Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Usługi

Nasza firma stara się na każdym kroku pomagać w doborze oświetlenia LED naszym klientom. Dlatego też, poza sprzedażą oświetlenia proponujemy określone usługi, które naszym zdaniem pomagają w finalnym wyborze produktów.

 

Doradztwo techniczne z zakresu oświetlenia LED

Mając dużą wiedzę z zakresu produktów opartych o technologię LED, przy sprzedaży prowadzimy pełne wsparcie techniczne. Dzięki doświadczeniu przygotowujemy kompleksowe zestawienia elementów potrzebnych do wykonania instalacji na produktach takich jak taśmy LED, czy moduły LED. Dzięki szkoleniom z zakresu aranżacji, opartych o profile aluminiowe, zaproponować możemy ciekawe rozwiązania architektoniczne, oparte właśnie na profilach. Posiadamy również proste w obsłudze systemy sterowania, dzięki którym stworzymy inteligentne oświetlenie w Państwa domu. Są to tylko wybrane przykłady. Zgłaszając się do Nas, zawsze staramy się pomóc na miarę potrzeb – wystarczy mail bądź telefon.

Doradztwo techniczne

 

Kompleksowe projekty oświetleniowe

Dzięki wsparciu zaprzyjaźnionych producentów i projektantów, możemy zaproponować kompleksową obsługę projektową. Jeśli potrzebują państwo oświetlenia przemysłowego, zaprojektowania oświetlenia biurowego, czy też oświetlenia dróg, czy parkingów popartego odpowiednimi dokumentami, możemy przygotować kompleksowy projekt oświetleniowy oparty o obowiązujące normy PN-EN. Dzięki temu mają Państwo pewność, że wybrany produkt w 100% spełni stawiane przed nim oczekiwania. Wszystko, czego potrzebujemy to podstawowe dane takie jak plany obiektu (najlepiej w formacie DWG), planowane zagospodarowanie pomieszczeń, oraz ewentualnie inne czynniki, które mają wpływ na dobór danego typu lampy (np. wymagana skala szczelności, czy temperatura barwy lampy). Zachęcamy do skorzystania z naszych usług.

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Oświetlenie LED pod zamówienie

W naszej ofercie staramy się mieć jak najszerszy wybór produktów oświetleniowych. Nie znaczy to jednak, że znajduje się na nich wszystko. Dlatego też, jeśli potrzebują Państwo produktu, który nie widnieje w naszej ofercie, mamy możliwość zaproponowania lamp i źródeł światła na zamówienie. Dzięki szerokim kontaktom w branży oświetleniowej, mamy dostęp do wielu modeli, które na co dzień nie widnieją w naszej ofercie. Dodatkowo mamy wsparcie firm zajmujących się produkcją diodowych PCB i im podobnych firm, dzięki czemu przy odrobinie czasu możemy wykonać lampy specjalnie pod zamówienie klienta. Dlatego też praktycznie każde zapytanie skierowane do Nas nie pozostanie bez odpowiedzi.

 

Sprzedaż w innych krajach UE

Platformy zakupowe naszej firmy prowadza sprzedaż na terenie Polski. Jeśli jednak są Państwo zainteresowani dostarczeniem i sprzedażą produktów do innych krajów położonych na terenie Unii Europejskiej, to nasza firma indywidualnie może przygotować zestawienie ofertowe zawierające wszelkie koszta związane z dostawą towaru do wskazanego przez Państwa punktu.

 

Sprzedaż w innych krajach UE

 

Jeśli są Państwo zainteresowani któraś z podanych powyżej opcji, uprzejmie prosimy o kontakt z jednym z naszych pracowników.* Pola wymagane