Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówka Filament E27

Żarówka Filament E27, czym jest - żarówka LED Filament to jedna z najbardziej efektownych żarówek dekoracyjnych. Żarówka Filament LED jest energooszczędna i posiada długą żywotność, a jej kąt świecenia wynosi 360 stopni. Żarówki E27 to najpopularniejszy rodzaj żarówek w naszych gospodarstwach, biurach i firmach. Niezwykle ciekawym rozwiązaniem są żarówki E27 Filament LED. To dekoracyjne żarówki LED, które z powodzeniem zastępują tradycyjne żarówki, odmieniając nasze wnętrza. Żarówki Filament E27 mają niebywale atrakcyjny wygląd, który jest zasługą nowoczesnych diod multichipowych. Żarówka LED E27 Filament emituje bardzo przyjemne i ciepłe światło, które jest zbliżone do uzyskiwanego w tradycyjnej żarówce wolframowej. Żarówka Filament E27 przeznaczona jest dla osób ceniących energooszczędne źródła światła, ale niekoniecznie lubiących standardowe żarówki LED i widok zauważalnych diod LED. Odpowiednie oświetlenie wpływa na przytulną atmosferę oraz komfort przebywania w danym miejscu. Za pomocą żarówek filamentowych możesz zyskać charakterystyczny wygląd w Twoim lokalu lub domu. Jeśli chcesz, by oświetlenie dekoracyjne aranżowanego wnętrza było również energooszczędnym rozwiązaniem, a także połączniem różnych epok, czyli tradycyjnego wyglądu z technologią LED, jest to idealny produkt dla Ciebie. Żarówki filamentowe LED to połączenie dwóch światów, które w połączeniu z sobą zadbają zarówno o energooszczędność jak i wpasowanie się do każdej aranżacji.

Certyfikaty:
Trzonek:
Barwa światła:
Możliwość ściemniania:
Kształt żarówki:
Producent:
Klasa energetyczna:
Kąt świecenia:
od: do °
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Strumień świetlny:
od: do lm
Wysokość:
od: do mm
Wydajność:
od: do lm/W
Temperatura barwowa:
od: do k
Szerokość:
od: do mm
Długość:
od: do mm
Waga:
od: do kg
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 108    Wyświetl po:

ŻARÓWKI FILAMENT E27

Żarówki Filament E27 to żarówki, które doskonale prezentują się we wszystkich oprawach z otwartym kloszem. Żarówka LED E27 Filament najczęściej wybierana jest w barwie ciepłej 2200K - 3200K. Filament LED E27 posiada specjalne diody COG, które wyglądem przypominają żarnik. Doskonale wyglądają również w odkrytych oprawach, tego klosza pozbawionych. Żarówki Filament E27 to designerskie i atrakcyjne oświetlenie do każdego domu, obiektu gastronomicznego, sklepu, hotelu itp. Bardzo atrakcyjnie wyglądają w każdym salonie, przytulnej sypialni, jadalni. Często są elementem wystroju ekskluzywnych restauracji czy obiektów wypoczynkowych. Budują tam przyjemny nastrój, sprzyjający pozytywnym wrażeniom, jakich doznają wszyscy goście. Żarówki LED E27 Filament dostępne są w kształcie klasycznej żarówki z trzonkiem E27, a także jako podłużne walce, spirale i inne. Często są to niepowtarzalne kształty baniek, których sam widok zapada w pamięć. Żarówka LED E27 Filament prezentuje całą swoją atrakcyjność, nawet gdy nie jest zapalona. Wszystkie żarówki Filament E27 z oferty sklepu SMD-LED.pl to najwyższej jakości produkty oświetleniowe wykonane z najlepszych możliwych materiałów przez przodujących producentów oświetlenia. Wysoka jakość, potwierdzona nawet 5-letnią gwarancją, duża żywotność oraz przystępne ceny zapewniają zadowolenie z ich użytkowania, każdemu, kto zdecyduje się na wyposażenie swojego wnętrza w tego typu źródła światła. Żarówka filamentowa cechuje się niską ceną, a także wydajnością. Wygląd żarówki Filament E27 to klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Technologia LED pozwoliła na zgrabne połączenie dwóch epok. Jest to rodzaj oświetlenia składający się z diod montowanych tak, by przypominały żarnik i by było podobne do żarówki żarowej. Żarówka Filament LED to połączenie, które pokocha każdy.

Jak świeci żarówka Filamentowa?

Bez wątpienia żarówka LED Filament jest jednym z ciekawszych produktów, który zachwyca nas na każdym kroku. Jednak zastanówmy się w czym tkwi sekret. Jak świeci żarówka Filament? Światło które uzyskujemy za pomocą żarówki Filament E27 jest bardzo zbliżone do uzyskiwanego z tradycyjnych żarówek ciepłego białego światła. W żarówce LED Filament zamiast żarnika, jak było to w żarówce starego typu, znajdziemy moduły przypominające swoim wyglądem żarnik. Złożone są one z wielu diod umieszczonych na podkładzie. Żarówka Filament jako idealne połączenie nowoczesności z tradycyjnym pięknem świetnie odnajduje się w obowiązujących trendach. Znajduje zastosowanie w wielu miejscach, często również takich, o których byśmy nie pomyśleli. Charakterystyczny wygląd żarówki, pozwala na łączenie jej w wielu kombinacjach aranżacyjnych. W niemalże każdej restauracji, pubie, a nawet w hotelu, żarówka Filament LED potrafi nadać charakteru i oryginalności. Jej unikalność doceniana jest na każdym kroku, co udowadnia wszechobecne jej występowanie. Ciepłe światło, które jest emitowane przez żarówkę Filament LED wprawia osoby przebywające w jej otoczeniu w stan relaksu i wyciszenia. Ponad to warto nadmienić, że żarówki filamentowe są oświetleniem dekoracyjnym. Nie stanowią głównego źródła światła. Idealnie sprawdzają się w swojej roli, gdyż ich światło nie jest mocne, dzięki czemu jeszcze lepiej potrafią wpasować się w otoczenie.

Żarówka LED E27 Filament

Żarówka LED E27 Filament jest doskonałym rodzajem oświetlenia do kinkietów, żyrandoli, a także lamp stojących. Żarówka Filament E27 posiada bardzo długą żywotność wynoszącą do 25 000 godzin. Większa wytrzymałość to tylko jeden z niezaprzeczalnych plusów naszego produktu. Żarówka Filament E27 LED to połączenie tradycyjnego wyglądu żarówki Edison z nowoczesną technologią pozwalającą na tak ważne dla nas oszczędzanie energii elektrycznej. Niski pobór prądu to bez wątpienia jeden z elementów mających ogromne znaczenie podczas wyboru właściwej żarówki. Żarówka LED Filament E27 to energooszczędne rozwiązanie, które pozwala oszczędzić nawet do 80 % zużycia energii w porównaniu do tradycyjnych poprzedników. Żarówka E27 filamentowa posiada odpowiednie szkło, które jest przydymione. Za sprawą takiego wyglądu, żarówka ta nabiera jeszcze większej tajemniczości i nietuzinkowego wyglądu, który skutecznie trafia do gustu wielu klientów. Żarówka Filament E27 posiada szeroki kąt świetlny, który wynosi 360 stopni. Żarówki Filament E27 są bardzo zbliżone wyglądem do wolframowych żarówek. Pasują niemalże do każdego domu, kawiarni i restauracji. Szczególnie dobrze wpasowują się do pomieszczeń zachowanych w stylu vintage oraz industrialnym. Żarówki dekoracyjne LED filamentowe są niezaprzeczalnym hitem, który jeszcze przez długi czas nie wyjdzie z mody.

Filament LED E27 - gdzie zastosować?

Filament LED E27 jest  żarówką o charakterystycznym wyglądzie, który przypomina żarówki wolframowe. Temperatura barwowa w żarówce Filament LED E27 wynosi do 3200K.  Swoje zastosowanie żarówka LED Filament z powodzeniem znajdzie w takich miejscach jak sypialnia, jadalnia, a nawet biuro. Lokal gastronomiczny to także jedno z miejsc, w których bez zastanowienia możemy zdecydować się na tego typu produkt. Ciepła barwa światła wydzielana przez filament LED do złudzenia podobna jest do barwy uzyskiwanej podczas korzystania z tradycyjnych żarówek. Bardzo często wybieranymi żarówkami są między innymi filament 8W E27. Dzięki gwintowi E27 wpasujemy żarówkę niemal wszędzie, jako, że jest to jeden z najczęściej spotykanych rozmiarów. Żarówka Filament LED E27 jest doskonałym pomysłem na oświetlenie dla osób, które nie przepadają za widocznymi diodami w nowocześnie wyglądających źródłach światła. Dzięki zachowaniu starodawnego wyglądu, mamy możliwość dopełnić ciekawe aranżacje wnętrza za pomocą tego jednego produktu. Każdy lokal znacznie zyska na designie i nietuzinkowości, a  dzięki łączeniu elementów wystroju z żarówkami Filament pomieszczenie zapadnie w pamięć naszym gościom na długi czas. 

Żarówka Filamentowa E27 - zalety

Żarówka Filamentowa E27 cieszy się dużym uznaniem wśród klientów. Jest to specjalny rodzaj diody, które w ostatnich latach zyskały uznanie dzięki specyficznym diodom multichipowym, które przypominają żarnik. Największą zaletą żarówki Filamentowej są jej różne kształty takie jak kula, spirala, podłużna, a nawet w kształcie napisu. Żarówka Filamentowa E27 występuje w wielu wersjach wizualnych, ale także o różnej mocy. Znajdziemy żarówki Filament zarówno o mocy 2W jak i na przykład 24W. Żarówki filamentowe dają wiele możliwości aranżacji. Spokojnie możemy zastosować je nie tylko w wyżej wymienionych miejscach takich jak dom, mieszkanie, czy lokale gastronomiczne. Żarówki Filament E27 sprawdzą się również w galeriach handlowych, na wystawach. Nie da się ukryć, że mimo swej prostoty jest to żarówka, która przyciąga wzrok i nie da się przejść koło niej obojętnie. Wysoka jakość komponentów, z których wykonana jest żarówka filamentowa LED, daje nam gwarancję długiego świecenia. Nie musimy martwić się szybkim zużyciem produktu. W niektórych przypadkach żarówki te świecić mogą przez 25 tysięcy godzin. Nie bez znaczenia jest także ich energooszczędność. Wybierając żarówkę filamentową nie musimy płacić wysokich rachunków, tak jak w przypadku oświetlenia starego typu. Mimo, że wyglądem żarówki filament często są nie do odróżnienia od poprzedniczek, działają na zupełnie innej zasadzie, dzięki czemu wykorzystywana w nich technologia pozwala na znaczne zmniejszenie poboru prądu. Żarówka Filamentowa LED doskonale sprawdza się w restauracjach jako dekoracyjne oświetlenie. Jej starodawny wygląd przypominający starego typu żarówki z żarnikiem, doskonale potrafi wpasować się w restauracjach i hotelach, a także pubach. Na szczęście podobny wygląd jest jedynym podobieństwem jakie łączy żarówki LED filamentowe i tradycyjne żarówki. Dzięki technologii LED żarówki Filament E27 działają na innych zasadach niż żarówki żarnikowe. Takie rozwiązanie pozwala nam zachować niski pobór energii bezpieczeństwo, bez konieczności rezygnacji z unikalnego wyglądu. * Pola wymagane