Kategorie produktów

Infolinia 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie wewnętrzne
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

Żarówka LED Tuya Smart

Ostatnie lata to nieustanny postęp techniki w branży oświetleniowej oraz automatyki domowej. Połączeniem obu tych dziedzin są żarówki LED Tuya Smart. Żarówka LED Tuya Smart to niezwykle nowoczesne i zaawansowane produkty oświetleniowe, które służą nam doskonałym światłem oraz bardzo szerokimi możliwościami sterowania. Przykładowo żarówka Led o mocy 15W i temperaturze barwowej 3000K sterowana za pomocą aplikacji Tuya Smart idealnie sprawdzi się w biurze. Żarówki Tuya Smart dostępne w wersjach kolorowych dają szanse zmiany koloru świecenia czy tworzenia własnych scenariuszy. Żarówkami Tuya Smart możemy sterować za pomocą urządzeń mobilnych, takich jak smartfon czy tablet. Sterowanie odbywać może się z dowolnego miejsca na świecie. Żarówki Tuya Smart to żarówki, które można bezproblemowo włączyć w nasz zintegrowany system inteligentnego domu.

Bardzo istotnym elementem inteligentnych domów jest oświetlenie. Dlatego też w systemie Tuya Smart nie mogło zabraknąć elementu takiego jak żarówka Tuya. Żarówki Tuya Smart pozwalają na dużo więcej niż klasyczne oświetlenie.

  • Po pierwsze żarówka Tuya sterowana jest bezpośrednio z telefonu, czy też poleceniami głosowymi. Usprawnia to codzienne funkcjonowanie, eliminując choćby błądzenie w nocy do łóżka ze względu na wyłącznik światła przy drzwiach.
  • Po drugie wiele procesów jesteśmy w stanie zautomatyzować. W połączeniu z czujnikami drzwiowymi możemy automatycznie uruchamiać światło w pomieszczeniu, czy też ustawić automatyczne wyłączanie światła w środku nocy, dzięki czemu zaoszczędzimy energię elektryczną, gdy zapomnimy zgasić światło np. w piwnicy.
  • Po trzecie praktycznie każda żarówka Tuya ma możliwość ściemniania, a nawet zmiany koloru i barwy bieli. Pozwala to na wprowadzenie inteligentnych rozwiązań oświetleniowych, pozytywnie wpływających nie tylko na nastrój, ale tez zdrowie człowieka. Dzięki rozjaśnianiu i ściemnianiu utworzyć możemy harmonogram rozbudzania, który w naturalny sposób niczym światło słońca powoli będzie rozjaśniał pomieszczenie, co wpływa pozytywnie na rytm dobowy człowieka. Regulacja barwy bieli natomiast pozwoli na wybór scen światła, które wpłyną na nas w określony sposób np. uspokoją, czy wręcz przeciwnie, rozbudzą i zmotywują do działania.

Oświetlenie Tuya Smart to nie tylko żarówki Tuya, ale tez taśmy LED Tuya, czy plafony Tuya. Dzięki temu jest to system bardzo elastyczny i uniwersalny.

 

ŻARÓWKI WIFI TUYA SMART

Nowoczesne żarówki LED Tuya Smart dostępne są w wielu wersjach. Dzięki temu zastąpić nimi możemy używane dotąd żarówki w każdej lampie i oprawie. Żarówki Wi-Fi Tuya Smart podobnie jak wszystkie urządzenia Tuya Smart sterowane mogą być bezprzewodowo, przy wykorzystaniu lokalnej sieci wifi. Każda żarówka Tuya Smart może być zdalnie zapalana oraz gaszona. Poszukując inteligentnego rozwiązania oświetlenia, mamy możliwość wyboru żarówek z różnymi mocowaniami. Każda żarówka Tuya Smart jest bezproblemowa w montażu i łatwa w sterowaniu. Bezpłatna aplikacja Tuya Smart jest ogólnodostępna w internecie i występuje w wersjach na Android oraz iOS. Żarówki Tuya Smart to funkcjonalne, efektowne i energooszczędne rozwiązanie do każdego nowoczesnego wnętrza. Dzięki nim zbudujemy doskonałe inteligentne oświetlenie domu, biura i firmy.Żarówka LED WIFI pozwala na sterowanie barwą światła.

Żarówka WIFI Tuya Smart automatycznie nawiązuje połączenie z siecią bezprzewodową. To urządzenie którym możemy sterować za pomocą naszej domowej sieci wifi, a także będąc poza miejscem zamieszkania włączając aplikację na smartfonie i połączeniu z produktem.

 

Kolor:
Producent:
Klasa energetyczna:
Trzonek:
Kształt żarówki:
Barwa światła:
Temperatura barwowa:
od: do k
Wydajność:
od: do lm/W
Strumień świetlny:
od: do lm
Kąt świecenia:
od: do °
Szerokość:
od: do mm
Opakowanie zbiorcze:
od: do szt.
Moc:
od: do W
Waga:
od: do kg
Cena:
od: do
Sortowanie:
Produktów w tej kategorii: 33    Wyświetl po:* Pola wymagane