INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Wall washer LED

Wall Washer LED jako energooszczędna lampa do oświetlenia elewacji i ścian budynków

 

Wall Washer LED to unikalny rodzaj oprawy, stworzony z myślą o dekoracyjnym oświetleniu elewacji i ścian naszego domu, siedziby firmy czy budynku użyteczności publicznej. Wall Washery LED to powszechnie stosowane rozwiązanie mające na celu wyróżnić reprezentatywne obiekty spośród otoczenia. Efektowny pionowy słup świetlny, skupiony w wąskim kącie sprawi, że elewacja będzie oświetlona mocnym, równomiernie rozłożonym światłem. Wall Washer LED to również hermetyczna obudowa przetestowana do montażu zewnętrznego. Nie straszne jej są ciężkie warunki atmosferyczne, takie jak deszcz, śnieg, czy mróz. Stopień szczelności sprawia IP65, że jest odporna na bryzgi wody czy na wnikanie pyłków i kurzu.

 

Hermetyczna Lampa LED do oświetlenia elewacji

 

Lampy LED do oświetlenia elewacji montowane są za pomocą dołączonego uchwytu ściennego. Zapewni on stabilny i trwały montaż oraz umożliwi regulację kąta świecenia naszej oprawy. Wall Washer LED to nowoczesny i energooszczędny produkt, który stanowi idealne rozwiązanie dla ludzi chcących wyróżnić swoje otoczenie. Są to liniowe lampy, które świetnie wyglądem wpasują się w wygląd elewacji, a ponadto pozwolą na stworzenie pięknych iluminacji świetlnych.

 

Wall Washer LED i wybór odpowiedniej opcji światła

 

Lampy LED oświetlenia elewacji budynku to oprawy dostępne w wielu opcjach świecenia i różnych długościach. W naszej ofercie mogą Państwo zakupić:

  • Wall Washer w barwie białej ciepłej
  • Wall Washer w barwie białej dziennej
  • Wall Washer w barwie białej zimnej
  • Wall Washer RGB

Ponadto nasze lampy dostępne są w wielu długościach, dlatego każdy z naszych klientów wybierze oprawę, która najlepiej sprawdzi się w jego własnej aranżacji.

[Produktów w tej kategorii: 17]   Wyświetl po:* Pola wymagane