INFOLINIA: 42 617 28 39

0
Taśmy LED i akcesoria
Oświetlenie samochodowe

Kontakt

 

Biuro obsługi klienta

 

Darmowa wysyłka

 

Żarówki LED

 

Darmowy projekt oświetlenia

 

Fundament pod lampy ogrodowe

 

Żarówka sterowana telefonem

Żarówka sterowana telefonem

Nowoczesne technologie niosą nam coraz to lepsze rozwiązania w każdej dziedzinie życia. Ich zadaniem jest ułatwienie nam życia, usprawnienie wszystkich urządzeń znajdujących się w domu, ale również służą naszej wygodzie. Tak właśnie powstał pomysł na żarówkę sterowaną telefonem. Tak właśnie możemy włączać, wyłączać i zmieniać kolory emitowane przez naszą żarówkę nawet nie ruszając się z kanapy. Żarówka sterowana telefonem to nowatorskie urządzenie świecące we wszystkich barwach. Nowoczesna żarówka RGB+CCT to nowatorski gadżet, który zachwyca pomysłowością i działaniem. Wygląda ona jak zwyczajna żarówka Led nieróżniąca się od wielu innych. Nic bardziej mylnego.
Żarówka sterowana telefonem Mi-Light RGB

 Żarówka sterowana smartfonem Mi-Light

Żarówka LED DMX512 z serii Mi Light to nowoczesna żarówka z dużym gwintem E27, czyli standardowym, pasującym niemal wszędzie w naszym domu. Innowacyjny system sterowania za pomocą aplikacji sprawia, że nasza żarówka dostaje możliwość wyświetlania dowolnego koloru z palety RGB. Według założeń to aż 16 milionów kolorów w różnych odcieniach i intensywnościach do wyboru. Żarówka posiada również możliwość generowania dowolnego koloru bieli, dzięki czemu staje się całkowicie uniwersalna. Żarówką sterować można za pomocą dowolnego smartfona lub tabletu przez sieć WiFi lub w drugiej wersji przez Bluetooh. System sterowania Mi Light posiada własną darmową aplikację do sterowania naszą żarówką. Wszystkiego dokładnie dowiesz się na stronie producenta. Można ją pobrać ze sklepu GooglePlay dla Androida lub AppStore dla IOSa. Żarówka pomimo tego jest energooszczędna pobiera jedynie 8W a generuje strumień świetlny 550 lumenów. Żarówka Led sterowana telefonem może służyć nie tylko jako oświetlenie dekoracyjne, ale także jako zamiennik tradycyjnego oświetlenia. To jednak jeszcze nie wszystkie możliwości naszej żarówki. Mi-Light daje nam kolejne fantastyczne możliwości. Co powiecie na to, że żarówka może działać w rytm muzyki? Świetna funkcja na imprezę w domu czy pubie. To jednak nie wszystko po pobraniu aplikacji możemy sterować nią głosem lub włączać i wyłączać po ustawieniu timera, lub potrząsając naszym smartfonem. Zasięg sterowania żarówką to ok. 30 metrów. Przed konfiguracją z aplikacją żarówka emituje białe raczej zimne światło i dopiero po zainstalowaniu uzyskujemy pełen wachlarz tej żarówki sterowanej telefonem.

System sterowania Mi-Light

System sterowania Mi-Light 

Żarówką sterować można również pilotem i założyć w naszym mierszkaniu cały system sterowania oświetleniem Led. Wystarczy kupić router mi-Light i ustawić w pobliżu naszego routera lub tramsmiter sygnału DMX. Jeśli więc chcemy zainstalować cały ciąg ww. żarówek, możemy zaprogramować je według własnych potrzeb. Wybierając pilota kilku strefowego, możemy zaprogramować je pod jedną ze stref i włączać i sterować wszystkimi jednym przyciskiem, lub rozdzielić je na kilka stref i włączać każda ze stref z wybraną ilością żarówek.System pozwala na stworzenie kilku stref oświetlenia z dowolną liczbą żarówek w każdej. Żarówki można dowolnie mieszać z resztą urządzeń Mi Light występujących w ofercie firmy. Dzięki możliwości parowania ze sobą wielu urządzeń, bardzo łatwo stworzymy rozbudowany system oświetlenia LED, sterowany za pomocą jednego pilota, czy nawet telefonu komórkowego. Najistotniejszym elementem powyższego systemu jest jego prostota. Jedyne co trzeba zrobić aby sparować sterownik z odbiornikiem to: wyłaczyć strefę, którą chcemy zaprogramować (odłączyć od prądu) uruchomić strefę i szybko (w przeciągu 3 sek.) wcisnąć przycisk włącz na pilocie w zasięgu tej strefy,dioda powinna zamrugać trzykrotnie. Gotowe Tak więc producent daje nam cały wachlarz możliwości. Jednym pilotem możemy sterować całym oświetleniem w pomieszczeniu bez różnicy czy są to nasze żarówki, czy inne zainstalowane w pomieszczeniu oświetlenie kompatybilne z systemem sterowania mi-light. Żarówka można oczywiście sterować zarówno telefonem, jak i pilotem, więc jeśli nie masz pod ręką pilota wystarczy Ci twój smartfon. Jeśli więc tanim kosztem chcesz odmienić swoje oświetlenie i zaskoczyć znajomych niewątpliwie ta żarówka Ci w tym pomoże.
 
System sterowania Mi-Light


* Pola wymagane