Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Uchwyt ścienny do telewizora

Wybór i zakup telewizora to dopiero początek drogi do oglądania telewizji w komfortowych warunkach. Kolejnym jest zakup odpowiedniego uchwytu mocującego telewizor. Oczywiście możemy postawić odbiornik na stoliku RTV, ale jest to coraz rzadziej wybierane rozwiązanie. Dziś standardem stało się wykorzystanie uchwytu ściennego do zainstalowania telewizora we wnętrzu. Wykorzystując uchwyt ścienny do telewizora, przede wszystkim ograniczamy ryzyko związane z jego uszkodzeniem wynikającym z przypadkowego strącenia z blatu. Stosując uchwyt ścienny TV, optycznie powiększamy przestrzeń wnętrza i sprawiamy, że nabiera ono nowoczesnego wyglądu, a ukryte przewody podłączeniowe nie pogarszają estetyki pomieszczenia. Warto więc zastanowić się, w jakim miejscu oraz na jakiej wysokości powiesić telewizor i przejść do wyboru odpowiedniego dla nas wieszaka.

  1. Uchwyt do telewizora na ścianę
  2. Uchwyt na ścianę do telewizora
  3. Uchwyty ścienne do telewizorów
  4. Uchwyty do TV na ścianę
Regulacja:
Rozmiar TV:
od: do cali
Odległość od ściany:
od: do mm
Regulacja w pionie:
od: do stopni
Regulacja w poziomie:
od: do stopni
Maksymalna waga TV:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 40    Wyświetl po:

Uchwyt do telewizora na ścianę

Uchwyty do telewizorów na ścianę dostępne w naszej ofercie, dostępne są w dużej liczbie modeli z różnymi rodzajami regulacji i ustawień. Oferowane są wersje do różnej wielkości telewizorów o różnych wagach. Wieszaki telewizyjne znajdujące się w naszym sklepie pochodzą od renomowanego producenta uchwytów TV, firmy Art. Wiedza i doświadczenie skutkują wysoką jakością produktów i dużą ich funkcjonalnością oraz ilością zaawansowanych rozwiązań technicznych ułatwiających przyjazne, funkcjonalne i długotrwałe użytkowanie uchwytów.

 

Uchwyt na ścianę do telewizora

Spośród wieszaków TV w naszej ofercie znajdziemy takie, które udźwigną telewizory o wadze nawet 100 kg i wielkości ekranu 100 cali. Zakres regulacji położenia odbiornika może mieścić się w przedziale od -90 do +20 stopni w pionie. W poziomie możliwe jest znalezienie wieszaków z regulacją w zakresie pełnych 360 stopni. Odległość zawieszonego telewizora od ściany może wynieść w zależności od modelu od jedynych 15 mm do nawet 70 cm. Widzimy więc, że możliwości wyboru są naprawę ogromne i w każdej indywidualnej sytuacji jesteśmy w stanie znaleźć odpowiedni model, idealnie spełniający nasze potrzeby i oczekiwania.

 

Uchwyty ścienne do telewizorów

Wieszaki do telewizora z naszej oferty są wieszakami o wysokiej jakości, wykonanymi ze szczególną starannością i dbałością o szczegóły. Każdy wieszak wykonany został z wysokogatunkowej stali, lakierowanej proszkowo. To sprawia, że wszystkie uchwyty ścienne na telewizor firmy Art cechują się wytrzymałością, trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz korozję. Wieszaki pod telewizor wyposażone są fabrycznie w zestawy śrub, wkrętów i kołków niezbędnych do przeprowadzenia montażu telewizora. Dzięki temu omija nas konieczność zaopatrywania się w niezbędne do przeprowadzenia instalacji akcesoria. Wybierając dowolny uchwyt na ścianę do TV z naszej oferty, mamy pewność zakupu wysokogatunkowego wieszaka o doskonałych właściwościach, wyposażonego w najnowocześniejsze rozwiązania techniczne umożliwiające regulację odbiorników w taki sposób, aby oglądanie telewizji było komfortowe oraz bezpieczne w każdej sytuacji.

 

Uchwyty do TV na ścianę

Wybór wieszaka ściennego na telewizor wydaje się więc jedynym słusznym rozwiązaniem przy wyposażaniu danego wnętrza w urządzenie. Uchwyty ścienne TV sprawdzają się nie tylko we wnętrzach mieszkalnych. Są doskonałym sposobem montażu telewizorów w hotelach, szpitalach, lokalach gastronomicznych, firmach, budynkach użyteczności publicznej i wielu innych. W każdym wnętrzu, w jakim zamierzmy umieścić telewizor zarówno do celów rozrywkowych, jak i informacyjnych uchwyt ścienny na telewizor przychodzi z pomocą w jego instalacji. Dzięki wykorzystaniu uchwytów ściennych oglądanie telewizji staje się komfortowe, wygodne i bezpieczne dla widza i każdego użytkownika przestrzeni, w której telewizor się znajduje.* Pola wymagane