Żarówka LED R7S - żarnik halogenowy 118mm 6W 230V LedLine® biały zimny

Żarniki/wkłady LED R7S - energooszczędny odpowiednik żarników halogenowych

Żarnik LED R7S to nowoczesna technologia, która pozwoli zaoszczędzić na rachunkach za energie elektryczną . Odpowiednik żarników halogenowych, w stosunku 1:6. Jako źródło światła żarniki LED wykorzystują nowoczesne diody SMD - bardziej żywotne i niezawodne. Czas świecenia  wkładu świetlnego LED R7S to około 50 000h, dla porównania żarnik halogenowy świeci jedynie przez około 1000h. Pozostałe atuty żarników LED to szeroki kąt świecenia, minimalna emisja ciepła, oraz dopasowanie barwy światła do naszych preferencji (w naszej ofercie znajdują się żarniki LED R7S o barwie ciepłej i zimnej). Wymiana zwykłego żarnika halogenowego na wkład LED jest bezproblemowa. Żarnik R7S LED podobnie jak zwykły działa bezpośrednio pod napięciem 230V AC. Jego montaż nie wymaga żadnej ingerencji w naszej oprawie halogenowej. W sprzedaży posiadamy wkłady LED R7S o szerokości - 78mm i 118mm. Polecamy nasz produkt, jako oświetlenie  naszych mieszkań, garaży, podwórzy czy firm. Żarnik LED R7S to najlepsza alternatywa ale energochłonnych halogenów, i sposób na nowe życie dla starych opraw.

Żarówka LED R7S - żarnik halogenowy 118mm 6W 230V LedLine® biały zimny

Żarówka LED R7S - żarnik halogenowy 118mm 6W 230V LedLine® biały zimny

Kod produktu: 245817
Nasza ocena:
Opinia eksperta:

"Żarnik LED R7s 118 to inwestycja, która się szybko zwróci! Produkt bardzo energooszczędny, który nie grzeje się jak żarniki halogenowe i posiada bardzo wiele innych zalet w porównaniu do tradycyjnego oświetlenia."

19,51
PLN netto
24,00
PLN brutto
Parametry produktu:
Napięcie (V):230V AC
Typ:R7S
Moc (W):6W
Wymiary (mm):118mm
Strumień świetlny (lm):500lm
Barwa światła:Biała zimna
Temperatura barwowa:6500K
Kąt świecenia (°):120
Żywotność (h):30 000h
Ilość w opakowaniu (szt.):1
Inne:24 m-ce gwarancji, CRI RA >80
Opis:

Żarnik LED R7S marki LedLine to nowoczesny produkt będący zmiennikiem tradycyjnego żarnika halogenowego. Jako źródło światła wykorzystuje diody SMD2835 - II generacji. Moc świetlna (500 lumenów) sprawia że żarnik LED zapewni oszczędności energii elektrycznej rzędu 90% w porównaniu do tradycyjnych żarników halogenowych. Pozostałe atuty naszego żarnika LED - to szeroki kąt świecenia (120 stopni), jasne światło (z przedziału 6500K), wysoki współczynnik odwaniania naturalnych kolorów (CRI RA >80) oraz bezpieczna technologia ( wkład LED nie nagrzewa się tak jak klasyczny żarnik halogenowy).
Dzięki aluminiowej obudowie powlekanej termoprzewodzącym tworzywem sztucznym dobrze odprowadza ciepło, co znacznie wydłuża jej żywotność. Pasuje do halogenów na żarniki o długości 118mm. Prosta wymiana - żarnik LED podłączany jest bezpośrednio pod napięcie 230V AC.
Jego zastosowanie jest bardzo szerokie. Idealny do powszechnie używanych naświetlaczy halogenowych. Może być też wykorzystany w oprawach oświetlających mieszkania, sklepy, hotele czy restauracje.

 

 

 


WSTECZ
Obsługiwane płatności


* Pola wymagane
Facebook Smd-Led
Google+ Smd-Led