Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówka LED E40/E27 Uliczna

Żarówka E40 wykonana w technologii LED stanowi nową generację żarówek, w które wyposażymy między innymi lampy uliczne. Żarówka LED E40 posiada trzonek wkręcany o średnicy 40 mm. Trzonek LED E40 jest to najczęściej spotykany rodzaj gwintu w oprawach o dużej mocy, zarówno tych do oświetlenia ulic, jak i parków, czy obiektów przemysłowych.

  1. Żarówka E40 - nowa generacja żarówek do lamp ulicznych
  2. LED E40 - trzonek o średnicy 40mm
  3. Żarówka Uliczna LED E40
Barwa światła:
Producent:
Kąt świecenia:
od: do °
Strumień świetlny:
od: do lm
Temperatura barwowa:
od: do k
Moc:
od: do W
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 4    Wyświetl po:

Żarówka E40 - nowa generacja żarówek do lamp ulicznych

Żarówki LED z gwintem E40 zostały wyposażone w trzonek Edisona o długości i średnicy ok 40mm. Jest to energooszczędny typ źródła światła, polecany do montażu w lampach ulicznych czy parkowych. Najnowsza generacja diod SMD użyta w naszych lampach sprawia, że ich światło stoi na najwyższym poziomie, a ponadto dają gwarancję długiej żywotności. Żarówka LED E40 to wysokiej jakości zamiennik tradycyjnych żarówek gazowych, których wymiana wiąże się z dużą oszczędnością energii i bezawaryjnością.

 

LED E40 - trzonek o średnicy 40mm

Ogromny wybór rodzajów lamp E40 LED w naszej ofercie sprawia, że każdy z naszych klientów dopasuje odpowiedni typ żarówki do własnych preferencji. Żarówki E40 wykonane w technologii LED zostały przystosowane do zasilania napięciem 230V. Podczas ich instalacji należy zadbać o to, aby jakiekolwiek układy elektroniczne w lampie zostały odłączone. Po wykonaniu tych zaleceń będziemy pewni, że nasza lampa nie doprowadzi do uszkodzenia żarówki.

 

Żarówka Uliczna LED E40

Żarówka LED E40 to gwarancja dobrej jakości produktu. Świetnie współpracują zarówno z czujnikami ruchu i zmierzchu, jak i jest odporna na częste cykle włączeń i wyłączeń. Poniżej przestawimy Państwu kilka lamp, w których żarówka E40 jest najczęściej spotykana

  • Lampy uliczne
  • Lampy parkowe
  • Lampy przemysłowe
  • Lampy magazynowe
  • i inne oprawy z gwintem E40

Podczas wyboru źródła światła, należy zwrócić uwagę również na jego barwę. Żarówka E40 wykonana w technologii LED ma do wyboru aż trzy barwy: ciepłą, dzienną i zimną. W zależności od zastosowania oraz miejsca pracy żarówka LED wyposażona w gwint E40 będzie odpowiednio dopasowana do miejsca oświetlenia.oraz jego warunków.

Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?
10.02.2021 Żarówki ledowe do domu – czy to dobre rozwiązanie?

Czy żarówki LED są oszczędne? Dowiedz się jak żarówka będzie najlepsza do Twojego pomieszczenia oraz na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Więcej
Żarówki ledowe czy energooszczędne?
10.02.2021 Żarówki ledowe czy energooszczędne?

Żarówki ledowe, czy energooszczędne? Które lepiej wybrać i czy żarówki ledowe będą dobrym wyborem do domu, biura i firmy.

Więcej
Rodzaje żarówek i ich oznaczenia
10.02.2021 Rodzaje żarówek i ich oznaczenia

Gwinty żarówek oraz ich rodzaje mogą być przeróżne, a wybór odpowiedniego źródła światła może stanowić nie lada wyzwanie.

Więcej


* Pola wymagane