INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Włączniki

Włączniki i wyłączniki, czyli najczęściej stosowany produkt do włączania światła w naszych domach i mieszkaniach

 

Włączniki elektryczne pełnią bardzo ważną funkcję w każdym domu, mieszkaniu czy innym budynku. Są to produkty, które pozwalają na dostarczanie i odcinanie energii każdego urządzenia, które do swojej pracy potrzebuje stałego podłączenia do sieci. Sklep internetowy SMD-LED.pl posiada szeroką ofertę włączników elektrycznych, które możemy wybierać pośród całej masy różnych typów, form i w wersji z podświetleniem lub bez. Wszystkie wyłączniki elektryczne posiadają możliwość łączenia za pomocą dedykowanych ramek.

 

Jaki rodzaj włącznika wybrać

 

W naszej ofercie spotkają się Państwo z produktami różniącymi się od siebie funkcjami, kształtem, jak i formą.

 

  • Włączniki elektryczne z podświetleniem - jest to specjalny typ włącznika, który posiada specjalne diody ułatwiające załączenie światłą w nocy
  • Włączniki dzwonkowe - są to specjalne typy włączników, które w momencie puszczenia odcinają zasilanie i wracają do pozycji wyjściowej.
  • Włączniki schodowe - jest to wyjątkowy typ włącznika, dzięki któremu będziemy mogli sterować jednym oświetleniem, równolegle za pomocą dwóch włączników.
  • Ściemniacze do oświetlenia - typ włącznika, który oprócz tradycyjnej formy włącz/wyłącz pozwala na płynne ściemnianie, oraz rozjaśnianie naszego światła. Współpracuje z tradycyjnymi źródłami światła, jak i z technologią LED przystosowaną do ściemniania.

Kształt włącznika elektrycznego

 

Wybierając wyłączniki elektryczne do naszego domu, kierujemy się również kwestiami wizualnymi. W naszej ofercie spotkają Państwo białe włączniki z zaokrąglonymi lub ostrymi kątami. Wszystkie włączniki elektryczne możemy wybierać pośród pojedynczych, podwójnych, jak i potrójnych.

[Produktów w tej kategorii: 15]   Wyświetl po:* Pola wymagane