INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Taśmy LED Multi White

Taśmy LED Multi White o zmiennej temperaturze barwowej

 

Taśmy LED Multi White, zwane inaczej taśmami Bi Color, czy też taśmami CCT, to specjalny rodzaj pasków ledowych, w których istnieje możliwość regulacji barwy bieli. Dzięki płynnej regulacji temperatury barwowej, możemy dowolnie regulować w jaki sposób świecić ma taśma. Prowadzi to do sytuacji, gdzie w jednej chwili mamy taśmę białą zimną, by po chwili zmieniła się on a w taśmę białą ciepłą.

 

Daje to niesamowite możliwości przy aranżacji wnętrz. Nie musimy bać się już barw chłodnych w sypialni, gdyż wieczorem zawsze powrócić można do bardziej klasycznej barwy ciepłej. Takie rozwiązanie zapewnia niesamowitą elastyczność w wykonywaniu projektów, oraz sprawia, że oświetlenie dekoracyjne zawsze będzie świecić bielą taką, jaka nas satysfakcjonuje. To właśnie podstawowa zaleta pasków LED multi white.

 

Klasa szczelności taśm LED Multi white

 

Taśmy Multi white dzielimy ze względu na klasę szczelności, jaką sobą prezentują. Podczas gdy barwę bieli możemy wciąż regulować, w tym aspekcie nadal należy podjąć decyzję już przy zakupie. Ten wybór to:

  • Taśma LED Multi white IP20 – wersja niehermetyczna, która lepiej odprowadza ciepło, ale jest narażona na uszkodzenia mechaniczne i wilgoć. Jeśli nie SA one problemem, to warto zdecydować się na ten model, choćby ze względu na niższą cenę i swobodny obieg powietrza wokół diod.
  • Taśma LED Multi white IP65 – wersja hermetyczna oblana warstwą silikonu. Dobre rozwiązanie, gdy planujemy na bieżąco czyścić taśmę, a nie jest ona ukryta pod żadnym kloszem. Warstwa silikonu pokrywająca pasek LED CCT zapewnia ochronę przed wilgocią, a my spokojnie możemy przecierać taśmę, bez obawy o uszkodzenie diod.

Jak widać każda wersja ma swoje plusy. Dlatego tez przed zakupem warto zastanowić się co jest nam potrzebne. Zawsze możecie doradzić się naszych specjalistów, do których telefon znajdziecie w zakładce kontakt.

 

Dioda Bi Color

 

W naszych taśmach LED Multi white używane są diody Bi Color, tj. każda z diod potrafi zmieniać temperaturę barwową. Dzięki temu zawsze mamy równomierną emisję światła z taśmy. W naszym sklepie znajdziecie wszelkie potrzebne sterowniki, aby w pełni korzystać z możliwości diod tego typu. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości – służymy pomocą. Postaramy się podpowiedzieć jak zainstalować cały system i jak sterować taśmą LED CCT.

Producent:
Ilość diod/m:
Gwarancja:
Klasa szczelności:
Temperatura barwowa:
od: do k
Szerokość taśmy [mm]:
od: do
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 8]   Wyświetl po:* Pola wymagane