Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Wtyczki elektryczne

Obecnie wykorzystujemy niezliczoną ilość urządzeń elektrycznych. Z tego też powodu często niezbędnym narzędziem jest przedłużacz elektryczny. Taki przedłużacz możemy stworzyć samemu, wykorzystując do tego celu przewód elektryczny, gniazdo oraz wtyczkę. Wtyczki elektryczne są także potrzebne w przypadku uszkodzenia lub zniszczenia wtyczki fabrycznie dołączonej do naszego sprzętu. O ile budowa przedłużacza to działanie, które możemy zaplanować, o tyle uszkodzenie wtyczki już posiadanej może nastąpić w każdej, niespodziewanej chwili. Wtyczka elektryczna jest więc przydatnym akcesorium w każdym domu oraz firmie. Warto więc posiadać "na czarną godzinę" różne rodzaje wtyczek, które mogą się okazać nam potrzebne.

  1. Wtyczka elektryczna
  2. Wtyczka 230V
Producent:
Wysokość:
od: do mm
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 24    Wyświetl po:

Wtyczka elektryczna

Wtyczki elektryczne dostępne w sklepie smd-led.pl są w różnych wersjach oraz kolorach. Możemy zakupić wtyczki przeznaczone do instalacji elektrycznej 230 V, a także wtyczki elektryczne 32A do stosowania w instalacjach trójfazowych 400 V. Wtyczki elektryczne 230 V dostępne są w kolorach białym oraz czarnym. Wtyczki elektryczne 400V z kolei oferujemy w kolorze czerwonym. Każda wtyczka elektryczne 400 V cechuje się podwyższoną klasa szczelności IP44, dzięki czemu możemy jej używać w trudnych warunkach. Wtyczki dostępne w naszej ofercie są wtyczkami wysokiej jakości, produkowanymi z wysokogatunkowych materiałów z odpowiednią dbałością o szczegóły. Wtyczki elektryczne są produktami łatwymi do montażu nawet dla średnio wprawionego użytkownika.

 

Wtyczka 230V

Najpopularniejszym rodzajem wtyczki elektrycznej jest wtyczka 230 V. Taka wtyczka elektryczna dostępna jest w różnych wersjach. Różne rodzaje wtyczki elektrycznej umożliwiają jej wykorzystanie w każdej indywidualnej sytuacji. W naszym sklepie dostępna jest wtyczka z uziemieniem oraz wtyczka płaska bez niego. Znajdziemy wtyczki 230 V proste, a także wtyczki elektryczne kątowe. Wtyczki elektryczne 230V możemy zakupić w kolorze białym lub czarnym. Ciekawym rodzajem wtyczki 230 V jest wtyczka elektryczna z klapką. Jest to swoisty rozgałęźnik elektryczny będący jednocześnie wtyczką i gniazdem. W naszej ofercie znajduje się także wtyczka wyposażona już w przewód podłączeniowy 3x1,5 mm. Wykorzystując wtyczki 230 V, stworzymy przedłużacz elektryczny, wymienimy uszkodzoną wtyczkę na sprawną i podłączymy różnego rodzaju odbiorniki do sieci elektrycznej.* Pola wymagane