INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Taśmy LED SMD 5630

Taśmy LED SMD 5630 czyli najjaśniejsze taśmy w ofercie naszego sklepu

 

Taśmy LED zbudowane na diodach SMD 5630 to nowa jakość w oświetleniu LED. Nowoczesny chip SMD 5630 to gwarancja mocnego światła, dzięki najwyższej wartości lumenów z diody wśród pasków LED. Nasza taśma ledowa z powodzeniem zastąpi stare konstrukcje na bazie diod SMD3528 i SMD 5050. Jeśli potrzebujesz mocnego światła, to zapewni ona oświetlenie mocniejsze nawet o 50% w porównaniu do diod starego typu. Taśm LED SMD 5630 to przy tym zachowanie wszelkich cech znanych z poprzednich konstrukcji, takich jak prosty montaż, funkcjonalność, czy elastyczność. Taśmy LED SMD 5630 z powodzeniem można wykorzystać jako oświetlenie dekoracyjne i  źródło mocnego światła. Dlatego też, paski LED 5630 są idealne w celu doświetlenia miejsc ekspozycyjnych, oświetleniu półek, witryn sklepowych, czy blatów kuchennych.

 

Barwy bieli w taśmach LED SMD 5630

 

Taśmy LED SMD 5630 wyróżniają się tym, że świecą bardzo mocno w porównaniu do innych pasków LED. Przekłada się to na fakt, że stosowane są często jako element nie tyle dekoracyjny, co również oświetleniowy. Dlatego też, najczęściej wykonuje je się w barwie białej. Nie znaczy to jednak że istnieje jeden model tego typu taśm. Istnieją taśmy 5630 w różnych kolorach, a i taśmy białe dzielą się na 3 podstawowe podtypy:

  • Taśma LED 5630 biała ciepła – dzięki dużemu strumieniowi światła, taśmy LED 5630 SMD w barwie ciepłej używane są często jako dodatkowe elementy doświetlające w domach jednorodzinnych, gdzie liczy się przede wszystkim przyjemne, nie drażniące na dłuższą metę światło.
  • Taśma LED 5630 biała neutralna – zwana inaczej naturalną lub dzienną, jest to barwa które idealnie pasuje jako doświetlenie np. półek sklepowych. W świetle neutralnych taśm LED 5630 SMD produkty wyglądają zdrowo i naturalnie. Idealnie nadaje się ona również jako doświetlenie przeróżnych ekspozycji, nie ważne czy mówimy o specjalistycznej wystawie, czy prezentacji domowych skarbów na półce w pokoju.
  • Taśma LED 5630 biała zimna – pasek LED 5630 SMD w tej barwie jest najbardziej rzucającym się w oczy, technicznym produktem. Dlatego też, wykorzystuje się ten mocny kontrast w ekspozycji różnego rodzaju reklam, bądź aby mocno przełamać światło, czynią tym samym design wnętrza mocno wyjątkowym.

 

Taśmy LED 5630 SMD w powłoce hydrofobowej

 

Jako, iż taśmy 5630 SMD, ze względu na dużą moc emitują dużo ciepła, bardzo rzadko powleka się je grubą warstwą silikonu. Dlatego też, taśmy IP65 tego typu powleczone są raczej specjalną hydrofobową powłoką, która – tak jak silikon – chroni diody, ale przy tym lepiej oddaje ciepło. Przekłada się to na większą wytrzymałość i żywotność tego typu pasków LED.

Barwa Światła:
Producent:
Klasa szczelności:
Gwarancja:
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc [W]:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
[Produktów w tej kategorii: 9]   Wyświetl po:* Pola wymagane