INFOLINIA: 42 617 28 39

Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Żarówka LED E27 4W 230V 20xSMD2835 CCD rurkowa - biała zimna

Żarówka LED E27 4W 230V 20xSMD2835 CCD rurkowa - biała zimna


Kod produktu: 179083
Nasza ocena: Nasza ocena
Opinia eksperta:

Bardzo dobra żarówka przystosowana do oświetlania w pełnym zakresie 360 stopnii. Świetne rozwiązanie tam, gdzie potrzebne rozproszone światło.

5,29
PLN netto
6,51
PLN brutto
Parametry produktu:
Napięcie [V]:
230V
Typ:
E27
Moc [W]:
4W
Odpowiednik żarówki [W]:
30W
Wymiary [mm]:
37x119mm
Strumień świetlny [lm]:
320lm
Barwa światła:
Biała zimna
Temperatura barwowa:
6400K
Kąt świecenia [°]:
360
Ilość LED:
20xSMD2835
Żywotność [h]:
15000h
Ilość w opakowaniu [szt.]:
1
Certyfikaty:
CE, RoHS,TUV-GS

Żarówka LED E27 4W 20xSMD2835 rurkowa to bardzo wydajna świetlnie żarówka. Zastosowanie aż 20 nowoczesnych diod SMD 2835 stawia nasz produkt wśród żarówek LED z największą mocą świetlną spośród  dostępnych w tej chwili na rynku. Dzięki swej unikalnej konstrukcji, oraz ergooszczędności jest idealnym zastępstwem dla starszego oświetlenia żarowego o mocy 30W. Główną jej zaletą jest jednak szeroki kąt świecenia, który zapewnia bardzo rozproszone światło. Pozwala to na doświetlenie całegopomieszczenia i uniknięcie efektu ciemnego sufitu. Jej inne atuty to:

 

 

Żarówka E27 4W rurkowa

 1. Szeroki kąt świecenia - dzięki odpowiedniej konstrukcji, kąt świecenia naszego produktu to aż 360 stopni. To pozwala na idealne  doświetlenie całości pomieszczenia.

2. Moc Świetlna - używając aż 20 bardzo wydajnych diod SMD 2835, osiągnęliśmy bardzo wysoką moc świetlną (320lumenów !!!), sięgającą mocy tradycyjnej żarówki 30W.
 
3. Nowoczesna dioda SMD 2835 - są to diody najnowszej generacji - ulepszenie modelu diody SMD 3528. Oferują dobrą jasność, strumień świetlny oraz dużą porcję światła. Dzięki temu ich ilość w źródłach światła może być znacznie mniejsza niż diod SMD starszej generacji. Zapewniają ładne, równomierne rozproszone oraz mocne światło, które wyróżnia się wysokim współczynnikiem oddawania naturalnych barw - CRI.

4. Unikalna konstrukcja - żarówka rurkowa to nowość na rynku oświetlenia LED. Diody zostały umieszczone w szklanych rurkach. Pozwala to zachować wszystkie zalety konstrukcji typu CORN ( szeroki kąt świecenia, ułatwiona dystrybucja światła), a także  zapewnia lepszą ochronę przed pyłem, kurzem i wilgocią. 

5. Przetwornica CCD - Zastosowanie innowacyjnej przetwornicy CCD sprawia że żarówka LED jest odporna na  spadki i wzrosty napięcia w sieci. Światło nie drży i nie migocze. Diody LED (wrażliwe na różnice napięcia) są odporne na przepięcia i będą świecić bezawaryjnie przez długi czas. Tolerancja napięcia 115-250V.

6. Przyjazna technologia - niskie nagrzewanie i brak szkodliwych substancji sprawiają, że oświetlenie jest bezpieczne dla nas i naszych dzieci.

7. Barwa zimna biała  - 6400K - doskonale odwzorowuje ona barwy, poprawia koncentrację i zwiększa wydajność. Z tego względu poleca się je do miejsc pracy, hal przemysłowych oraz pomieszczeń biurowych. Żarówka ledowa o zimnej barwie polecane jest również do oświetlenia łazienek i garderoby. Zimne światło może powodować uczucie przygnębienia dlatego należy go unikać w miejscach w których często przebywamy i w których chcemy wypocząć i zrelaksować się.
 
8. Bezpieczeństwo i ekologia - żarówka LED w przeciwieństwie do świetlówek nie zawiera rtęci. Nie emituje też szkodliwego promieniowania UV i IR. Z uwagi na niski pobór prądu produkty wykonane w technologii LED są najbardziej ekologicznym źródłem światła dostępnym na rynku.


9. Niezawodność - pewni wysokiej jakości prezentowanje żarówki LED zapewniamy 24-miesięczny okres gwarancyjny.

Produkty powiązane
Wstecz


* Pola wymagane