Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Włącznik Tuya Smart

Współczesne wnętrza mieszkaniowe oraz komercyjne coraz częściej wyposażane są w nowatorskie, funkcjonalne i efektowne rozwiązania. Obserwujemy obecnie rosnącą popularność systemów inteligentnego sterowania urządzeniami i instalacjami w domach, biurach i firmach. Przodującym rozwiązaniem inteligentnych systemów jest system Tuya Smart. Daje on szansę stworzenia zintegrowanego systemu inteligentnego domu. Jednym z elementów takiego systemu jest włącznik światła wifi Tuya. To nowoczesne urządzenie współpracujące bezprzewodowo z sensorami i elementami wykonawczymi w jednym środowisku w tzw. "chmurze". Nowoczesny przełącznik wifi Tuya to szeroki zakres możliwości sterowania naszym oświetleniem. Od teraz nie musimy już podchodzić do włącznika na ścianie, aby uruchomić światło. Nie musimy także korzystać z pilota, którym będziemy sterować oświetleniem, wykorzystując sterownik LED. To, co jeszcze niedawno wydawało się fantastyką, stało się rzeczywistością. System Tuya i włącznik z nim współpracujący daje nam możliwość uruchamiania oświetlenia, nie będąc nawet osobiście obecnymi w domu.

Producent:
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 20    Wyświetl po:

Tuya włącznik światła

Nowoczesny włącznik Tuya Smart to możliwości sterowania oświetleniem w sposób klasyczny, za pomocą włącznika na ścianie, głosowo, a także zdalnej przy wykorzystaniu lokalnej sieci wifi. Włączniki Tuya Smart Live są włącznikami współpracującymi z systemami Google Home i Amazon Alexa. Dzięki temu za pomocą odpowiednich komunikatów możemy światło włączać i wyłączać. System Tuya Smart to możliwość sterowania oświetleniem za pomocą smartfona lub tabletu z dowolnego miejsca. Od dziś nie będziemy już zastanawiać się, czy nie zostawiliśmy przypadkiem włączonego światła w jakimś pomieszczeniu. Nawet jeśli o nim zapomnimy, możemy je zgasić, będąc już w pracy czy na wakacjach. Możemy także światło włączać wieczorami podczas naszej nieobecności, sugerując obecność kogoś w domu. Dzięki temu bezpieczeństwo naszego mienia będzie zdecydowanie większe. Włączniki Tuya Smart to możliwość planowania tygodniowego cyklu automatyki włącz/wyłącz, ustawianie czasu zapalenia i gaszenia światła, a także ustawienia scen świetlnych (zależność sterowania względem pory dnia).

 

Włącznik wifi tuya

Zintegrowany system inteligentnego oświetlenia daje nam nieograniczone możliwości. Włącznik światła w systemie, w którym obecny jest także czujnik Tuya Smart wykrywający ruch to automatyczne zapalenie się światła po detekcji ruchu w danym pomieszczeniu. Włączniki Tuya Smart Live współpracują z tradycyjnymi żarówkami oraz nowoczesnym oświetleniem LED. Nowoczesne żarówki LED są idealne do wykorzystania w systemach inteligentnego oświetlenia. Połączenie technologii LED i zaawansowanego sterowania to ogromna energooszczędność. Nasz nowoczesny dom będzie zaskakiwał możliwościami, robił wrażenie, a jednocześnie koszt jego eksploatacji będzie zdecydowanie niższy niż koszt utrzymania tradycyjnego oświetlenia przy klasycznym systemie jego uruchamiania. Sklep internetowy smd-led.pl podążając za trendami w dziedzinie oświetlenia i automatyki domowej przygotował dla Państwa bogatą ofertę urządzeń Tuya Smart. Znajdą w niej Państwo także i włączniki inteligentne Tuya. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem i przy okazji zachęcamy do kontaktu z naszymi wykwalifikowanymi pracownikami w przypadku pojawiających się pytań i wątpliwości. Wspólnie zbudujemy funkcjonalny i nowoczesny system inteligentnego domu dostosowany do każdej indywidualnej sytuacji.* Pola wymagane