INFOLINIA: 42 617 28 39

Wybierz kategorię

oświetlenie LED

 

żarówki led

 

Monitoring do domów

 

Oświetlenie ogrodowe LED

Żarówki LED MR11

Żarówki LED MR11 - małe halogeny sufitowe

 

Żarówki LED z gwintem MR11 to powszechnie stosowane oświetlenie sufitowe, punktowe czy meblowe. Wyposażone w gwint taki sam jak lampy G4 i MR16 zostały przystosowane do zasilania bezpiecznym napięciem 12V. Żarówki LED MR16 35mm znajdują swoje zastosowanie wszędzie tam, gdzie chcemy ograniczyć do minimum gabaryty montowanego źródła światła. Są to produkty na tyle uniwersalne, że mogą pełnić funkcję oświetlenie dodatkowego czy dekoracyjnego. Są to produkty przyjazne środowisku i energooszczędne technologicznie. Z powodzeniem zastąpią tradycyjne energochłonne oświetlenie halogenowe, zapewniając nam redukcję zużycia energii o nawet 90%.


Żarówki LED z gwintem MR11 jako zamiennik energochłonnego oświetlenia

 

Żarówka LED na gwint MR11 podobnie jak tradycyjne halogeny posiada średnice jedynie 35mm. Są to żarówki, które świetnie sprawdzą się w połączeniu z oprawkami sufitowymi dla halogenów 35mm. W naszym sklepie internetowym znajdziemy szeroki wybór oświetlenia halogenowego, dzięki czemu spełni on indywidualne preferencje naszych klientów. W naszej ofercie znajdziemy:

 

Żarówki LED MR11 36st - halogeny o wąskim kącie świecenia, idealne do punktowego oświetlenia.

Żarówki LED MR11 120st - lampy o szerokim kącie emitowanego światła, które świetnie sprawdzą się do doświetlenia całego pomieszczenia.


Halogen LED MR11 zasilany bezpiecznym napięciem 12V

 

Wszystkie żarówki halogenowe LED MR11 zostały przystosowane do zasilania bezpiecznym prądem o napięciu 12V. Sprawia to, że instalacja elektryczna w naszych lampach nie stanowi większego zagrożenia nawet podczas przypadkowego zwarcia. Należy pamiętać, że do zasilania żarówki LED MR11 12V należy używać wyłącznie zasilaczy przystosowanych do technologii LED ze stabilizowanym napięciem.

[Produktów w tej kategorii: 17]   Wyświetl po:* Pola wymagane