako oświetlenie kuchni? Wszystkie zalety, jakie posiada taśma LED w kuchni, jaka taśmę LED do kuchni wybrać i jak ją podłączyć?

Więcej


* Pola wymagane